Бродирана красота - Гоблени 82

  • 101 191
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 352
Запис и от мен с едни мъъънички етапчета на пате,без бекстич и орхидейка.
Напоследък нямам и минутка да си ги довърша, а имам тооолкова мечтани проекти!  Laughing



Астера, това магнолиево клонче е просто разкошно!   bouquet
Браво и на останалите!

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Spinki колибрито е много хубаво! И мен ме чака, подарък ми е от Здравчето от миналогодишната 8-мо мартенска томбола, но все други неща започвам.Тази година вече смятам и него да го започна живот и здраве!
Лили и ти си напреднала с колибрито, а фарът е супер. Като го ших и аз се измъчих много с френските възли, въпреки че ги ших по етапно.
Астера цветенцата наистина са като живи, а чорапчето, което си започвала е много сладко.
ИнаТ и ти доста си напреднала с индийката.
Бяло цвете патето е много сладко.

# 32
  • Мнения: 1 639
  Мислите ли, че този гоблен може да се ушие 1:1 newsm78

# 33
  • Мнения: 7 803
лелел колко красоти. аз по-късно ще се хваля, като ми дойде музата  Embarassed

# 34
  • София
  • Мнения: 1 176
Записвам се да ви следя,мерси и на Сисак за новата темичка   bouquet
Делфинче благодаря мила,че не си ме забравила  Hug
Аз днес няма да шия,така че момичета почерпете се за мое здраве

# 35
  • Мнения: 11
didolinaa Честит рожден ден! Много здраве, късмет и сбъднати мечти.   bouquet

# 36
# 37
  • София
  • Мнения: 618
didolinaa честит рожден ден! Да си здрава и много щастлива   bouquet
БАДЕМ,   А това дали ти харесва? Верно че е по-голямо но няма много шеф по него, а е невероятно красив гоблен в завършен вид
http://ph.files.7ja.ru/7ya-photo/2009/3/11/1236772004698.jpg
Харесва ми  Heart Eyes Ако може да ми го изпратиш  Praynig  diliana_nikolva@abv.bg . Благодаря   bouquet

# 38
  • Мнения: 8
Дидолинке честит рожден ден!Много здраве,любов и много ушити красоти!

Поздравления за красотите от последните две теми,няма да изброявам,да не пропусна някого.
Покрай нещастието,което ми се случи не бях шила доста отдавна,но от няколко дена започнах пак и бързам да се похваля с етапче от подаръка от коледната томбола (благодаря отново на Гуди за прекрасната изненада)



Приятна вечер на всички!

Упс! Забравих да благодаря на Сис за новата тема  Hug   bouquet

Последна редакция: вт, 15 мар 2011, 17:56 от joana-d

# 39
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
didolinaa, честит рожден ден ! Желая ти много сбъднати мечти!

# 40
  • София
  • Мнения: 83
Дидолина Честит Рожден Ден!Много здраве и къмет и мноо свободно време .......ти знаеш за какво newsm51
Спинки нали си го шила знаеш колко е красив.А като мине кризата /ххахахах/може и с по-хубаво smile3509 smile3503

# 41
  • Мнения: 2 924

на този знак с трите наклонени чертички, обаче, е написала номер на конец, който не съществува... така или иначе тая жена вече не можем да я питаме какво да правим.
майка ми е, макар не много активна, но дългогодишна бродирачка, и предполага, че моделъте  на вилер.
така ориентирам ли ви по-добре?

гобленът е завършен, само липва този цвят...


Аз имам тази легенда на оригинала на ВИлер.






Тук оригиналните цветове са заменени с ДМЦ и Анкор.
В случая цвета, отговарящ на символа , който търсиш е Анкор 339.
Ето една снимка на този цвят. Горе-долу така ще изглежда, монитора обикновено лъже, а и сканирането.

# 42
  • Враца
  • Мнения: 2 225
ХИПАТИЯ, МИЛИОНИ БЛАГОДАРНОСТИ!

благодаря и на другите момичета, които писаха!

когато си отида на враца ще снимам гоблените на мама и ще ви ги покажа, като благодарност ом нас двете за помощта  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 767
Здравейте момичета!
Имам един въпрос-  панамата Finaida,vit,5.4 rutor/см ,на какъв каунт панама отговаря или е по специална.
Това ми се струва, че е Aida Fine каунта си е 14  Peace уточнението Fine беше че е някаква по-фина, мисля че DMC имаха такава, ама не смятам че е особен проблем все пак.
Ако имаш някакви съмнения покажи за кой гоблен става дума.
Аз сега шия серийно производство на маргаритките от серията, която е показала Джемма, готови са 3 бр. остава ми още един - скоро ще запомня схемата, ама като съм се хванала...

Сис   bouquet  bouquet  bouquet  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 196
Деси,marqi vr,благодаря за добрите думи.Извинявам се ,че по-рано не писах ,но нямах възможност
Деси "Пролетта" ти е много нежна
Астера, много е хубава орхидеята или магнолиевото клонче,не знам кое е по-точно.Това готова комплектовка ли е  и ако не е нахално и не те затруднява може ли схемичката

Общи условия

Активация на акаунт