Дайте съвет-да се пострижа ли?

  • 2 187
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 777
Аз вчера уж се гледах на еда програма с различни прически и цветове,ама нищо не измислих,освен въпросното филиране.Косата се прави отгоре по-къса-някаде до средата на ушите а пък на долу е на етажи.Ама аз както имам черно отдолу се чудя да не земе да ми офъка русичкото  Sickи да ми остави отдолу само черно newsm78Та затова незнам какво да павя Thinking
Плс, моляте дай линк за тази програмка.Моля тееееее

Ето една

# 16
  • Мнения: 2 910
Според мен тази прическа ти стои добре,но човек не знае,може и по-добре да стане.Аз имам дълга коса и нямам  смелост да я подкъся,а пък и не искам,подстригвам я с 1,2см. само.Но,ако ти си по-решена и си харесаш прическа действай смело.

# 17
  • Мнения: 1 234
Плс, моляте дай линк за тази програмка.Моля тееееее
Програмата беше на Космополитън ама и идея нямам от каде я е изровила фризиорката а и според мен не беше кой знае каква.
А тази прическа е много сладка ама косата е къса,а аз не искам така. Naughty
Момичета благодаря ви за отговорите,ама май по добре да си седя така,щото ако се получи нещо дето не ми харесва като се знам каква съм ще откача Laughing.Аз искам хем някакво разнообразие,хем да си запазя дължината а то.........такова нещо май няма как да стане newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 4 867
и аз от няколко дни се боря с неустоимото си желание за нова прическа.

до лятото бях с дълга коса - почти до краста. в един момент се усетих, че я нося повече вързана, отколкото пусната и се губи идеята на дължината и разкоша... та след известни спорове с фризьорката се преборих за доста по-къса коса. тя не искаше да реже много и се наложи да ходя на два пъти, докато я убедя, че наистина искам къса прическа а ла мег райън.

да, ама на мен косата май ми расте бързичко. сега ми се иска нова промяна - а ла чарлийз терон в адвокат на дявола: къса черта. още малко ще се почудя и ще почета тук...

Jezabel, всичко е въпрос на нагласа - аз лично предпочитам големите промени, а не просто подкъсяване и почти незабележима промяна на прическата (освен ако не става дума за целенасочено пускане на дълга коса). пък и нали е коса - ще порасне Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 140

Е това е супер прическа,нещо се замислих дали да не отида да се пострижа. newsm78
И без това като ми е дълга много ми пада.Като съм с по късичка нямам такъв проблем.
Май ще отида наистина да се пострижа.
Slunce,мерси за идеята,само трябва да измисля как да я  обясня тази прическа.

# 20
  • Мнения: 2 596
Е, аз съм подстигана точно така, но с по-гъст бретон, то се вижда и на авата, де и тук

# 21
  • София
  • Мнения: 4 867
синеочке, принтваш си картинката и я носиш на фризьора - аз почти винаги правя така.

# 22
  • Мнения: 410

Е това е супер прическа,нещо се замислих дали да не отида да се пострижа. newsm78
И без това като ми е дълга много ми пада.Като съм с по късичка нямам такъв проблем.
Май ще отида наистина да се пострижа.
Slunce,мерси за идеята,само трябва да измисля как да я обясня тази прическа.


Ами разпечатай си я де!

И аз все с разни подобни ходя, около врата дължината, и сушенето е лесно. Аз по принцип ползвам сешоар. Единственото време "замен" в 25 часовия ден, е сутрин м/у 6.30 и 7.30, вкл.забаня и сушене! Просто главата надолу и сушиш. После изпрВЯШ и със сешоара от зад напред и рязко отдолу нагоре и от горе на долу, все със силна струя. Ако косата е добре филирана и напластена, силната струя я подрежда. Моята фризьорка е супер. Наистина, по 15 лв давам за подстрижка, но мога и 3 месеца да не се подстрижа. Косата минава през различни фази, но все има форма.

# 23
  • Мнения: 1 234
Прическата е много сладка,ама на мен толкова късо хич не ми ходи NaughtyЕй такова нещо искам иначе ама да си ми запази дължината и ако меже да си я връзвам.Страх ме е нещо да се офъкам,нищо че е коса и расте.Във Варна така ме хванаха лудите и си направих бритон и след 15 минути не можех да се понасям.Сега го зализвам тоя бритон и се чудя с къв акъл си го направих.Абе ужас е.. smile3511

# 24
  • Мнения: 1 234
Това сега го намерих.http://www.lorealparisusa.com/frames.asp#haircare/index.asp След това на Haircolor .Вижте мацките отгоре дето се сменят.Тая русата дето  и пада косата в очите.Ей така искам да се пострижа,какво мислите?

# 25
  • София
  • Мнения: 4 867
http://www.allmoviephoto.com/photo/DA_Charlize_Theron_028.html
аз пък искам ей това да си спретна за идващите празници.

# 26
  • Мнения: 218
офф:Jezabel, представа си нямаш как приличаш на една моя съученичка.
Тя вече е доста голяма, но като ти видях снимката адски много спомени долетяха... Whistling

# 27
# 28
  • Мнения: 17 407
Това сега го намерих.http://www.lorealparisusa.com/frames.asp#haircare/index.asp След това на Haircolor .Вижте мацките отгоре дето се сменят.Тая русата дето  и пада косата в очите.Ей така искам да се пострижа,какво мислите?

МИсля, че е супер Wink

# 29
  • Мнения: 1 234
офф:Jezabel, представа си нямаш как приличаш на една моя съученичка.
Тя вече е доста голяма, но като ти видях снимката адски много спомени долетяха... Whistling
М-м-м-м възможно LaughingНадявам се хубави спомени Mr. Greenтова миидва малко дълго.Мисля че тази нощ бая ще помисля,и утре може да отида да се фъкна  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт