Обезкосмяване - на каква възраст?

  • 72 175
  • 246
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 821
Има хормонални промени през тази възраст и трябва да се изчака.Няма да  има здравословни усложнения,просто няма да има същия ефект както при големите.
 Аз имам позната ,която води дъщеря си на фотоепилация от 14 годишна.

# 166
  • София
  • Мнения: 2 361
Eдинственият проблем е че не е толкова ефикасно и след време пак трябва да се повтори, така ли?
Благодаря ви!

# 167
  • Мнения: 5 821
Eдинственият проблем е че не е толкова ефикасно и след време пак трябва да се повтори, така ли?
Благодаря ви!
Да! Може би няма само да се повтори ,а ще се прави по-често

# 168
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Има хормонални промени през тази възраст и трябва да се изчака.Няма да  има здравословни усложнения,просто няма да има същия ефект както при големите.
 Аз имам позната ,която води дъщеря си на фотоепилация от 14 годишна.
Ако мога да попитам, какво фотоепилират?

# 169
  • Мнения: 5 821
Има хормонални промени през тази възраст и трябва да се изчака.Няма да  има здравословни усложнения,просто няма да има същия ефект както при големите.
 Аз имам позната ,която води дъщеря си на фотоепилация от 14 годишна.
Ако мога да попитам, какво фотоепилират?

http://panderma.net/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B5%D0%BF%D0%B8%D … D1%86%D0%B8%D1%8F

# 170
  • Мнения: 281
А на триъгълника вашите дами от кога ги махат?
Аз мисля в скоро време да отида на козметик, но би ме било доста срам като си представя.. а болезнено ли е?
За ръцете се чудя..

# 171
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Аз имам позната ,която води дъщеря си на фотоепилация от 14 годишна.
Ако мога да попитам, какво фотоепилират?
http://panderma.net/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B5%D0%BF%D0%B8%D … D1%86%D0%B8%D1%8F
Въпросът ми беше за дъщерята, която се фотоепилира от 14-годишна,

# 172
  • Мнения: 5 821
Аз имам позната ,която води дъщеря си на фотоепилация от 14 годишна.
Ако мога да попитам, какво фотоепилират?
http://panderma.net/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B5%D0%BF%D0%B8%D … D1%86%D0%B8%D1%8F
Въпросът ми беше за дъщерята, която се фотоепилира от 14-годишна,
Горна устна и ръце.

# 173
  • Мнения: 515
Без да претендирам,че съм компетентна по въпроса ще кажа това което съм чела преди време.И то е,че не трябва да се използва лазерна епилация поне до 18 години.И не беше поради това,че бързо ще пораснат.От медицинска гледна точка не било добре.

# 174
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Без да претендирам,че съм компетентна по въпроса ще кажа това което съм чела преди време.И то е,че не трябва да се използва лазерна епилация поне до 18 години.И не беше поради това,че бързо ще пораснат.От медицинска гледна точка не било добре.
И аз това съм чувала, затова попитах, кое е толкова необходимо да се епилира на тази възраст.

# 175
  • София
  • Мнения: 2 361
Аз за това и питам за противопоказания. Какви са? newsm78

# 176
  • Мнения: 5 821
Без да претендирам,че съм компетентна по въпроса ще кажа това което съм чела преди време.И то е,че не трябва да се използва лазерна епилация поне до 18 години.И не беше поради това,че бързо ще пораснат.От медицинска гледна точка не било добре.
И аз това съм чувала, затова попитах, кое е толкова необходимо да се епилира на тази възраст.
Наложило се е,защото детето е имало много изразено окосмяване и е било подложено на подигравки от страна на обкръжаващите го деца.Вследствие на това момичето е отказвало да ходи на училище и да излиза с приятели на вън.

# 177
  • Мнения: 281
А на триъгълника вашите дами от кога ги махат?
Аз мисля в скоро време да отида на козметик, но би ме било доста срам като си представя.. а болезнено ли е?
За ръцете се чудя..

Може ли някой и на мен да отговори?

# 178
  • Мнения: 5 259
Първия път може и да е малко по-болезнено, но ако го правиш редовно, преди да са поникнали изцяло, няма да те боли особено.
Възрастта ти е ок за тази процедура.

# 179
  • Мнения: 857
Ако обезкосмяването се прави от опитен козметик, в прилично студио, не би трябвало да е болезнено. Разбира се зависи и от личния праг на болка.

Общи условия

Активация на акаунт