МАЙско бебе тук се крие, с нетърпение чакаме го ние! - Тема 17

  • 27 840
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 567
Диана, тази въртележка, не е ли която ти искаше и мислехме, че не може да се закачи на твоята кошара. Само че е с героите от Мечо Пух. Значи и онази би трябвало да може да се прикачи.
http://www.youtube.com/watch?v=rgOGPoBzkL8&feature=related

# 676
  • Мнения: 331
Дона Ани, може би за захар? На мен май само това ми правиха напоследък  newsm78

# 677
  • Мнения: 8
Здравейте момичета, ама кога успяхте да изпишете толкова много? Нямате изчитане....
Аз всичко съм приготвила за бебето, всичко е купено, изпрано, изгладено, прибрано, сглобено и подредено! Така се случи преди няколко седмици, че сериозно се бях уплашила че ще раждам. Стегнах се и за три дена приготвих всичко, дори и чантата за болницата с документите. Остана ми един сутиен за къмене да взема.И сега ми е едно странно, седя и чакам.Все едно ми е време да раждам вече, а има толкова много време още. Сигурно ще си изкарам до термин и този път.
Мамите от САЩ, имам  опит с раждането тук, ако имате някакви въпроси ще се постарая да съм полезна.

# 678
  • Мнения: 325
 Добро утро мпупенцааа  food010
   Много се забавлявах с вас до сега!Какви ли фоги сте били на опашките пред Комсед!Ако бяхте обули и прословутите ни джапанки, които между другото са хит и сред санитарките и акушерките в Шейново....
    За бащите линкчето е също много смешничко и ми донесе страхотно настроение сутринта.Аз на нашия тати му обеснявам промяната в телосложението на една бременна като да се събуди и погледне в огледалото и да се види като жена smile3514Това е стреса като се видя аз пред  огледалото!

# 679
  • Мнения: 1 686
Здравейте момичета Simple Smile
Вчвра не можах да се включа, но днес се явявам да отчета. И така - голямото пазаруване започна. 6 часа по бебешките магазини, дълъг списък в ръката и картата на мъжа ми в портфейла му... Това му трябва на човек.
Та приключихме с по - голямата част от покупките за бебка. Останаха разни дреболии като спирт, капкомер, пелени, памперси. А от по - едрите неща - спалното бельо, хавлийка и  още няколко дрешки...Все ми се струва, че мало дрехи ма това дете, и все се заглеждам по роклите.
Алекс - протектори за матрак 60/120 си взехме на ТЕД - много мекички, обезшумени, много тънки - и на прекрасната цена от 14 лв в Карфур Laughing Иначе аз мислех да взимам по-скъпи - но реално няма смисъл.
леглото ни е ето такова - - само че с колела, много е сладко и се връзва перфектно на останалите ни мебели.
преносимата кошарка е ето тази - - не е много практична, понеже е доста по-малка от стандартните, но ми беше мечта от преди да забременея още, та си я взехме.
Шишета на Томи Типи, не помня кой търсеше, но имаше във Вис Виталис на Симеоновско шосе
Всико беше много хубаво, но като се върнахме така ме заболя корем, че много се уплаших. Боли ме около пъпа, все ено някой ми опъва кожата. Цяла нош не съм спала, при най - малкото напрежение се чвява болка. Назначила съм си самолечение, днес няма да мърдам от леглото,
Извинявайте за дългите писаници, умихнат ден Hug

# 680
  • Мнения: 111
браво Шени много хубави придобивки.Я аз да питам за тия протектори за матрак,не се са ли едни такива като гумирани ли ,незнам как да се изразя,ама ако пропусне памперса да не се мокри самия матрак...,че някой споменаваше и за хавлиени,ама то тва няма да предпази от намокряне   newsm78

# 681
  • Мнения: 1 328
Добро утро Simple Smile

Протекторите са от едната страна хавлиени, от другата са гумирани и не пропускат, поне тези, които имаме ние..

Шени, честити ви придобивки Simple Smile Много ми хареса легълцето на мен, направо очите ми останаха в него.

# 682
  • Мнения: 301
Здравейте майчета!
Аз вече съм в по-добро настроение и мога да дам отчет.
Та- за Комсед отидохме в петък.Направо отворихме магазина  hahaha купихме ето тази количка

с кош за новородено.Не е количката на мечтите ми.После много косури и намерих,ама и аз като ДидиХрис мисля,че ще я ползвам година и другото лято една малка лека количка.
Взех и разни дребни неща.Еднократни гащи,подплънки,термометри,няколко бодита и бермудки и ей такива неща.
Вчера заведох една приятелка.Беше ужас!Всички рафтове бяха опразнени.Чак ме хвана яд,че отидохме.По-удачно е днес според мен.
Та опашката беше огромна,а касиерките флегматични.По едно време излязох,че не издържах.Седнах на диванчетата.Дойде един клоун да прави фокуси-голям купон  Laughing
Жени-сигурно аз съм била  Grinning

Честито на всички за покупките-много са хубави!  bouquet

# 683
  • Мнения: 0
Добро утро и от нас.Аз съм си харесала легло от DizainBaby.Размера на коша е 70/130 см.Какъв размер протектор ми трябва?Днес и аз ще ходя до Комсет да видя дали има тази количка която съм си харесала

# 684
  • Мнения: 1 686
браво Шени много хубави придобивки.Я аз да питам за тия протектори за матрак,не се са ли едни такива като гумирани ли ,незнам как да се изразя,ама ако пропусне памперса да не се мокри самия матрак...,че някой споменаваше и за хавлиени,ама то тва няма да предпази от намокряне   newsm78

Да, предпазва матрака от бебешки течове Laughing
нашите не са хавлиени, а памучни, много са мекички. А от другата страна са с непропусклива материя. Много съм доволна от тях Peace

# 685
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 379
Добро утро от нас  bowuu
Вчера и днес голям сън...все ставам в 10ч. Blush Хубаво ще е да си поспивам все така до раждането...че после не се знае колко и кога ще спя Crazy
Гледам опостошили сте магазина  Mr. Green Браво и честито на всички за покупките.
Принцесо много хубави и кпири легълца си купила Hug
Като заговорихте за сънища та да кажа, че вчера сънувах много стране сън с Константин и Райна /фолкаджиите/ Mr. Green

# 686
  • Мнения: 111
Мерси за отговоприте за протекторите,то аз още матрак си нямам,ама протектор съм тръгнала да купувам.Теди аз вчера гледах точно като твойта количка,ама оранжевата,и мислихме мислихме,само дето аз искам да е комбинирана а не с отделни кошове и цвета не ни допадна особенно и се отказахме,иначе много лекичка ми се стори направо перце.Хайде да ти е честита..и много да те слуша:),аз все още умувам дали да си завлача дупето пак до там,да видя дали са пуснали некви нови колички...ама пусти мързел

# 687
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро!

честити придобивки на всички.

Радвам се, че сте успели да се вредите в Комсед; ние бяхме в събота и ми беше толкова топло и задушно, че набързо си излязох, голяма лудница беше. С покупките още не сме и почнали, все си мисля, че има още време.

Честита първа пролет!

# 688
  • Мнения: 23
Добро утро и от мене  Hug,

Честита Първа пролет!!!!  1swing family


ей Херич и аз много трудно ставам сутрин, преди 10.30 или 11.00 рядко ставам... ама не се оплаквам де  Mr. Green

Браво бе момичета, вчера направо сте направили фурор по магазините  Heart Eyes Честито на всички, които сте се сдобили с придобивки да си ги ползвате с много здраве  Heart Eyes

Аз съм харесала протектор, който е от едната страна с гума, а от другата с хавлиен материал... мисля че няма да имам проблеми... не обхващат цялото легло а само средната част, колкото за бебето... като порасне бебока ще мисля по - големи протектори...  Simple Smile

Лек и успешен ден майчета  Hug

# 689
  • Мнения: 0
Честита пролет мили майчета!   bouquet  bouquetЧестити покупки на всички. Аз се връщам дави чета после пак ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт