Британците, британците! Ту брит ор нот ту брит? Май брит ще! - тема 11

  • 13 457
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Пуци, от къде да знам как да ти редактирам списъка, а и аз знам само какво съм си заплюла, останалите не ги помня Embarassed
Абе ъгловат, супер си е пича, ъгловат е Патинсън Mr. Green Че и зъбите му са криви даже Grinning

# 16
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мне, бе, Джо, Сарказмов ще остане само на секс и молитва.  hahaha

# 17
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Сарказмов е друга история, то него да го оставиш без секс си е наказание за жената Mr. Green. Иначе в стандартните семейства сексът май отпада пръв  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 436
Пу и аз в новата тема Party
Гея, мерсаж!


И кво, освен чушки и кексче, а Mr. Green Бравос, знаех си че си оправна булка, Сарки Hug

Стейтъм и на мен на ръгбист ми мяза, което не значи, че не ме кефи в разните там екшънчета. Не ми трябва да е много акъллия, както каза преди някой тук - устата се запушва, ама плочките и т.н.... Crazy

London Boulevard вече го има в замундата с ангглийско аудио!

Последна редакция: пт, 18 мар 2011, 19:47 от Red Sonja

# 19
  • Мнения: 2 040
Ей ме на и мен чак на втора страница.
Гея,  newsm51 за темата. Изобщо не им се извинявай на ония ненаситници за неактуализирания списък  Naughty. Като се полакомили да лапнат све що е мъж на света, шъ си чакат.  Mr. Green
Края на старата тема ме усмътри от смях  Joy Joy Joy. Още ми е пред очите как Сарказмов решава кръстословица, а Сарки през това време лИбовно го гледа от към кухнята и пълни чушки.
 Joy Joy Joy

И една снимка от мен, че отдавна не съм си рекламирала стоката. Как вдига веждичка само!  Heart Eyes

# 20
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Златеее rotfImao Образно си представих ситуацията Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 6 219
Злате, изтепа рибата с чушките!!!
 rotfImao

# 22
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Злате, ти недей така си рекламира стоката, че както и не си червена, ще вземем вкупом да налазим  Wink

# 23
  • Мнения: 2 040
Ей, значи, Джой, срама нямате!  Crossing Arms Не стига, че ми е един-едничък, ми и него искате да ми вземете. Срамота! възмут възмут

# 24
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Засрамих се  Embarassed Embarassed Embarassed И се оттеглям да налазвам някой от списъците на лакомиите, мистър Джакман ще да е

# 25
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Още ми е пред очите как Сарказмов решава кръстословица, а Сарки през това време лИбовно го гледа от към кухнята и пълни чушки.
 Joy Joy Joy

 Mr. Green

# 26
  • Мнения: 322
Само цопвам набързо, утре ще ви чета  Blush

# 27
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз да се включа ,още под влияние на филма,който гледах  Mr. Green
пишете ми ги тез убосници,в списъка няма желаещи  Mr. Green

# 28
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ах, Бил Най! Любимият ми Дейви Джоунс!  Heart Eyes

# 29
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Щом приемаме колонията - Австралия, същото важи ли и за Канада?

Изпуснах ви тези дни Wink

Общи условия

Активация на акаунт