Има ли значение размерът на леглото?

  • 24 854
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 508
Колкото е по-голямо леглто ,толкова ми е по-добре.Матрака трябва да е твърд  и  да има много възглавници!За мен тогава настава рая!!!!!

# 16
  • Мнения: 186
Голямо меко легло, с много меки възглавници. Това за мен е рая.

# 17
  • Мнения: 64

 За мен пък може би средно меко с много възглавници hahaha

# 18
  • Мнения: 6
Меки малки възглавници,меко голямо легло...Рай! Hug

# 19
  • Мнения: 51
Само да споделя - ние с любимата се събираме на всякакво легло Rolling Eyes
 Може би от студентските години ни е останало, но мисля, че е доста практично Simple Smile

За инфо сега спим на 140/190 и нямаме грижа, даже спим по-скоро в центъра на леглото, отстрани има доста място...

Не ги разбирам хората, които спят на меко легло, аз от нощните смени съм се научил и мога да спя и на маса/бюро/3 стола Wink

# 20
  • Мнения: 134
Нашата спалня е 164/190 (матрака), и се наспиваме добре на нея. Широкичко е, пък ние не сме мънички  Laughing
Спали сме няколко пъти на по-малко легло, е, аз едвам издържам. Тясно ми е.
А за възглавниците - една ми трябва за под главата  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 674
Сега ще ме карате да си меря леглото. Joy

# 22
  • Мнения: 87
Аз не мога да спя залепена за мъжа ми. Обичам да ми е широко. Не ползваме и една обща завивка, защото аз ще съм завита, а той не Joy Преди две години изхвърлихме старата спалня с пружини #2gunfire, обиколихме магазините за матраци, харесахме си размер 160/200. После си купихме дъски и с дружни усилия направихме и дървенията на спалнята. Мислех, че матрака, който купихме, може да е малко тъничък, но се оказа сполучлива покупка. Пия си кафето в леглото и като си сложа чашата на матрака и да скочи детето на него чашата не помръдва. После по вече изпитаната методика направихме легло и за попорасналато дете. Жилището ни е от най-малките, но не можем да правим компромис с удобството при спане.

# 23
  • Мнения: 56
Колкото по - голямо е толкова по - добре. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 781
Da ви кажа и на малко и на голямо легло мога да спя! сега леглото ни е 164/200 (май) и е супер,а латексовия си матрак не го давам! Сутрин обаче спим двете с малката(тя е на 1година) и нещо малко все не ни стига,защото тя се върти и чекне много и обикновено се събуждаме на диагонал двете или тя е перпендикулярно на мен и аз избутана в някои край Tired Възглавници - една ми е нужна,повече ще ми се мотат много !

# 25
  • Мнения: 5 377
"Колкото е по- тясно леглото, толкова по- близки са отношенията на съпрузите" . Защо ли?!

# 26
  • Мнения: 372
Има значение, разбира се!  Peace   Никак не ми е удобно да се бутаме един в друг.
От дете обичам да спя сама и/или да имам пространство, егоист съм в това отношение.

# 27
  • Мнения: 134
Hикак не ми е удобно да се бутаме един в друг.
Особено сега лятото. Иначе зимата може и на по-малко легло  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 51
Eстествено, че има значение. Важно е леглото да е достатъчно широко, за да не си пречим с половинката. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 697
Има значение -трябва да е голямо!Да има къде да се ширя !:)Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт