Бродирана красота - Гоблени 82

  • 101 193
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Благодаря за новата тема и да покажа и аз нещо
Цветенцата ми рамкирани

И един сватбен за подарък:

# 16
  • София
  • Мнения: 618
Здравейте!
Лилия Проданова разкошен и без всички възелчета  Peace
Бишкота много красиви игленици  Grinning
Марго прекрасен сватбен подарък  Heart Eyes , цветенцата също  Grinning
Аз нямам, какво да показвам. Още едно бебе с мече сътворих, но ще се хваля, когато вече е с рамка. Предстои ми годишнина на приятел и търся нещо подходящо за случая (все ме пита " кога ще ми ушиеш и на мен нещо", та реших, че сега е момента  Grinning ) Мислех си за нещо на черна панама, някаква графика-пейзаж..... и да не е много голямо. Това ми се стори подходящо
http://radikal.ru/F/s49.radikal.ru/i125/0810/6d/0a6e74d4ae10.jpg.html ако някой има схемата  Praynig или ви хрумне нещо, ще се радвам да споделите. От вчера станах разногледа от преравяне на схеми  Crazy

# 17
  • Мнения: 247
Поздравления за страхотна темичка, както винаги   bouquet .

Лилия Проданова, Марго  , страхотни са  Heart Eyes .

# 18
  • Мнения: 278
Ауу, бадем, този дето си показала е много красив! Simple Smile

И аз да се похваля, че на майка ми ето тои гоблен пристигна. Щампован е и не се шие всичко, но не съм го отваряла да гледам вътре как е, защото е за подарък. Има 30 цвята и ми се вижда, че май и някаква схема има.

# 19
  • Мнения: 458
 Hug ето ме и мен

# 20
# 21
  • Мнения: 482
Аз стигнах до тук:

# 22
  • София
  • Мнения: 618
ИнаТ нямам търпение да покажеш скоро и лицето   Grinning
Астера лелеее, колко нежно и красиво  Heart Eyes
Открих залеза  newsm44 ако някой го иска да казва  Hug

# 23
  • Мнения: 207
Астера станало е страхотно . Отначало помислих че е снимчица .

# 24
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Ей, докато я почнахте тази тема и вече е пълна със страхотни неща.
Астера #Crazy тази Орхидея е страхотна. Браво.
Аз съм вече на последното Вилерово сезонче - но то ме измъчи - толкоз конци подмених, смених  и т.н че просто не е истина.  Надявам се, утре вечер да го свърша, че ме измъчи. 

# 25
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Трън в очите, можеш ли да кажеш какво пише на схемата?Обикновено има името на фирмата. аз имам този гоблен, но не зная дали този знак ще отговаря на твоя, ако е от друга фирма.

# 26
  • Мнения: 31
Предстои ми годишнина на приятел и търся нещо подходящо за случая (все ме пита " кога ще ми ушиеш и на мен нещо", та реших, че сега е момента  Grinning ) Мислех си за нещо на черна панама, някаква графика-пейзаж..... и да не е много голямо. Това ми се стори подходящо
http://radikal.ru/F/s49.radikal.ru/i125/0810/6d/0a6e74d4ae10.jpg.html ако някой има схемата  Praynig или ви хрумне нещо, ще се радвам да споделите. От вчера станах разногледа от преравяне на схеми  Crazy
[/quote]

БАДЕМ,   А това дали ти харесва? Верно че е по-голямо но няма много шеф по него, а е невероятно красив гоблен в завършен вид
http://ph.files.7ja.ru/7ya-photo/2009/3/11/1236772004698.jpg

# 27
  • Мнения: 24
Здравейте момичета!
Имам един въпрос-  панамата Finaida,vit,5.4 rutor/см ,на какъв каунт панама отговаря или е по специална.

# 28
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Благодаря на Сисак за новата темичка  bouquet

Бишкота, много са лсадки игленичетата. Няма нерви за дребошлъци. Wink

Марго, много са хубави гобленчетата, особено сватбеният подарък.

ИнаТ, напредваш.

Астера, цветята наистина са като картинка.

Лили винаги показваш красиви гоблени, но с кофти снимки. Simple Smile
Ето ги и моите колибрита, готови
http://multiply.com/mu/spinki/image/1/photos/2/600x600/50/P11001 … mp;nmid=110197611

# 29
  • Враца
  • Мнения: 2 225
Трън в очите, можеш ли да кажеш какво пише на схемата?Обикновено има името на фирмата. аз имам този гоблен, но не зная дали този знак ще отговаря на твоя, ако е от друга фирма.

вилер, довечера ще проверим за сигурност.


джемма, ти освен сладкарски красоти и други създаваш. Grinning


евала! newsm20

Общи условия

Активация на акаунт