Хотелски комплекс " Острова " Бели осъм, Троян

  • 19 459
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Здравейте! Моля ви, дайте мнения за ваканционния комплекс " Острова " в Бели осъм.
Интересува ме колко са големи стаите, SPA центъра, топла ли е водата във вътрешния басейн и цените в ресторанта. Предварително ви благодаря!

# 1
  • Varna
  • Мнения: 103
Хотела е много хубав. Обслужването в ресторанта е на ниво. Храната е много добра. Цените са нормални. За 3 март храната беше на шведска маса и всичко беше много вкусно.  Стаите са просторни. Ходили сме 2 пъти и сме спали в апартамент. Водата в басейна е топла.
Като цяло хотела е супер. На нас много ни харесва и ще отидем пак. Ако те интересува още нещо питай. 

# 2
  • Мнения: 72
Nevy, много ти благодаря! Комплекса в края на селото ли се намира? И още един въпрос, какви са цените в ресторанта?

# 3
  • Varna
  • Мнения: 103
Там където пътят се разделя на две - едната посока е за Чифлика, другата - за Шипково. Хващате пътя за Шипково и 50м след това се завива надясно. Има табели, не  е проблем. Цените са нормални. Не се сещам точно, но не е скъпо. Последния път бяхме на шведска маса закуска и вечеря и не сме поръчвали друго освен напитки.   

# 4
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Ние миналата година за майските празници бяхме там. Хареса ни.
Хубав спа комплекс - тогава за цена от 12 лв. можеш да ползваш през целия ден каквото си пожелаеш, вътрешният басейн е топъл.
Зелен двор, красива природа. Не мисля, че за повече от 2-3 дни има какво да се прави.
Не останахме очаровани от кухнята - доколкото разбрах майсторът е арабин, има някои такива предложения в менюто, но лично на нас не ни допаднаха. Ценита са като за ресторант в хотел, т.е. не са много ниски.
Бяхме в апартамент - спалня и хол, и двете помещения бяха с телевизор, малка тераса, кухненски шкафове, барплот.

Лично на мен Чифлика повече ми харесва - много по-живописно, наистина курортно селце.


# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 133


Лично на мен Чифлика повече ми харесва - много по-живописно, наистина курортно селце.



Това е и моето мнение. Миналото лято почивахме в "Острова" и не мисля да повтарям.
Хотелската част е/беше/ някакси недовършена, в апартаментите нямаше климатици и хладилници. От басейна и паркинга през целия ден беше много шумно. Храната не е евтина, но за сметка на това лоша.

И начините по които се рекламират и събират клиенти са изключително некоректни...

# 6
  • Мнения: 582
Аз изцяло споделям мнението на Неви - много добро местенце  Peace

Между другото може да пуснеш на търсачка - има още доста мнения и коментари за Острова!

# 7
  • Varna
  • Мнения: 103

И начините по които се рекламират и събират клиенти са изключително некоректни...

 По, интересно ми е как реши, че е реклама??? 

Нямам за цел да рекламирам никого. Беше заден въпрос и аз отговорих. Това, че на вас не ви е харесало, не означава, че всички са недоволни. Както и обратното. За вниманието към гостите ще кажа само, че последния път когато ходихме мъжът ми имаше рожден ден (04.03). В полунощ (3.03-4.03) ние вдигнахме наздравица. Като комплимент ни беше донесено плато с плодове (ягоди, грейпфрути, портокал и ябълка). На следващата вечер ни изненадаха с торта.
В ресторанта има място за шоу кукинг. Правеха пици и скара. Помолихме да ни направят пърленки, готвача каза, че когато са готови ще ни ги донесат. Имам много примери за отношението на персонала към гостите.
В Чифлика също има добри хотели. Била съм в Дива и няма да повторя.

# 8
  • Мнения: 453
Преди няколко месеца мислех да пусна тема за този хотел, но ме домързя - басейнът е топъл, стаите са ОК, НО се оказа, че имат навика да викат DJ и да надуват някаква музика вечерта в ресторанта като на селски банкет, като, разбира се, репертоарът е обичайният просташки микс от стари шлагери и чалга. Ресторантът е огромен, което е главният проблем явно, защото предразполага простоватите хорица към подобни елементарни изяви и в един миг от спокоен спа хотел, мястото се превръща в ужас за всеки нормален човек, а ако си мислите, че децата ви имат възможност да спят, забравете! При това (поне тогава) се пушеше масово навсякъде и не се дишаше просто!!!
Закуската е под всякаква критика, но не е с нищо по-лоша от всеки друг БГ хотел. Много интересно - нямаше чай например!!! Иначе може здравословно да си хапнете обичайните кренвирши и долнопробни салами.
Не казвам, че хотелът е по-лош от всеки друг в страната - не ме разбирайте погрешно - просто за мен в цялата ни държава този бранш е тотално сбъркан.  Tired

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 133

И начините по които се рекламират и събират клиенти са изключително некоректни...

 По, интересно ми е как реши, че е реклама??? 


Защо реши, че визирам теб?

И за да не съм голословна, ще се опитам накратко да обясня защо говоря за некоректна реклама.

Миналото лято, чудейки се къде да почиваме, се обадих в "Острова" да поразпитам за условията. Попаднах на много мила дама, с която съвсем честно споделих, че се двоумя между тях и Чифлика. По време на разговора попитах дали техният басейн е минерален. Отговорът който получих бе "Не е, но го подгряваме. Ама нали не мислите, че басейните в Чифлик са минерални. Не-е, то там вече не остана минерална вода" После дълго ми говореше за дебити и т.н с което успя да ме убеди, че предни години само съм си мислела, че плувам в минерален басейн.
Е, по време на престоя ни в Острова на няколко пъти се качвахме в Чифлик и водата си ми изглеждаше минерална... Не мога да съм съвсем сигурна, защото не разбирам, но определено имаше разлика с тази в Острова.

И нещо друго, от което ми стана неприятно. Скоро попаднах на някакъв турист. сайт и видях МОЕ много положително мнение за Острова. Писано е няколко дена след напускането ни на комплекса. Резервацията беше на мое име, което е много рядко срещано, особено в комбинация с фамилията ми...Вероятността две адашки да сме били по едно и също време на едно и също място, според мен, клони към нула.

# 10
  • Мнения: 72
Много, много ви благодаря за всички мнения и коментари за " Острова "!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 603
....... Скоро попаднах на някакъв турист. сайт и видях МОЕ много положително мнение за Острова. Писано е няколко дена след напускането ни на комплекса. Резервацията беше на мое име, което е много рядко срещано, особено в комбинация с фамилията ми...Вероятността две адашки да сме били по едно и също време на едно и също място, според мен, клони към нула.

Това е изумително нахалство  Shocked

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 56
Преди няколко месеца мислех да пусна тема за този хотел, но ме домързя - басейнът е топъл, стаите са ОК, НО се оказа, че имат навика да викат DJ и да надуват някаква музика вечерта в ресторанта като на селски банкет, като, разбира се, репертоарът е обичайният просташки микс от стари шлагери и чалга. Ресторантът е огромен, което е главният проблем явно, защото предразполага простоватите хорица към подобни елементарни изяви и в един миг от спокоен спа хотел, мястото се превръща в ужас за всеки нормален човек, а ако си мислите, че децата ви имат възможност да спят, забравете! При това (поне тогава) се пушеше масово навсякъде и не се дишаше просто!!!
Закуската е под всякаква критика, но не е с нищо по-лоша от всеки друг БГ хотел. Много интересно - нямаше чай например!!! Иначе може здравословно да си хапнете обичайните кренвирши и долнопробни салами.
Не казвам, че хотелът е по-лош от всеки друг в страната - не ме разбирайте погрешно - просто за мен в цялата ни държава този бранш е тотално сбъркан.  Tired
Напълно подкрепям това мнение  Peace е няма да стъпя повече там , въпреки красивата природа.

# 13
  • Мнения: 60
Аз подведена от хвалбите за този комплекс,реших да го посетиме заедно със семейството ми(мъж и две деца).Пристигаме,стаята ок,обаче първото което прочетох налепено по вратите-нямаме право да си внасяме храна и напитки отвън,е как да издържа с две деца на сок капи по 2лв,и да не мога да им взема по един плод?А отделно че малкия без кисело мляко не заспива...,за храната на закуска по-горе бе коментирано-кренвирши,мекици,горе долу гладен няма да остане човек,ама нищо особенно.В ресторанта цените според мен нормални,но клонящи към високи и имайки пред вид че ядохме там два пъти ,не беше вкусно,а ни боляха коремите,повече не посмяхме.А за басейна тея дето пишат че водата е топла,явно са им доста объркани представите!Дребния не можах и да го потопя!Ревна детето че му е студено!А като сме в Чифлик-не мога да го извадя от водата!Голямото синче и мъж ми се престрашиха да поседят в басейна,очите им се зачервиха от многото хлор!И следващите дни ходехме до Чифлик,Шипково , а в Черни Осъм има страхотна кръчма!Ползвахме комплекса само за спане.О и другото-това си е село за мен поне,има си всякакъв вид нощни пеперудки и комари и буболечки,аз изпитвам ужас от тем подобни гадини,НО на стаята нямаше КОМАРНИК!Абе друг път няма да вярвам много на писанията в интернет,че се прецакахме яко с Убавия комплекс!

# 14
  • Варна, България
  • Мнения: 730
.А за басейна тея дето пишат че водата е топла,явно са им доста объркани представите!Дребния не можах и да го потопя!Ревна детето че му е студено!
Не уточнихме за кой басейн става въпрос  Mr. Green Аз говоря за вътрешния басейн - тогава беше около 30 градуса - много приятен. Сина ми на 4 години се къпа без проблем.

Общи условия

Активация на акаунт