Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum) ~ 8 Обичам те и те целувам

  • 23 018
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 54
Magosniwa ну вот так получилось клип с Ферихой и Кораем


http://www.youtube.com/watch?v=vwnXykXITdA
Еййй, справила си се чудесно! Според мен е едно от най-добрите ти клипчета. Браво!  smile3501

# 31
# 32
  • Варна
  • Мнения: 8
http://www.facebook.com/video/video.php?v=442714553875

# 33
  • Мнения: 0
Спасибо за похвалу я очень рада что вам понравилось .  bouquet  bouquet  bouquet

# 34
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Зули  smile3501 smile3501 smile3501

ама ние сме опасни.............. в  една друга тема ЗП ще се избият  Бех с кого си подхожда повече , а тук ние си харесваме Фери и с Емир и с Корай Mr. Green

много сме либерални за което ви поздравявам Фемирки smile3525

# 35
  • Мнения: 54
Зули  smile3501 smile3501 smile3501

ама ние сме опасни.............. в  една друга тема ЗП ще се избият  Бех с кого си подхожда повече , а тук ние си харесваме Фери и с Емир и с Корай Mr. Green

много сме либерални за което ви поздравявам Фемирки smile3525

Е как, душко Hug Не мога да си представя да се карам с теб   hahaha Joy hahaha

Ти да не си ходила да  разтърваваш двата фронта  Laughing или просто ти дойде отвътре да ни поздравиш  Flutter

# 36
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Сиси онази тема беше като тази , ноооооооооооооооооо...........................

и не съм участвала засилено , но последният път ми казаха , че съм неграмотна

# 37
  • Мнения: 54
Сиси онази тема беше като тази , ноооооооооооооооооо...........................

и не съм участвала засилено , но последният път ми казаха , че съм неграмотна

Не знам какво да ти кажа  Rolling Eyes По принцип като се съберат прекалено много хора с различни характери на едно място, никога не е лесно, но някои явно прекалявам съвсем и се самозабравят. Все пак гледат просто филм. Не е необходимо да се борят една срещу друга.Просто не си трови живота с такива неща.

# 38
  • Мнения: 56
Сиси онази тема беше като тази , ноооооооооооооооооо...........................

и не съм участвала засилено , но последният път ми казаха , че съм неграмотна

Не знам какво да ти кажа  Rolling Eyes По принцип като се съберат прекалено много хора с различни характери на едно място, никога не е лесно, но някои явно прекалявам съвсем и се самозабравят. Все пак гледат просто филм. Не е необходимо да се борят една срещу друга.Просто не си трови живота с такива неща.
Мале  ooooh! това което казваш tina86 е нелепо  Thinking
Аз наистина много се радвам че попаднах при вас ,много е забавно и няма такива изказвания и намеци .
Момичета страхотни сте  newsm20


Много са сладки всички актьори ,особено един  Mr. Green ама ние сме задружни и ще си го поделим по равно ,а може и всички наведнъж  Mr. Green Mr. Green предполагам няма да ни откаже  Mr. Green

# 39
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Вили , не се шашкай , ако искаш  можеш да посетиш темата и да рзбереш за какво говоря

# 40
  • Мнения: 56
Вили , не се шашкай , ако искаш  можеш да посетиш темата и да рзбереш за какво говоря
За коя тема става въпрос  newsm78 newsm78

# 41
  • Мнения: 1 290
Страхотни клипчета! Hug

# 42
  • Мнения: 8 443
Аз оттам идвам. ooooh!

# 43
  • Мнения: 54
Да не се засегна, Снежка   bouquet Те свестните хора си личат отдалече. Не познавам всички, но за теб и Славенка поне съм сигурна  Hug

# 44
  • Мнения: 8 443
Да не се засегна, Снежка   bouquet Те свестните хора си личат отдалече. Не познавам всички, но за теб и Славенка поне съм сигурна  Hug
Неее, не съм. Hug

Общи условия

Активация на акаунт