Отговори
# 450
  • В страната на бурите
  • Мнения: 963

Дали някой откри района на доставките на Пицария Мама Мия от Групо-то?


Публикували са карта - на една от снимките в grupo. Но ми отне 15 минути регистрацията.

Аз току що си взех ваучер за пица  Simple Smile

# 451
  • Мнения: 0
Там пише, че има макар и малка вероятност за заразяване със СПИН от тази процедура, ако някой преди теб е бил носител на вируса  Shocked Shocked Shocked

Ето статията: http://www.dailychilli.com/news/8504-risk-of-aids-from-fish-pedicure

Май ще пропусна  Sad

Прочете ли коментарите под статията?
The HIV virus can only survive inside a HUMAN body. Outside of the human body it lives for only a matter of seconds. If there happens to be a very large amount of HIV infected human blood then it may survive a little longer. и т.н. , няма смисъл да ги копирам другите.  А пък и в статията пише,че това е възможно да се случи само ако има отворени рани. В офертата изрично е упоменато, че хора с рани, гъбични инфекции и т.н не могат да се възползват. Има маникюрист, който следи клиентите за това. Не съм ходила още, но ходилите могат да споделят дали това наистина е така
В коментарите на офертата, от студиото много добре са обяснили, че риск на практика не съществува. Склонна съм да им вярвам.  Peace



Да прочетох и коментарите разбира се, но някак си не ме успокоява, че някой опровергава в коментарите си заключение на здравна институция. Малко наивно ми се струва да се доверя на случаен коментар под статия. Още повече тази процедура е забранена в 14 щата в САЩ. А това, което са писали от грабо, че са забранени в тези щати, защото в тези щати процедурите се извършват от азиатци ми се струва меко казано несериозно - те от студиото или от грабо ходиха и ги видяха сигурно, че азиатци ги правят.  Поне за мен риска не си струва, може би съм прекалено страхлива но ...



Та ето още един коментар под статията - Its the same as a female mosquito biting an infected HIV person and then move on to bite the nearest person.

You may never know, there might be a slim 0.1% to get aids, BUT 0.1% is the same chance someone will hit the lotto jackpot. Well.....someone did win that lotto.

Дано педикюристката наистина преглежда добре краката на всички ...

# 452
  • Мнения: 6 362
Имам основание да считам, че темата се води некоректно от човек, тясно свързан с един от сайтовете.
Заключвам тази и моля, ако някой потребител желае да продължи темата и да я води безпристрастно, да пусне нова.

Настоящата публикация да се счита и за официално предупреждение относно линкването към сайта на автора през различни свързани акаунти.
Мултиакаунтингът и нерегламентираната реклама тук са забранени!
При несъобразяване с предупреждението, достъпът на всички свързани акаунти ще бъде забранен, а сайтът - филтриран.

Общи условия

Активация на акаунт