Re: Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 10

  • 35 698
  • 723
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Качи се ! Sunglasses

# 76
# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 34 221
Браво, гифче.

# 78
# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 34 221
Така се казва. С коя програма го направи? Аз ползвам GifSoup

# 80
  • Мнения: 8
Не видях гифчето, загубило се е  Wink Моля за нов линк.

# 81
  • Мнения: 0
Така се казва. С коя програма го направи? Аз ползвам GifSoup
Този е от интернет,но го надписах сама за да не ми го копират.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 34 221
Нещо се изгуби....

# 83
  • Мнения: 12 009

Аз го виждам,Пламена извинявай, но го слагам тук а другите виждате ли го newsm78

Махнах го

Последна редакция: вт, 15 мар 2011, 16:18 от Slawena

# 84
  • Мнения: 12
           Марианче , и аз съм на това мнение - Берен се справя страхотно и с двете роли... И е върховно удоволствие да гледам превъплъщенията и...  Naughty

         Нали гледам и Стъклен дом - спазвам призива ,"избери българското"... Такъв гняв ме обхваща - нашите професионални актьори не могат и една десета да покажат от добрата игра на съседите...Как ги учат за толкова кратко време наистина ми е трудно да разбера... Но и невероятни оператори имат  и режисьори - поглед , мимика, , жест , думи на фона на прекрасна музика и на мен сълзите ми се стичат.., невероятно въздействие се получава - "в душата ми бъркат"...!!! ooooh! ooooh! ooooh!  

         Момичета имам много отговорна работа в момента - пожелайте ми да се справя бързо и добре...!!! #Crazy #Crazy #Crazy За да мога да се отпусна и да се наслаждавам и на филма и на постовете Ви...!!!  bouquet  bouquet  bouquet

        

          

# 85
# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 34 221
Не го виждаме - седи един надпис.

# 87
  • Мнения: 8
Гифчето все още не се вижда, но нищо, след време може да се оправи.

Признавам си, отдавна спрях да гледам "Стъклен дом", лоша игра и то от професионалните актьори с дълъг стаж в театър и кино, и сценария не ме задържа като зрител. За мен е много важно да харесвам главните актьори за да гледам даден филм. Елена Петрова ми е хубава, но пък играта й не ми допада. А Калин Врачански доста се насилвах да го харесам поне визуално, но не успях.

А сега за актьорите от "КВФ", всички показват завидна артистичност, и Берен и Енгин са с приятна външност. Може да ви се стори малко смешно, но когато гледах последната серия, на едно място истински се възхитих от играта на Берен, всъщност харесвам цялостната й игра, но много ме впечатли реакцията й на изненада, когато узна, че Мукадес е взела Мурат, толкова истински  възкликна и си покри лицето с ръце, сякаш го изживя, а не бе игра.

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 34 221
И аз не гледам Стъклен дом. Снощи с гръб слушах. Не ме грабна.
Отказах се. Наистина имам забележки по нашите новоизмислени сериали.
Накъсано, хапнато, щипнато, от тук - до никъде..... Музика  - никаква.
Взели са се всички актьори за звезди. Българско, българско, ама не ми пълни
сърцето. Накрая гледах нашто сериалче за "N" - ти път.

# 89
  • Мнения: 115
Аз по принцип бях фен на Стъклен дом, но снощи за мен се изложиха, толкова им бяха наивни сцените. Боряна направо ми идваше да я прасна с нещо, къв беше този стайлинг, ква беше тази игра. Ванчето - кой нормален в БГ ходи така дигизиран с шал. Имаше и много други изцепки, но като цяло наистина всички сцени бяха някак недовършени, нещата недоизказани.
Имах гости снощи докато даваха Стъкления дом и те ме бъзикаха, че не съм го харесала , защото не бил турски. /разбирате, че те не гледат турски сериали/ Но не са прави аз не гледам, сериалите защото са турски или български, а защото ми харесва историята, играта и въздействието върху мен. Еми Стъклен дом неможе да ме накара да стоя до 3 часа сутринта без да се усетя и то за да гледам едни и същи серии.

Общи условия

Активация на акаунт