За всички фенове на Louis Vuitton И Gucci

  • 33 403
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
значи първата поръчка не съм я получила, защото мой познат ми ги взе и той ще ги донесе.
втората я поръчах оня ден и каза че утре ще я прати с EMS Express, също така каза че стойност не пишели на документите, но ако искате може да напише и ниска сума за пред митница, ако отиде там де.
nadia79 въпрос на личе избор, вкрая на краищата аз лично не живея за хората , мога и оригинална да нося но пак няма да се разбере така, че чисто за лично удоблетворение.
чела съм доста неща за репликите и специално тези евтините се произвеждали от pvc с евтини материали, които пък може да са  и опасни . предпочитам да си купя качествена реплика отколкото боклук. всеки сам си избира..Peace

# 16
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Същите ментета ги има и тук, само че по-евтино  Peace
Виждала съм портмонета по 20-30лв, чанти от 30лв нагоре.... както и много добри копия от ест.кожа по 300лв.

Ама не виждам смисъл, като е повече от ясно че 99% от LV който се носи в БГ е менте, даже и оригинал по тази причина не бих взела  Naughty

Тук съм виждала ужасни ментета, които не бих купила, висят по сергиите на Златни пясъци и "всичкото турист" се побърква да купува, тези са ги докарали.
За оригинал от БГ си права. Peace

# 17
  • Мнения: 94
lari4ka,нещата са ти страхотни!   bouquet

# 18
  • Мнения: 1
ulenceto мерси,
ми аз лично имам и оригинална купувана от сингапур, но повече никога няма да дам толкова пари, защото никой не разбира че е оригинална, по добре да си купя 1:1 хем евтина хем с качествени материали и на добра цена. лично мнение също че тези дето ги правят 1:1 няма как ей тъй да тръгнат да ги правят то си има техники софтуер и др.-излизат от същата фабрика само че едните се продават за хиляди лева а другите 20 пъти поевтини.
специално ако погледнете 1-2 модела на гучи то просто си личи че кожата е качествена и едва ли ако се сложат една до друга оригинална и тази някой ще ги различи.
адски много сайове съм гледала с реплики само този ме грабна. дава гаранция за качество, ако не ти хареса продукта можеш да го върнеш,има описание на нивата на качество и съответно техните какво качество са, има много подробни снимки, докато другите сайтове снимат отдалече и без никаква информация.
също така за някой модели отварях официалния сайт на LV и зумирах просто си бяха еднакви..
на мен ми харесват  Grinning Grinning

# 19
  • у дома
  • Мнения: 258
lari4ka, сподели като дойде поръчката как си я получила - през митница минава ли? И въобще - доволна ли си от нещата като ги видиш на живо!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 579
запис

# 21
  • Мнения: 1
da zadaljitelno Grinning i snimki shte ka4a. sorry za latinicata not uk nyama kirilica. po kasno ste promenya na kirilica.

# 22
  • у дома
  • Мнения: 258
Lari4ka, мерси!
Мога ли да те попитам как успя да се уговориш с тях за плащане през Пейпал? И също - горе-долу колко ще ти излезе доставката до БГ?
Хубав ден, момичета! Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1
ами аз около месец говоря с този човек. първо им писах на мейла и ми отговори да си избера какво искам и така да ми калкулира цената. след това един познат е там и ми откри станицата им в таобао и ми ги поръча от там. аз си направих регистрация в таобао и там има опция чат и сега от там контактувам с него. около 10 пъти го питах за пейпал, карах го да си открие но 2 седмици казва че все още не е. накрая го попитах за номер на банкова сметка и пълен адрес и той веднага си откри пейпал  Mr. Green. нали чантите им се водят извън закона май и се уплаши.
 а за доставката се изчислява според кг. за първите 500 гр е една цена и за всеки следвщо 500гр се начислява сума. та зависи от теглото на чантите.
в страницата някъде доло пише за доставката на английски.
както и страницата беше изцяло на китайски и му казах че имам и други приятелки, които искат да си купят, но не разбират китайски и да направи опция на страницата на английски- доста неща понаписа , но има още какво да се желае.

# 24
  • у дома
  • Мнения: 258
аа, ясно, мерси за инфото. Аз си харесах вече няколко неща, ама как ли да го преценя това тегло Simple Smile
Ще потърся къде пише за цени за доставка в сайта им, но ако не намеря - пак ще те тревожа, lari4ka Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1
http://lvmore.com/help.php?id=112 тук за цените като прави 50% отстъпка от тези цени, а за теглото пиши му мейл кои продукти си си харесала и той ще отговори mylvmore@gmail.com.
беше казал, че на документите не пишат цена, но може да напише каквато цена искаш, за да не иде на митница.
доста учтив човек е и отговаря , аз 1 месец го тормозих с въпроси  Mr. Green, но накрая успях.
надявам се до края на седмицата да си получа нещата , все пак с експрес ги праща  Rolling Eyes
тъй като искам и колани, а не предлага каза, че в бъдеще щял и колани да почне да прпизвежда Laughing

а ето тук за качеството , което те самите обясняват http://lvmore.com/article.php?id=48 но разбира се с преводач на гугъл  Simple Smile.
от някой чанти има и по - евтини и по-скъпи, евтините са ААА качество , по-скъпите 1:1. като се влезе в самия продукт има описание отдоло и там пише подробна информация..
"Ако сте перфекционисти, ви препоръчваме да изберете 1-1 ниво.

Ако сте прагматик, ви препоръчваме да изберете AAA рейтинг" това като цитат от страницата им  Simple Smile
"

Последна редакция: пн, 04 апр 2011, 00:13 от lari4ka

# 26
  • у дома
  • Мнения: 258
мерси, lari4ka. Гледам доставката - 455 за първите 500 гр., +120 за всеки допълнителни 500 гр. Само че в каква валута е това? И какъв е курсът?
А отстъпката от 50%, дето я дава - тя върху стойността на сумата за доставката ли е?

# 27
  • Мнения: 1 906
Ауууу страхотни неща!!!!!!!!!!!
Искам и аз  Cry

# 28
  • Мнения: 65
И аз!И аз!
Ама китайският не ми е хич добър. Joy

# 29
  • Мнения: 1
El, валутата е китайски юани 1 юан=0,23lv. отстъпката е от цената на шипинга
pure_selina относно китайския и моят не е добър, но ползвам google translator Grinning и схващам някой неща.
ако искате мога да съдействам за поръчка и контакти с него..

Последна редакция: пн, 04 апр 2011, 15:37 от lari4ka

Общи условия

Активация на акаунт