препоръчайте ми ресторант с достатъчно голям детски кът!

  • 2 252
  • 13
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Моля, препоръчайте ми ресторант с достатъчно голям детски кът, подходящ за детско парти на 6 годишно дете с  гости 15 деца и 20-30 възрасти.

Много ми се иска малко разнообразие от детските клубове...
ако има вече теми по въпроса, ще съм признателна за линк към тях!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз ли4но за такъв ресторант не се сещам. Детските кътове в ресторантите са или по-мъни4ки, или недостъ4но добре оборудвани за забавление на 15 шестгодишни - това си е доста голямо парти Rolling Eyes Според мен детския клуб е най-добрата идея в слу4ая, но все пак - р-т Добро в Лозенец и пицария Рагаци в Красно село са заведенията, които посещаваме ние с деца. Погледни ги, ако искаш.

# 2
  • София
  • Мнения: 11 704
Ресторант Добро на бул.Гоце Делчев е с голям детски кът,който е направен и нестандартно.Детският кът се заплаща по 4.80 първия час и 4.20 от втория час нататък.Момичето отбелязва,когато децата излизат извън детския кът и съответно не се заплаща това време.
Недостатък е,че ако го правиш партито там,не знам дали можеш да запазиш детския кът само за Вас.

# 3
# 4
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Присъствах на едно ужасно снобарско парти в Спаго на Свети Наум и ми се струва, че на нас ще ни е трудно да понесем подобно изживяване.

Надеждата ми е обстановката в Спаго на ул.Др.Петър Берон е по-приятна.

Ще съм признателна, ако се сещатате и за друг ресторант...., който да побере 10-15 деца

# 5
  • Мнения: 199
Привет!
Съпругът ми работи в Рагаци ...И ние винаги празнуваме там всички празници./все пак готвачът е наш човек Mr. Green
....но ,според мен, не е подходящо за толкова много деца.Детският кът не много голям.Само вечер има момиче ,която забавлява деца /и рисува по муцунките/.
От друга страна за толкова много гости може да се резервира цялата зала за непушачи, а от там направо към детския кът две крачки.
За последен рожден ден  наши приятели поканили и "клоун". Добре се получи.
Успех! Hug

# 6
  • Мнения: 138
Ето тук :  http://pizza-spam129-  правихме 3-ия рожден ден на сина ми, но може да го погледнеш. Ние сме доволни и от детския кът, а и от кухнята на заведението. Определено беше хубаво, а и другия голям плюс е , че работилницата на торти Лагуна е на няма 50 метра от заведението и се получи много добре, има и къде да се паркира, а и има покрита "тераса", така че, ако се случи хубаво време , може да сте там.
Иначе.....ние живеем точно срещу Спаго на Петър Берон, детския кът е хубав, за по-малки деца, а на 3етаж е нещо като кафе, където може да са възрастните, но за тази бройка, която казваш , трябва доста солидна сума да си приготвите . Надявам се, че с последното не те обиждам , само споделям, че ми се струва прекалено скъпо, като знам , какви са цените. Peace

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Много добре изглежда Пица Буено! Благодаря   bouquet

# 8
  • Мнения: 138
Много добре изглежда Пица Буено! Благодаря   bouquet

Ами и аз доста търсих и сам доволна от това , което намерих, а и всички гости бяха много доволни, а това беше най-важното Grinning

# 9
  • Мнения: 2 575
Присъствах на едно ужасно снобарско парти в Спаго на Свети Наум и ми се струва, че на нас ще ни е трудно да понесем подобно изживяване.

Аз също се интересувам от варианти за РД, различни от детски клуб, но досега сме имали успех само с резервиране на цял ресторант за нас, като за децата съм ангажирала клоуни ( 2 часа).

и все пак ако финансово Спаго не е проблем, снобарията я правят присъстващите на партито, а не самото заведение Thinking Така че не виждам проблем да се използва базата ( голямо предимство за мен е паркингът за гости отпред) и да си направите празника така както на ВАС ви допада.

# 10
  • Мнения: 258
Моля, препоръчайте ми ресторант с достатъчно голям детски кът, подходящ за детско парти на 6 годишно дете с  гости 15 деца и 20-30 възрасти.

Много ми се иска малко разнообразие от детските клубове...
ако има вече теми по въпроса, ще съм признателна за линк към тях!  bouquet
От тази тема съм взимала интерестни идеи - можеш да погледнеш -
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=223762.0

# 11
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
В Olive's до Министерство на спорта, там има голям детски кът вече, но е просто за да има къде да са децата, не ги гледа някой, не се плаща, но нас идеално ни устройва, отделен е от всички други помещения, още повече,че има и голям салон за непушачи
там мислим да направим 1-вия рд на малката ми дъщеря след месец, повечето гости ще са с деца на по 6-7 годинки и мисля, че ще е идеално за тях

# 12
  • Средната земя
  • Мнения: 371
В Olive's до Министерство на спорта, там има голям детски кът вече, но е просто за да има къде да са децата, не ги гледа някой, не се плаща, но нас идеално ни устройва, отделен е от всички други помещения, още повече,че има и голям салон за непушачи
там мислим да направим 1-вия рд на малката ми дъщеря след месец, повечето гости ще са с деца на по 6-7 годинки и мисля, че ще е идеално за тях
Здравей, тъй като ни предстои  да празнуваме първия рожден ден на сина ни, моля те сподели дали си доволна от заведението. Детският кът външен или вътрешен е?

# 13
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
вътрешен е, на мен ми допада, защото детето има къде да си играе докато ние се видим с приятели

Общи условия

Активация на акаунт