БИВШИЯ МИ СЪПРУГ

  • 4 248
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21
МОФ-инка,сега си напълно свободна да си починеш от празни надежди.Успокой се,лека-полека ще ти мине и ще срещнеш когото трябва когато най-малко очакваш. Hug

Наистина е така!!!И аз мислех ,че за нова любов е МИСИЯТА -НЕВЪЗМОЖНА.Но когато щерка ми беше на 11м се запознах с човек с който ве4е 7 месеца сме заедо.Е не живеем в една къща,но има време за това.И много му се радвам като всеки път носи подаръчета на Живка и тя му скачя на врата все едно и е нейния татко.А и той много ми помага(не финансово).Даже той ме изкара от депресията от която не можех да изляза дълго време.Малко излязох извън темата -прощавай  bouquet

Пожелавам ти само положителни неща с тези прекрасни деца.А то Господ си знае работата-рано или късно си я върши.

А на бившия ти и новата съпруга можеш да им пожелаеш здраве. newsm48

 Two Hearts Two Hearts

# 16
  • Мнения: 3 394
Този твой Финчо как така толкова бързо реши да се ожени Confused Едва ли просто така изведнъж от пръв поглед реши че онази е неговата ooooh!Уж, си бяхте щастливи и бременни и изведнъж ....алеееееее хоп и като изневиделица #Crazy По-тъмни са били нещата още от преди, да знаеш, тъй че радвай се ,че си се отървала от неверника! По-добре ли щеше да бъде хем да си му жена (да го переш, чистиш, да му готвиш и д аму даваш пари), а той да хойка всяка вечер , а ти да го чакаш и търпиш Sick Така поне знаеш,че се е натресъл на някоя друга и тя да му мисли. Ти води децата, все пак баща им е и гледай да си плаща издръжката....пък Господ всичко вижда, ти остави на него другото!

Айде целувки и лека нощ Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 6 477
МОФ-че, и от мен едно МАМКА МУ на гада ниеден! Обаче гледай сега - превърни лимона в лимонада!Като водиш децата при него печелиш свободен ден! Grinning Grinning Използвай тази възможност да правиш само приятни за теб неща и да си починеш!  Такъв ден е страшно готино нещо - казвам го от личен опит!
А за финчото - нека друга му опира кирливите ризи...да не мислиш, че ще се промени  кой знае колко с новата девойка?
Ти сега поуспокой топката малко, намери приятни занимания и всичко ще се нареди полечка...За Бог - абе и приеми, че не той, а ние си имаме някакви уроци да си учим, та се случват и гадости....Може би, за да се научим да приемаме нещата по-леко? newsm78 Пожелавам ти от сърце и душа да намериш някой наистина точен човек, който да те приеме и оцени!  bouquet Ама то който търси намира.....така, че Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 3 634
ХАХА...

Благодаря ви! Знам си аз, че винаги мога да разчитам на вас...

Ок... та бях се решила да му заведа децата за една нощ (въпреки, че в началото му крясках през телефона думите САМО ПРЕЗ ТРУПА МИ). Обаче, той не е платил издръжката... та сега... как да се дигна аз да пътувам общо над 300 км. с децата и без пари? Та то едно 50 евро само за пътя ми трябва... Та за сега май няма да ходим.
А се бях надъхала тоя петък да му ги водя, а аз да ходя на кино и малко на вън като белите хора.
Ама, нъц... няма да стане този месец... Да видим януари как ще е.

Арвен, ами по неговите думи и по думите на оназ неговата новата (говорих с нея по телефона...) никой тогава не е знаел, че ще стане така. Ум ми не го побира, ама така казват. Тя чак (един вид доста нагло) ми се извинява, че е трябвало да мина през толкова много гадости и бла бла... Честно, би трябвало да ги мразя и двамата... Сега като се замисля... Охх, вбесявам се и не мога да мисля.
Тя оная, че се е натресла, натресла се е... Ама пък все си мисля ако бившия е помъдрял, ако се е стегнал, ако вече не е това което е (обадих се в събота след 10 вечерта и не беше в кръчмата). Абе то много го мисля аз... уфф, аман... втръсна ми.

# 19
  • Мнения: 2 784
Ама пък все си мисля ако бившия е помъдрял, ако се е стегнал, ако вече не е това което е (обадих се в събота след 10 вечерта и не беше в кръчмата). Абе то много го мисля аз... уфф, аман... втръсна ми.
МОФи, те мъжовете не помъдряват. Ако е бил малко лайно, става лайно на средна възраст, а после и дърто лайно. Тъй че, следващият път като я чуеш оная и благодари сърдечно, че те е отървала. И то че те е отървала преди да си оставиш младините при туй говедо. Гаден период изживяваш, ама ти поне си имаш децата, а оня няма нищо, няма и да има, мама му мръсна. Аз имах една такава гадна година преди време, много беше трудно, така че от опит ти казвам- и на твоята улица ще изгрее слънце. И то скоро...
А от мене и от Калина-  Hug Heart Eyes  bouquet за вас тримата.

# 20
  • Мнения: 1 559
Защо се дразниш??За да е направил тази крачка толкова бързо,наистина не му е била чиста работата....Не я мрази,може и тя да не е виновна за нищо...и не я предизвиквай,все пак тя ще гледа детето понякога.Най добрия вариант е всичко да е мирно и тихо(лицемерно дори)..
Аз не съм в твоето положение..,а в положението на сегашната му жена.В смисъл и моя приятел има бивша съпруга и син от нея...и аз гледам сина и доста често...
Няма смисъл да се ядосваш,или да злобееш.Приеми варианта,че не сте били един за друг,и се опитай да намериш твоята половинка...
а някои мами тук споделиха,че тя щяла да му тегли и т.н....Ами аз мога да кажа,че за това гаранция няма..един човек може да се сблъсква с раздели много пъти в живота си,а други са просто щастливци,....Божа работа.
Желая ти много късмет да намериш подходящия за теб човек

# 21
  • Мнения: 843
МОФ, какво стана с идеята да си по- наблизо...  ДО  онзи ,само от по- удобна гледна точка? / това е моя идея, бре/
  В по- близък град. Хем той ще се грижи " И няма ДА ЗАБРАВИ, че има деца.. хем  , когато ще решаваш да работиш,  някой също ще участва в / гледачките, перачките.. и пр/
  Колкото си по- далече, толкова по- трудно ще се сеща за вас.
 От тук  написаното,  изобщо нямам идеята дали ТИ  още ГО харесваш..или изобщо. това си е твой ад. или рай.
 Животът си е твой и е пред тебе... а, на виж кака си:0))/ Пъчи се / мен деее:-)/
   / мога и снимки да покажа, стига да кажеш/ И дете му родих..И на себе си го родих:-)) И сме щастливи.
 

# 22
  • Мнения: 3 394
ХАХА...

 Абе то много го мисля аз... уфф, аман... втръсна ми.

Аха, видя ли, сама стигна до извода!

Вече ще се чувстваш по-добре Hug

# 23
  • Мнения: 3 634
Меган, за съжаление не си запозната с цялата история.

От все сърце ти желая да не ти се случва подобно каквото се случи на мене.

# 24
  • Мнения: X
а някои мами тук споделиха,че тя щяла да му тегли и т.н....Ами аз мога да кажа,че за това гаранция няма..един човек може да се сблъсква с раздели много пъти в живота си,а други са просто щастливци,....Божа работа.
Абе мани ти тая работа. Да остави той бременна жена, че и друго дете има от нея, сама да тегли, не е читав. Въобще не ни обяснявай. Сблъскала се била с раздели, на баба ти хвърчилото. Да знаеш кога жена му ще е с бебе и аз ще се влача с него.... оправдания човек си намира винаги. Божа работа??? Мммдааа, други му викат съдба - такава ти била съдбата. Аааа, без тия. А на него съдбата му е да си го вре през 3 години на различни, нали... айде улево...  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Нищо лично, ти не си виновна, че си му вързала. Ама ние тук с повече опит вече различаваме черното от сивото и от бялото... и мама МОФ въпреки че много страда, ще си има обеца на ухото, а който недоглежда истината, ще има да страда тепърва!

# 25
  • София
  • Мнения: 6 477
МОФ-че, и аз съм на мнение, че мъжовете не помъдряват и който си е лайно си е такова до край! Това, че сега не е в кръчмата, не е никаква гаранция след месец-два как ще е...Нормално е в началото да прави поведение, а и още му е интересно.....изчакай да дойде рутината и ежедневието....Но нека другата да му тегли от характера!
Ти по-добре си гони нещата за издръжката  - хич да не си прави оглушки тариката му с тарикат! Да си дава парички и да  взима децата по един път месечно! А иначе аз напълно те разбирам - нормално е човек да иска да сгади живота на тиквениците, които непрекъснато се чудят къде е  следващата мадама, дет да се пробват!
Много слънце и  Hug и лек ден  bouquet

# 26
  • Мнения: X
.Нормално е в началото да прави поведение, а и още му е интересно.....изчакай да дойде рутината и ежедневието....Но нека другата да му тегли от характера!
Ми разбира се че е така. А, не, изведнъж тя се оказва човека за него и той хоп- става ангелче небесно.. Я мани тая работа...

# 27
  • Мнения: X
Ех, МОФ - не бил в кръчмата, ми няма, нали още се пише примерен - ай да го видя /по-точно господжата да я видя/, като му писне и всеки следващ ден стане, като предишния, или ако господжата вземе, че заременее и се процуцори, или......абе не е стока, тъй да се каже, щом веднъж е оставил бременна жена с второто му дете - аз ако бях щях да търча през девет земи в десета да се крия, да не ми се доще да е с мен Crazy Отървала си се, не го мисли, гледай си твоя живот.

# 28
  • Мнения: 1 559
а някои мами тук споделиха,че тя щяла да му тегли и т.н....Ами аз мога да кажа,че за това гаранция няма..един човек може да се сблъсква с раздели много пъти в живота си,а други са просто щастливци,....Божа работа.
Абе мани ти тая работа. Да остави той бременна жена, че и друго дете има от нея, сама да тегли, не е читав. Въобще не ни обяснявай. Сблъскала се била с раздели, на баба ти хвърчилото. Да знаеш кога жена му ще е с бебе и аз ще се влача с него.... оправдания човек си намира винаги. Божа работа??? Мммдааа, други му викат съдба - такава ти била съдбата. Аааа, без тия. А на него съдбата му е да си го вре през 3 години на различни, нали... айде улево...  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Явно и ти много си си напатила...
Така е аз може би незнам цялата история,че тя е била бременна и т.н.А това,на кой какво има да се случва,пак казах че си е Божа работа.Не го оправдавам,никога и ни най малко бих оправдала мажа..той е най виновния в ситуацията....това че той не може да си го държи в гащите е негов проблем.
Но момичета защо е тази злоба към другата жена.И вие не сте застраховани,че някой ден няма да попаднете в такава ситуация.
Искам да уточня само(за пред някои мами за да не ме намразят все пак),че аз не съм откраднала приятеля си от бившата му жена...и въпреки че в началото и тя ме убиjдаше и нараняваше с грозни приказки,аз винаги сам се държала добре с нея.Сега тя ми се обажда понякога да гледам малкия..знам че всичко е лицемерие,но е по добре от скандали..


Нищо лично, ти не си виновна, че си му вързала. Ама ние тук с повече опит вече различаваме черното от сивото и от бялото... и мама МОФ въпреки че много страда, ще си има обеца на ухото, а който недоглежда истината, ще има да страда тепърва!

# 29
  • Мнения: X
Но момичета защо е тази злоба към другата жена.И вие не сте застраховани,че някой ден няма да попаднете в такава ситуация.
Аз по принцип съм против "другата жена" защото:
- по тая логика дай всички на 5 години да си сменяме мъжете/жените... искате ли, ей така за разнообразие. Еле пък ако може децата да остане да ги гледа другата половинка, а???
само това е всъщност няма друга чертичка.
Аз като съм се женила, съм си казала така:ето го, такъв е, добър, лош, има някакви недостатъци, но другия също ще има. Всеки има недостатъци. А в търсене на идеалният мъж току виж ни минал целия живот.
Та онзи сега решил, че му е омръзнала жена му разбираш ли, щото 5 години минали, изпадат отношенията в криза и той е дотам. И айде малко разнообразие. Да де, ама на тоя принцип нямаше да има нито едно здраво семейство. Ти да не мислиш, че аз докато съм била с мъжа ми не съм поглеждала встрани. Поглеждала съм, и още как... Обаче в този момент започваш да мислиш... нали това ни отличава от животните... сещаш се за момента в който си чул "в добро и в лошо" и си казваш "Ето, сега е лошото"... А той хванал и забегнал.. Ми не става така. Така просто нищо не става. Затова разводите са половината от браковете. А бракове вече няма даже... При първата спънка... беж! И сега някой ще се намеси: е, да, ама като не върви, не върви. Ама къде беше ти преди 1-2-3 години когато се захвана с този мъж, не видя ли че няма да върви. Ааа, не видя нали. Тогава всичко беше цветя и рози нали... Не, просто с годините недостатъците на другия изпъкват и започват да ни се навират в очите... до прекрасния момент, в който си казваме - така не може, твърде е черен този човек, не ми трябва.... Това е при всеки едни отношения, но не всички търчат при другата, нали... /или другия, пак казвам че не съм била без оферти през тези години/....
Малко се отклоних от темата... не сме против другата, просто както изтъкна Моргана
... а и още му е интересно.....изчакай да дойде рутината и ежедневието....Но нека другата да му тегли от характера!
понеже много хубаво го е казала, си позволявам да го цитирам втори път!
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт