ОКТОМВРИйче се върти и скоро май ще почне да седи!

  • 22 909
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 245
Лурдес аз давам плодовото пюре с кашата, днес почнах да го добавям.
Орхид аз съжалявам, че по рано не я пуснах, ама нямах време от хайманосване да вляза  Blush Аник твоята е следващата  Wink
Бобче няма ли край твоята  ooooh!  Hug
Моето говедце малко, дето е толкова мързеливо да се завърти, какви коремни преси прави не е истина, на мен ми е трудно това  Crazy

# 31
  • София
  • Мнения: 483
Иринополис, Не съм  Hug
Моя е с маска на лицето, пръска и детето трябва да го диша. Но  Ева не го понася, върти се и не вдишва нищо.

# 32
  • София
  • Мнения: 547
Arim - и нашият е с маска. На снимката се вижда другата м у приставка. Има 2 маски - голяма и малка. Но малката е почти на цялото му лице. Но лекарите казаха, че е важно да диша изпаренията, нищо, че маската му стига над очите.

# 33
  • Мнения: 186
Тини, а и останалите, които често чета си слагате децата на спалните и после падат от там. Защо се тормозите изобщо. Постилайте по едно одеало долу на пода или си вземете от тези постелки като пъзели които са и слагайте децата там. Мила я оставям долу и се върти и се обръща както си иска, а аз мога да си почина и хич не се притеснявам, че нещо ще й се случи Peace

Бобче - прекалено е студено на земята, с теракот сме и още не смея , но 4акам да се постопли и го мятам много ясно, не искам на млади години да се побъркам я

# 34
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Arim - и нашият е с маска. На снимката се вижда другата м у приставка. Има 2 маски - голяма и малка. Но малката е почти на цялото му лице. Но лекарите казаха, че е важно да диша изпаренията, нищо, че маската му стига над очите.

Същото и при нас.  Peace Само, че аз му слагам маската под очите, плътно на носа, че за вентолина пише да се внимава да не му влиза в очите. Аз се чудех няма ли по-малки маски, като за бебенца?

# 35
  • Мнения: 0
Здравейте маминки Hug

Ох не ми остава никакво време да чета и пиша ooooh! ама да се запиша в новата тема
и да ви се оплача ние сме подрискани ooooh!
вчера е акала 5 пъти  е да не е толкова зле ама все пак...... пие хидрасек от днес и хидратин алфа
знам че има и ентерол... но каква е разликата кое е по добро..?
Айде оставям ви че отивам да мия дупе

# 36
  • София
  • Мнения: 5 738
Давам плод преди обяд около 80/100 гр зависи колкото пожелаят Simple Smile около 10 Wink
Сутрин към 07,30/80,00 давам АМ и след него!

# 37
  • София
  • Мнения: 483
Аз го правих с физиологичен разтвор, но се отказах. Май трябва да съм по-настойчива.

# 38
  • Мнения: 433
Лейди, мерсиииииии   bouquet
Анкетата: отговор номер 2!

То е малко рано, ама аз да ви кажа ние каква кошара имаме - горещо я препоръчвам на всички мами с голямогабаритни бебоци  Hug  За 10-килограмово бебе обикновените кошарки за игра са направо като аквариуми  ooooh!

# 39
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Арим, аз правя с физиологичен разствор при обикновенна настинка, правя и на Георги, ако не ме домързи да мия и стерилизирам и др маска ще правя и аз, много е полезно!  Peace

Брасто, дано бързо овладеете разстройството! На Стоян по-добре му се отразяваше хидрасека, от ентерола акото му ужасно се разсмърдя и не му давам, най-бързо обаче му действа смектата, давам по съвсем малко, около 1/4 саше, когато се е налагало.

# 40
  • Мнения: 42
Maмчета привет )))
Съни  Hug
Веси и ние се будим често през нощта.
Днес дадох малко сок от ябълка и му хареса )))
Аз ходя на зъболекар тези дни, че венеца ми е много зле.
Живот и здраве този уикенд се прибираме в София, че голямо гости направихме )))

# 41
# 42
  • Мнения: 790
Мира, в мойта старата отчетна, много се спрягаше този инхалатор и съм си запазила линка ако ми потрябва, но нямам лични наблюдения.  Hug

Бобче, тези подови настилки, тип пъзел, са тези, които се коментираха, че са от много вреден материал, особено за деца.  Peace

Дано мъж ти е добре и не го оставят в болница.  Praynig

Много болни пак имаме. Бързо оздравяване на всички.   bouquet

Мартоооо, вместо енергийно кафе, пийни един успокоителен чай от лайка, че и при теб е било тежък ден. На връщане работеше ли асансьора?  Crazy

Веси, при Симона действаше кашата. Давах я за вечеря. Дано подейства и при вас. Ако го изморяваш повечко вечер не минава ли номера?  Hug

# 43
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Олето  Shocked незнаех, че е опасен материала, не съм чела коментари относно тях. Тъкмо смятах да купувам, но сега се отказах  Rolling Eyes

# 44
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
irinopolis, ETO
, това представлява топката. Донесоха му я от Щатите за Коледа, но тъй като я дават за деца от 6м. я бях прибрала. Иначе е много забавна..,като я пуснеш започва да се върти и да пее песнички,като междувременно всеки бутон е с картинка и цифричка. Като натиснеш ти я изговаря и светва. Таткото много обича да се занимава с нея.

Бобче, Дано мъжът ти да е по-добре и скоро да се оправи!

Общи условия

Активация на акаунт