Тема Незабравима (Unutulmaz) 179

  • 25 912
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Добро утро Незабравими,хубав ден ви желая!    

# 31
  • Мнения: 79
Добро утро, момичета   Party
Пепелче много хубави снимки си постнала, подсете ме защо всъщност гледам сериала   bouquet. Лошото е че тези моменти на щастие нещо липсват във втори сезон! Чудя се как можаха така да изродят тази красива любов.  ooooh!
Снощи изгледах няколко пъти всички кадри с колата на Едже, който дадоха. Определено на задната седалка нищо не се виждаше. Но пък едва ли биха сложили наистина детето в колата ако са решили да правят катастрофа. Това ще видим утре вечер!
Желая прекрасен ден на всички!  Hug

# 32
# 33
# 34
# 35
  • Мнения: 9



Желая Ви един прекрасен, слънчев ден!

# 36
# 37
# 38
# 39
  • Мнения: 9


Когато всеки действа на своя глава и не споделя намеренията си, получава съответната
"любезна" покана - Напусни този дом!
В този филм несподелените намерения, от страна на всички персонажи  е водеща линия.

# 40
  • Мнения: 0
Благодаря на Moxito за прекразната тема ,тя е нашата вълшебна фея!:)   

# 41
  • София
  • Мнения: 1 395
Добро утро и приятен ден ви желая! Дааа, Еда все пак остава вярна на себе си и изстрелва нещо като обвинение към Харун, че не е могъл да спаси Ямур. Не е права в случая, защото Харун все пак се погрижи за сигурността им, макар и по своя си "непрозрачен" начин. А пък Еда след обаждането на Арас хукна да бяга, без да пита никой и попадна право в лапите на Бату. Така че отправянето на взаимни обвинения сега просто не е коректно. Ама това са си те двамата и такива явно ще си останат, което не им пречи да си се обичат и да са щастливи.

# 42
  • Мнения: 0
Добро утро! И лек ден!
Значи Ямур и Едже катастрофират! Това беше ясно! И са в болница безпомощни! Но живи!!!!!
И в ръцете на Бату! Но и той няма поле за действие!
Никой обаче не знае за това! Но ще се случи нещо и ще разберат!

# 43
  • Мнения: 0
Здравейте Незабравими! Hug  
Мокси страхотно райско кътче, благодаря!    love001
Поздрав за всички неуморими, фенки и фенове с тази песен!
Не знам на кой е клипа но ми хареса много! smile3501 newsm51


Последна редакция: вт, 15 мар 2011, 10:27 от IR65

# 44
  • Мнения: 0
     Здравейте и от мен с малко плевенска красота. Нямам търпение вече да видя Еда като булка, но този път много щастлива. Каквото и да ни поднасят сценаристите аз ще чакам този момент.
Вчера отсъствах и от сутринта ви догонвам. Невероятни сте - много хубави стихове и прекрасен клип на Кесара Слънчева, а за фотосесийте нямам думи. Поздравления и благодарност на всички - на Мокси за новата тема и на нашите неуморни преводачки

      

Общи условия

Активация на акаунт