Листопад (Yaprak dökümü) - Тема 57

  • 42 620
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
ами аз тея дни нямах работа и направих колаж 103 тоалета

# 16
  • Мнения: 8 417
103 тоалета? Shocked Трябва да махаме по 15-20 на ден. Laughing

# 17
  • Мнения: 17
дам  Laughing тя има и още но рещих че наистина ще стане прекалено

# 18
  • Мнения: 8 417
Каквото и да е аз ще влизам в "Листопад", защото това си е "нашата" тема.......   Flutter Flutter Heart Eyes
Да, и аз.  Hug Hug Hug

Ей тази имах предвид, че е еднаква с тази на Седеф Авджъ.



А пък има една, дето е снимана с нея на една корица, със същата, но синя е облечена Берен Саат. Laughing

Ето я тази на Берен, ще потърся и на Гьокче.



П.П.: Ето я, но виждам, че има малка разлика в горната част.

Последна редакция: ср, 16 мар 2011, 18:15 от Snejka

# 19
  • София
  • Мнения: 627
Роклята е същата да ...явно са използвали една и съща за фотосесии  Mr. Green
/говоря за тази на Гьокче и Седеф /

Последна редакция: ср, 16 мар 2011, 15:43 от koricimu

# 20
  • Мнения: 0
    Здравейте на всички   bouquet Отдавна не съм писала тук,но не съм ви забравила  Wink
   Може би Седеф Авджъ ще пораздвижи малко нещата,има много и най-различни тоалети и повече хора ще се включат в гласуването.  Peace
   И аз забелязах,че роклите са еднакви,само че сега видях,че в горната част има нещо като бежов плат,който много разваля тоалета.  Чак и обувките са едни и същи  Mr. Green
    Листопад ми липсва,като се загледах в колажа на първа страница и си припомних най-силните моменти и още такива,които не сме гледали,ми стана мъчно.Това е най-човешкият филм,който съм гледала,все едно е отрязък от реалността,а не тв продукция,невероятен ,жалко че не го дадоха докрай  Sad, така все едно се прекъсва нишката и като го пуснат няма да е същото вече.

# 21
# 22
  • Мнения: 8 417
 И аз забелязах,че роклите са еднакви,само че сега видях,че в горната част има нещо като бежов плат,който много разваля тоалета.  Чак и обувките са едни и същи  Mr. Green
Вярно, че и обувките били еднакви.  Peace На това не бях обърнала внимание, както и на бежовия плат. Wink

# 23
  • Мнения: 0
 И аз забелязах,че роклите са еднакви,само че сега видях,че в горната част има нещо като бежов плат,който много разваля тоалета.  Чак и обувките са едни и същи  Mr. Green
Вярно, че и обувките били еднакви.  Peace На това не бях обърнала внимание, както и на бежовия плат. Wink
 Дали носят един и същи номер или ако са долу-горе еднакво високи се предполага,че и номерът им за обувки е еднакъв  Laughing
   Аз вече от ЗП изключително внимателно се вглеждам в детайлите на тоалетите   Crazy Peace
   Да дам приноса си за Седеф-2,16,17,гледам повечето тях са избрали и са обяснили,да не се повтарям и аз  Grinning

# 24
  • Мнения: 8 417
 Laughing Laughing Laughing - за номера на обувките.

Във връзка с по-горния ти пост - и на мен много ми липсва сериалът. Вчера писах, че ми липсват и дискусиите във форума и дори разгорещените спорове Лейля-Неджля. Sad

Последна редакция: ср, 16 мар 2011, 16:12 от Snejka

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте скъпи история любовник

Tolga Karel.mpg

# 26
  • Мнения: 0
Laughing Laughing Laughing - за номера на обувките.

Във връзка с по-горния ти пост - и на мен много ми липсва сериалът. Вчера писах, че ми липсват и дискусиите във форума и дори разгорещените спорове Лейля-Неджля. Sad
  Представяш ли си да имат цялата номерация  от даден модел обувки  Crazy Имат един чифт и на който докъдето му стане,няма да ходят с тях я ,само изправени ще стоят  Laughing Joy Леле ,гледай с какви работи се занимаваме  Joy
    Щом дори дрязгите за Лейля и Неджля ти липсват,нещата са сериозни  Sad

# 27
  • Мнения: 8 417
  Представяш ли си да имат цялата номерация  от даден модел обувки  Crazy Имат един чифт и на който докъдето му стане,няма да ходят с тях я ,само изправени ще стоят  Laughing Joy Леле ,гледай с какви работи се занимаваме  Joy
    Щом дори дрязгите за Лейля и Неджля ти липсват,нещата са сериозни  Sad
hahaha hahaha hahaha

# 28
  • Мнения: 19
Здравейте скъпи история любовник
Tolga Karel.mpg
Здравей! Песента в клипа на румънски ли е? Иии  Tired... признавам си,  че словоредът ти ми е труден за разбиране.

Гласувам за 12, 16 и 23.

ами аз тея дни нямах работа и направих колаж 103 тоалета
Лелее!  #Crazy Laughing Избери най-хубавите и го намали малко.  Laughing

Щом сме на носталгична вълна, хайде да си поприказваме за филма и героите. Аз започвам.

Али Ръза - ерудиран, начетен, идеалист, честен и почтен, на който може да се разчита, държи на думата си, държи на семейството, традициите, със здрави морални устои.  Това, което ми харесваше по-малко - недостатъчно гъвкав в новите условия, гневлив, властен, непреклонен. Горкият Али Ръза от най-добри намерения със своите заповеди и забрани тласна децата си в посока, обратна на желаната. Типичен патриархален герой.

Хайрие - буфер между бащата и децата. Ако мъжът е главата на семейството, то жената е шията. - главата се обръща, на където я обърне шията. Майка-домакиня, простоватичка, но симпатична, непосредствена в реакциите си. Често ме разсмиваше със суетата си, с маниерите си, с гневните избухвания. Безусловна любов към децата, в каквото и положение да се намират.

Шефкет мамин-татин. Типичен пример на принца в семейството, който обаче се проваля в живота. Неопитен, неуверен, винаги в сянката на баща си.

Фикрет - комсомолският секретар, влюбена в идеала за мъж, който им в образа на баща си. Остава му вярна докрай.

Неджля и Лейля - глупавите провинциални пуйчета, дошли в големия град, който бързо ги увлича във вихрушката.  Непрекъснато в съревнование, ревност и завист между двете сестри. Неджля пада, но намира сили да се вдигне сама и да прогресира, амбициозна, уверена. Лейля - слаба, нежна обичлива, тежко преживява ударите, оставя се безропотно на течението. Без други амбиции освен да обича и да бъде обичана.

Джем - принцът на бял кон. Красив, умен, добър, богат, мечтата за всяко момиче.

Оуз - другата крайност, лошото момче, дон жуан, съмнителни връзки и бизнес, гази в калта на живота, взпреки усилията му да излезе от там. В основата си е много добър и любящ, което излиза наяве накрая във връзката му с Лейля.

Ферхунде - ах, тая Ферхунде. Трудно детство, желание да преуспее в живота на всяка цена, амбиции за богатство. Нахакана, интригантка, отмъстителна. Но дълбоко в нейната същност има една ранена душа, жадуваща за любов и за добрина, Топлината, излъчвана от гнездото на Текинови я примами, но тя не успя да се задържи в това гнездо. "Намразих ви, защото не ме обикнахте". Несъмнено най-богатият и противоречив образ в сериала и много, много реалистичен.

Нехир, Ахмет и Седеф - добри мравчици, добри, съседи, добри приятели. Обичат се, живеят, работят, без интриги и драми. Винаги готови да помогнат, винаги готови да съчувствуват.  Контраст между Нехир, непретенциозната шивачка, която отгледа добро и почтено момиче, което с труд и постоянство достигна професионален успех и щастлив брак и Текинови, надменни, претенциозни, но пълен крах.

Баба Джеврие, която така ни ядосваше в началото със злобата си и простотиите си, , после взе да ни разсмива, а накрая стана добра и мъдра.

Айшенцето, милото, което всички само хранеха и пращаха да си мие ръцете и да си пише домашните.

Какво да кажем за второстепенните роли - Нурдан, Тахсин, Митхат. Всички много човешки, много близки.

Хайде, пишете и вие.

Последна редакция: ср, 16 мар 2011, 17:21 от soya-fen

# 29
  • Мнения: 8 417
Соичка, то не остана какво да добавим. Много добро описание си направила на всички образи - с добрите и лошите им страни.

Лелее!  #Crazy Laughing Избери най-хубавите и го намали малко.  Laughing
И аз така мисля, поне 60 да станат. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт