Имаме си НОВИНА, БОРЯНА роди се във АПРИЛската тайфа!!!!

  • 82 397
  • 737
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 319
Позабравила съм как се пише тук  Grinning Как сте момичета?
Ласи,дай да ви видя и аз снимките от почивката Praynig

# 406
  • Мнения: 5 776
Ох и ние се завърнахме в Гърция  Cry Изкарахме си страхотно,сега си имам много хубави спомени и снимки от последните 2 месеца и още по-смели планове за догодина  Laughing На връщане бях самичка с децата,които издържаха геройски и на 2 пъти спирахме за нощувка,че аз се поизморих.На първо класиране не са приети в градината и сега надеждата ми е в последното след няколко дни  Praynig

# 407
  • Мнения: 6 833
Здравейте,

Мария ти си герой! Hug Честно казано с двете малки деца не мога и да си представя как си пътувала. Браво и на малките герои Hug Лидия добре понесе нашето пътуване, но малкия що рев изрева на връщане и в самолета, и в колата, хем полета беше 2 часа и пътуването с колата после от летището до вкъщи пак 2 часа. Tired ooooh! Вие нямате ли опция да летите, че да ви е по-лесно?
Стискам ви палци за градина!

Аз моята си я държа на ясла, до 4 год. възраст са яслите. След голямо умуване не си записах на детето на т.нар. предучилищна, т.е. води се ранно предучилищно от 3 до 4 години, после от 4год. е задължителното предучилищно. Еми на 3  годинки да ми ходи на училище и да седи на чин,прекалено ми се вижда. #Crazy

И да се оплача, че Лидия е на АБ! Върлува някакви бактерийки ли, вируси ли, не знам и аз,  и днес сутринта 38 градуса, не може да ги свалим въобще и хайде на лекар. Води я мъжа ми, че аз бях с малкия вкъщи. Та доста такива случаи имало сега, и явно сме го лепнали от яслата. Та така, сега ще си седим вкъщи, не че щеше да е приказно време събота и неделя, дават го да вали и то много. Crossing Arms Tired

# 408
  • Мнения: 130
Ку-ку  Party Сааамо 28 странички ли бе, мацки : ) Май тази тема ще дочака и бебетата, които сега ги правите : ) Аз съм си в Сф, няма да мърдам вече от тук, прибрах се благополучно, надрусана с магнезий. Отпуската почва ли при вас или свършва? Няма ли да пуснете всчки снимки от морето, че да ви се подразня малко? Само на Ласините пркрасни дечурлига се порадвах!!! Сис - вместо само да надничаш и да мърмориш за снимки, я пусни и ти някоя Бургаско-ежедневна от плажа? Ходи ли на фестифала? Изобщо някой беше ли на Spirit-а??? А за Мюнхен - никоя нищо не разказа : ) Целууууувки!!!

П.С. Иначе и аз купих едно боди с къс и едно с дълъг ръкав и два гащеризона, за 50-56 см, да се отсрамя пред октомврийки - хората изпонакупиха коли, колички, някакви нови приспособления се обсъждат, дето не съм ги чувала - ама като изляза в майчинство ще надничам по-често там да съм в крак Wink Иначе нииищо не съм приготвила, септември ще се местим на квартира - ЖиЗ, в съседния апартамент, дано да стане...изобщо не ми се мисли какво ми предстои : ) Началото на септември ви каня всички да помагате  Wink Айде пак целувки!

П.С. 2  Сега разгледах снимки от морето на Миленка и на Галката Илиева - олеее, колко са пораснали момичетата!!! Прекрасни са!
П./color]

Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 00:50 от helenblondy

# 409
  • София
  • Мнения: 749
Честит голям христянски празник!

Честото и на всички Мимета - и малки, и големи!

Всички да сме живи и здрави!

# 410
  • Мнения: 130
Честита Богородица и от мен! Дано закриля нас и децата ни! Честит имен ден на Мария! И на Варна!!!
Как я карате, а? А???

# 411
  • Мнения: 306
Здравейте момичета!
Нека се включа и аз към вашата темичка. Дъщеря ми Никол е родена на 20.04 2008 г.
Радвам се да се запознаем  Hug

# 412
  • Мнения: 8
Gorda mama, добре дошла!  Hug Напиши още нещо за себе си  Wink

Мария, добре завърнала се  Hug

Хелън, мен не ме чакай за помощник септември,че само моите местения ми стигат  Wink  Hug

Сиска и ВаняМ, много така набързо се отбихте  Naughty  Драснете по един ред,какво ви тормози този месец,например  Hug  Hug

Лурдес, дано Лидка вече е добре! Тук се радваме на хубаво време вече 2 дни и половина  Laughing , но утре май пак ще вали! Не вярвам,че ще свикна някога с това време!

Лека нощ,дами!

# 413
  • Мнения: 306
Привет отново Hug!
Ами какво да напиша ... не влизам редовно тук, но видях темата и реших да се включа.
Не работя, гледам си децата. Имам и син на 8 г. Нямам баба под ръка и съм принудена да си стоя вкъщи.
Никол ходи на ясли досега, август почивка и от септември тръгва на градина. Баткото ще бъде втори клас .

# 414
  • Мнения: 130
Привет, момичета! Аз днес съм си вкъши, не ъм на рбаота. На 29.09. излизам в отпуск по мачнство, но снощи така се уплаших - хапнах си сутринта плодове - грозде, праскови, смокини...и след около час като ме сви този корем, цял ден ме боли, колики, не мога да разбера черва ли са, матка ли е - после болката одтиде и към кръста и съвсем се притесних. Прибрах се по-рано, полегна, та като се започнаха едни контракции. Та отидохме в Майчин дом, нищо нямаше, Слава Богу...Иначе се видях с Галката, имате поздрави от нея. Сашо е добре, Ели също (Аз не видях децата, само с Галката бяхме). Сашко правил елементарни изречения, с по 2-3 думички, много се зарадвах...Тя е силна, знаете, продължава да се бори. Каза, че определено след започване на лечението е имало подобрение - впрочем 2 седмици след лечението е казал МАМА : ) А 4 седмици след това е казвал баба, деди, тати и т.н. Сега, около 4-5 месеца след лечениео вече казва изречения...направи ми впечатление, че използва по-трудни думи, нетипични за децата, които казват изречения от 2 думи - явно ги има в пасивния си речик и сега му излизат на устичката. Примерно "Няма бати. Бати отпуска"...дано това лечение наистина да е отключващ фактор за нещо като домино ефект. Освен това и след лечението са заглъхнали други аутистични прояви, но да не се разпростирам в това сега...дали е съвпадение това или не - никой не знае. Хубавото е, че има хубави новини и че ние сме допринесли за това Hug Докторът американец също бил много оптимистично настроен - примерно Сашко имитирал и копирал поведение (от родители, от други деца), оето не било типично за аутистични деца, които се затварят в себе си и не се впечатляват. Ето защо сега Галка иска да го пуска в нормална детска градина за по 2-3 дни, а не в градина със СОП. Пез другите дни пак ще са си в центъра. Другото позитивно според доктора е, че Сашо като говои не иска само да задоволи потрбности (искам да ям, дай вода), а и споделя мнение, коментира и т.н...
Ами айде, че лежа и ми се изкриви гъба...сега като съм в къщи - всеки ден по 4 пост-а ще пускам  Mr. Green Целууууувки!
П.С. Горда мама  Hug

# 415
  • Мнения: 534
ха привет момичета  Hug тъкмо гледах Cenitelka по новините ,я бързо да се яви тук тя и да разкаже какво точно е видяла на тая стрелба в София  Peace

# 416
  • Варна
  • Мнения: 16
Здравейте от мен!
Днес моята Рали е за първи ден на детска градина. Сутринта се разделихме без драми. Тя с такова желание влезе при децата,че изобщо забрави за мен. Дано и през деня всичко мине добре.  Praynig

# 417
  • Мнения: 534
Здравейте от мен!
Днес моята Рали е за първи ден на детска градина. Сутринта се разделихме без драми. Тя с такова желание влезе при децата,че изобщо забрави за мен. Дано и през деня всичко мине добре.  Praynig
Е супер и аз толкова много се надявам когато Габи тръгне да няма ревовеее  Cry
Didka82а как Рали тръгна сега август на градина при нас в Пловдив всички деца тръгват на 15 ти септември  Peace

# 418
  • Варна
  • Мнения: 16
как Рали тръгна сега август на градина при нас в Пловдив всички деца тръгват на 15 ти септември  Peace
Ами засега е в сборна група. Поетапно приемат всички деца до края на септември.

# 419
  • Мнения: 130
Привет! Дидка - радвам се за Рали, ти толкова искаше да започне детска градина...добре, че я приеха и е спокойна!

Мацки, мен пък други вълни ме треста  Flutter Днес си имаме трето октомврийче родено Peace И то съвсем доносено - 2950 г, 50 см. По-високо и по-дебело от доносената ми Елица Peace Много се радвам : 0 И първото ни талисманче засега е ОК, изавдилис а го от кувеоза (то се роди
юни...).

Добре, че Белисима и Дидка писаха, че ми беше неудобно само аз да влизам и пост-след-пост...

Така, да ви споделя забравени радости!

Много ви обичам всички! Целувки!

Общи условия

Активация на акаунт