ЛУННА ДИЕТА-19.03.2011Г- СЪБОТА ОТ 21:11ч - ФАЗАТА Е ПЪЛНОЛУНИЕ

  • 5 866
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
От вчера съм на вода - 4литра Simple Smile Днес едно чайче за закуска Wink

записвам се да ви следя  bouquet

Успех на всички

# 31
  • Варна
  • Мнения: 773
На мен вече ми се вие свят, до довечера не знам дали ще издържа.

# 32
  • Бургас-Несебър
  • Мнения: 56
Вчера 2 ябълки и 2 портокала, 3 лъжици кисело мляко, 3 чая и 2 литра вода
Днес на 2 чая и около литър вода.
За утре съм си приготвила - 1 грейпфрут, 1 ябълка и айранче

# 33
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Не съм лунувала от доста време,а имах много добри резултати преди!Включих се и аз от снощи,да видим как ще е,че съм с МЦ!Успех на всички!!! Hug

# 34
  • Мнения: 116
Здравейте,
тази нощ само храна сънувах Simple Smile
днес сутринта едно чайче изпих, а сега за обяд си направих един коктейл издени червено цвекло, моркови, ябълки и портокал... много ми се услади

за сега не изпитвам глад, само по едно време преди обяд малко ме заболя стомах, но хапнах една лъжичка пектин, надявам се, че може

хайде успех на всички!

# 35
  • Варна
  • Мнения: 773
Аз вече изпих три фреша, почти един литър вода, и един сок от моркови. Не съм гладна, но леко съм неадекватна.
Довечера ще ядете ли нещо?

# 36
  • Мнения: 159
Аз със сигурност, но малко. аКО ОТ НЕРВИ НЕ СИ ЛЕГНА ПРЕДИ 21:41.

# 37
  • Мнения: 0
koga e sledvashtata lunna dieta i dokoga prodaljava--kakto i tazi koyato e ot vchera do koi den e?

# 38
  • Мнения: 116
koga e sledvashtata lunna dieta i dokoga prodaljava--kakto i tazi koyato e ot vchera do koi den e?

виж на първа страница на темата, пише всичко... за да не го копирам тук и да спамя...

има различни варианти може да се спазва по 24 часа или по три дни, може да е във всяка фаза на луната - тоест по веднъж на седмица или веднъж на месец, както ти е по-лесно и зависи от резултатите, кото искаш да постигнеш

но там ще видиш по- подборно... най-отдолу под снимката има линк с датите

# 39
  • Мнения: 19
И аз до тук съм на два фреша от портокал,два чая и незнам колко вода.Много ме боли главата и ми се вие свят,но ще издържа Laughing.Опитах с тридневката,но неиздържах Cry.

# 40
  • Мнения: 0
ako sam izyal samo edno burkanche kiseli krastavichki tova znachili che sam razvalil lunnata si dieta-za smetka na tezi krastavichki sam izpil dnes 200 grama kola?

# 41
  • Мнения: 0
na treti april e novolunie -pravili se togava dieta ili samo na palnolunie se pravi -i kakvi sa tezi edna chetvart i t.n. znachili che dotogava tryabva da se pravi dieta?

# 42
  • София
  • Мнения: 1 724
От събота съм минус 1,300 кг, но днес не издържах- хапнах малко сьомга, малко зелен боб Embarassed

# 43
  • Бургас-Несебър
  • Мнения: 56
Има ли някой който да остава за тридневката?
Аз продължавам и днес. До сега 1 ябълка и 2 кивита
Хайде дайте си резултатите Hug

# 44
  • Варна
  • Мнения: 773
Аз няма да продължавам. Като за начало 24 часа ми стигат да не взема да се разваля  Mr. Green Свалила съм 1 кг  Peace

Общи условия

Активация на акаунт