Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum) ~ 9 Обичам те и те целувам

  • 21 590
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 719
Запис в темата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes уникална е както винаги Хриси браво Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 56
Хриси поздравявам те с тази песен дано се развеселиш малко  

Последна редакция: чт, 17 мар 2011, 12:17 от violetkaa

# 17
  • Мнения: 56
Запис в темата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes уникална е както винаги Хриси браво Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Здрасти Диди видя ли какво ни чака в следващия епизод от новия трейлър  #Crazy #Crazy големи нерви ще е  Mr. Green  smile3511

# 18
  • Мнения: 8 428
Magosniwa, мерси за хубавата темичка.   bouquet
За анкетата - Ще говоря с Гюндже и после ще призная истината на Емир.

Този Емир направо ми иде да го убия. Прави си кефа с Ханде, пък Фериха плаче в леглото. Хич не ме интересува колко ще съжалява после - сега ми иде да го...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ефе от "Мечтатели" не умря ли вече?

# 19
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Хриси , благодаря за хубавата тема   bouquet

Сиси благодаря за песента- много хубава и пак улучи вкусът ми
 

В анкетата гласувах че ще кажа на Емир защото ако това е мъжът на сърцето ти трябва да можеш да му споделиш всичко и доброто и лошото. Щом сте едно цяло не би трябвало да има тайни

# 20
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Снежка , права си да искаш да го гръмнеш #2gunfire , но аз ви казах , че така ще стане

# 21
  • Мнения: 8 428
Снежка , права си да искаш да го гръмнеш #2gunfire , но аз ви казах , че така ще стане
Не исках да вярвам. Разбирам огорчението му, но не мога да си обясня защо не вярва на най-добрия си приятел? И какво - сега вече ще е доволен, че си го е "върнал". Да си стои с Ханде. Хъм!

# 22
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
ИСКАМ...ДА СЕ ЗАТИЧАМ...КЪМ ТЕБ...ЩЕ МЕ ЗАДЪРЖИШ ЛИ...В ПРЕГРЪДКИТЕ СИ...

# 23
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Снежка , права си да искаш да го гръмнеш #2gunfire , но аз ви казах , че така ще стане
Не исках да вярвам. Разбирам огорчението му, но не мога да си обясня защо не вярва на най-добрия си приятел? И какво - сега вече ще е доволен, че си го е "върнал". Да си стои с Ханде. Хъм!

и аз съм така ама ми се струва , че след тази нощ отношенията м/у Емир и Ханде ще се влошат

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Хриси поздравявам те с тази песен дано се развеселиш малко  


Мерси   bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 317

Ефе от "Мечтатели" не умря ли вече?

Не е умрял Беше уж умрял за 4 години и като се върна се оказа че има тумор в мозъка и се говори навсякъде в турската преса че ще умре в събота и на прейлъра казват че са го загубили   Cry Cry Cry

# 26
  • Мнения: 8 428

Ефе от "Мечтатели" не умря ли вече?

Не е умрял Беше уж умрял за 4 години и като се върна се оказа че има тумор в мозъка и се говори навсякъде в турската преса че ще умре в събота и на прейлъра казват че са го загубили   Cry Cry Cry
Аха, ами с Гювен какво се случи? На мен той ми е любимецът.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 317

Ефе от "Мечтатели" не умря ли вече?

Не е умрял Беше уж умрял за 4 години и като се върна се оказа че има тумор в мозъка и се говори навсякъде в турската преса че ще умре в събота и на прейлъра казват че са го загубили   Cry Cry Cry
Аха, ами с Гювен какво се случи? На мен той ми е любимецът.
Гювен като разбра че Ефе е жив ги събра с Аслъ и замина После Аслъ го намери в една гора Гювен всячески се опитва да спечели Аслъ но тя си е влюбена в Ефе и това е  Laughing Гювен като разбра че Ефе е болен се отдръпна

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Snejka пък какви работи стават в Цената на живота  Sick По добре да не знаеш  ooooh!
Знам че го гледаш защото съм те засичала в темата

# 29
  • Мнения: 2 449
какво ще стане-има много варианти,но и ако разбере истината около Гюндже,Емир доста ще трябва да се потруди, да не стигни до Фериха историята му с Ханде.Спомням си,че на Фериха и стана много приятно, когато без да иска чу разговора им с Корай за момичето от дискотеката,което Емир изпрати с таксито.А дано поне малко ни спестят татко Реза,че ми идва в повече Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт