Колко килограма качихте по време на бремеността

  • 83 690
  • 845
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 456
Двата пъти по 7 кг.
Но аз съм миньонче: 163/47
въобще няма значение.
Аз съм 152/40, качих 16кг.
Сега съм 38кг  Embarassed

# 436
  • София
  • Мнения: 40 958
chin е права, няма значение Simple Smile
Аз бях на твоите кг когато забременях с дъщеря ми. Качих 25. С второто качих малко повече. Сега съм към 45.

# 437
  • Мнения: 1 796
Качих 8 кг. И според мен няма значение височината,защото моята сестра забременя 45 кг. ,нисичка е ама качи към 30 кг.

# 438
  • Мнения: 13 297
 Embarassed +28кг, и още си нося +8кг Rolling Eyes

# 439
  • Мнения: 3 794
Аз качих 17кг  Crazy Висока съм 165см и бях 50кг преди за забременея Simple Smile
Сега съм +1  Blush

Chin, хапвай повече...38кг ми звучат много малко  Hug

Последна редакция: ср, 09 ное 2011, 22:37 от forest_veil

# 440
  • Мнения: 925
Зебременях на 52 - 53 кг. при ръст 1.70, което за мен са перфектните ми мерки. Родих на 75-77 /разлика в кантарите вкъщи и в болницата. От болницата ме изписаха на 68  Crazy Сега съм около 48, но общо взето трябва време да се възстанови нормалното тегло  Peace

# 441
  • Мнения: 405
Аз качих 10 кг, след като излязох от болницата бях +4.
Килограмите нямат толкова голямо значение, +4 кг след бременност изглеждат доста по-различно пт +4 кг, когато просто си напълняла, за съжаление.

Трябва си време тялото да се възстанови.

# 442
  • Мнения: 54
Според мен височината е от значение само от гледна точка на това колко си личи и колко не. Аз съм 173 и по време на бременността си качих 27 кг. Забременях 59 кг. и стигнах до 86 кг. , но каточили не ми личаха много, докато ако някое момиче 163 см качи 27 кг ще му личат повече, но и това относително Simple Smile

# 443
  • Мнения: 697
Ахам  Mr. Green Личат си и още как  Whistling +35 вече...чудя се още има ли накъде, а не ям толкова, обаче много течности задържам и сега съъм на безсолна диета, айряни и разни здравословни неща, за да се спихнат малко отоците и има резултат, сякаш...видимо поне...на кантар ме е срам вече да се кача  Embarassed Висока съм 164см..Бях 50кг. Ееееххх....

# 444
  • Мнения: 39
Аз съм 155см забременях 40 кг сега съм 66кг  Laughing

# 445
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
При първата си бременност качих 24 кг ,като забременях на 50 кг.прибрах се в къщи 65 кг , с много мъки за 6 месеца си възвърнах моите килограми- много спорт /пилатес,каланетика и аеробика/ 3 пъти в седмицата , първо започнах с Дюкан - не ми понесе , после с японско чудо , и накрая направих своя си диета , то до заветните 50 кг.
Сега с втората ми бременност вече почти в 4-ти месец съм качила 4 кг.,да се надявам да не стана предишната слоница - с подути крака, подпухнало лице и приличаща на пресенце за колене.

# 446
  • Мнения: 697
При първата си бременност качих 24 кг ,като забременях на 50 кг.прибрах се в къщи 65 кг , с много мъки за 6 месеца си възвърнах моите килограми- много спорт /пилатес,каланетика и аеробика/ 3 пъти в седмицата , първо започнах с Дюкан - не ми понесе , после с японско чудо , и накрая направих своя си диета , то до заветните 50 кг.
Сега с втората ми бременност вече почти в 4-ти месец съм качила 4 кг.,да се надявам да не стана предишната слоница - с подути крака, подпухнало лице и приличаща на пресенце за колене.



Хахха все едно описа мен  Mr. Green

# 447
  • На топло...
  • Мнения: 584
Две деца.
1. 22
2. 11

# 448
  • Мнения: 28
Стартирахме с 58 кг/168 см, вече съм 70. Ама да се чуди човек къде са като се побирам в дънките от преди  Whistling

# 449
  • Мнения: 46
Качих 22 кг

Общи условия

Активация на акаунт