Градинки, паркове, дръвчета оглеждат се за ЯНУАРСКА-та чета

  • 32 704
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Много благодаря на Ренкси. Grinning Наистина,темата,която си направила,е страхотна и сигурно е, че труда и времето, което си дала, никак не е малко и  определено си заслужава.Моите адмирации! smile3501.
А току-що видях едни много красиви младоженци!Аз подобна снимка не мога да покажа,тъѝ като ние нямаме брак,но честно казано не съжалявам за това.

# 31
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Ехееее, ето ме и меннн!

Ама много бързо тръгна тая темичка! А така!
И аз си вземам поука и ще пиша по-често!

Тарти, аз пък не знам  Crossing Arms

Ири  Hug  bouquet

Иначе при нас всичко си е ОК. Марина се катери като полудяла. Какво му стана на това дете не знам. Добре поне, че ми е предпазлива и като се затрудни спира и подава ръчичка. Ама по маси, по канапета, вечно вдига краче да драпа  Crazy

Имаме голям напредък със спането - вече не се приспиваме на ръце. Сама си го пожела. Първо се унасяше в ръцете ми и започна да се дърпа да си легне. Сега вече като и се доспи поляга на канапето и мрънка. Като кажа "Искаш ли да си лягаме, маме?" и тя става, хваща ми ръката и ме помъква към спалнята. Лягаме двете, пея и песничка, а тя се гуши и заспива  Heart Eyes

Още отлагам ваксината за шарките..... За пръв път много ме плаши ваксина  Rolling Eyes Тя беше и болна де, сега има сополки...... И аз си се пъна....

Айде дано бързо размине това гадно време, и пак да хукваме навън....  Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 14
Здравейте момичета,

И аз от доста време не съм се разписвала. Разкошно оформление на темичката - Браво!

Адели, и Дани се подсича доста напоследък, а като бебе не сме имали такива проблеми, та ще следя с интерес, но мисля и на хомеопатката да го водя (каня се трета седмица).

Хей, браво на Марина за спинкането! И Дано едно време така се отказа от вечерното приспиване, но пък с дневното сме още в шеста глуха - освен ако нашите не го приспиват на топката за пилатес с друскане.

Може би оредяваме, защото повечко мами се върнаха на работа, а само си представям колко е трудно с бебе и работа и домакинство.

Гледах, че предлагате срещичка, като се оправи времето. Ние май докато не ни излязат всички зъби други деца няма да видим Sad Даниел ми е със сополи и кашлица вече цял месец. Успя да извади вторите ръбове на горните кътници. Целия януари също бяхме болни покрай първите ръбчета на същите кътници. Аман Sad Дали хомеопатката ще успее да ни помогне?

# 33
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Привет!  Hug

Ренкси,
много хубаво заглавие и оформление!  Peace Дано скоро да се зададе и хубавото временце, че да се разхождаме на воля Praynig!

Ири, леко раждане и чакам с нетърпение хубавата вест! Наистина го преживявам отново с теб, страхотно е!  Peace

Адели, и аз отдавам подсичането на храните - когато съм въвеждала нова храна например, след което отшумява. Средната щерка така много се подсичаше, сега й няма нищо. Разбира се, мисля си, че и памперсите допринасят за случая.

Аз не пиша много напоследък, но скоро се надявам, че ще се включвам по-често.

  bouquet

# 34
  • Мнения: 647
n3ni и Светозар е имаше сополи и още покашля,  Crazy в момента му растат горните кътници и е много кисел, явно го боли.

Ири, леко раждане и кротко и спокойно бебче ти желая!  Hug

# 35
  • Мнения: 286
хмммм, и аз чакам в другата тема!
Веската ми направи пролетна изнендата -  на инежекции е пие сиропи, инхалации и така... супер се е украсил милия. по 2 пъти на ден по 2 инжекции. пак добре , че се смилиха над нас и ни се размина болницата, само, защото една сестра от болницата ни е съседка и сме под нейно наблюдение  smile3556!!

# 36
  • Мнения: 2
 Grinning Страхотно е направена темата , супер! Браво, Ренкси Simple Smile Яко, яко ! Simple Smile

Добре дошли на Нели и Неви, да ви е весело с нас и на нас така Simple Smile

Куин, ама какви са тия свекърви с баници дето идват и отнасят детето ???? Егати, направо ти завидях съвсем безсрамно. Какво е тва чудо, как го постигна ?! Simple Smile

Iri, също съм страшен фен на овните. Все на овни налитам - приятели гаджета, все овни. Какъв е тоя моя лък се по тях стреля Simple Smile Малката - добре, че е минало вече, какви среднощни премеждия, миличката. Иначе и мене ми става много носталгично като разправяш за подготовката и всичко, връщаш ме в много силни моменти Simple Smile  С теб сме и се оглеждаме за щъркела, стискаме палци заедно Simple Smile

Adelly, ние само с Бочко мажем и съм много доволна. Ако не мине и от него (той все пак е със смрадлика също) най-добре да ви види лекар, особено ако е отделна раничка, която се задълбочава и не минава. Чувала съм, че понякога правят и лека отвара от цветове на невен и я слагат във ваната ако се къпете с вана. Но ако не минава, мойто лично мнение е - лекар да види, че раничка ми звучи не добре.

Тарти също и аз не знам Simple Smile ако съберем квота ще трябва да ни разправиш Simple Smile Пък аз FB не си падам. Особено откак последно ми предложи да се сприятеля с бившата на мъжа ми Simple Smile

n3ni, еееей зъбове с ръбове , лелееее, дано да се подадат и да спрат да го мъчат скоро човека. Малиии, дръж се и ти, после си представи колко ще ви олекне и на двамата Simple Smile

До скоро пак и лека засега Simple Smile

# 37
# 38
  • Мнения: 4
Ехе трета страничка, а аз ощене не съм се записала поправям се. Браво за хубавото оформление и за името на темичката. Hug  bouquet Всички болни да оздравяват, времето ще се оправя и трябва да се ходи на разходки. Днес свеки ме изненада обади се да сме им ходили на гости, че излизала отпуска и да гледала малко тя детето ние да сме си починели. Направо се замислих дали да не се възползвам. Аз си бях предвидила малко санаториум при моята майка от 1.04-4.04,но като се замисля ще изтърпя и свеки за някои друг ден.
За подсичането докато бяхме само на кърма не сме имали проблеми като се изключи обрива който получихме от едни немски памперси докато бяхме в Германия. Сега през около две седмици сме със зачервено дупе мажем се с sudo постоянно, но ако не мине педиатърката ни е изписала тридерм и от него с две намазвания сме като нови. Стига толкова че чак на мен си досадих Simple Smile 

# 39
  • Мнения: 326
Привет, нещо страдам от липса на време, та не съм ви чела! Само запис засега, като наваксам с четенето ще се включвам.

renxy, благодаря за темата!   bouquet  bouquet  bouquet
Само хубави емоции да има в нея!

# 40
  • Мнения: 14
Petq Mileva, Тридерм кортикостероид ли е?

Ири, много се вълнувам за теб и аз. Дано Ели е добре и да е било нещо временно. Да не забравиш и нас да ни вестиш. Много стиснати палчета за леко раждане от мен. Аз още помня твоя дълъг разказ за раждането на Ели и колко вълнуващо ми беше.

# 41
  • Мнения: 453
Привет на всички  Hug
Загубих се тотално аз, но няма как - нали съм на работа вече, ежедневивто ми съвсем плътно организирано стана - не се оплаквам - напротив - чувствам се все по-добре така, но за момента съм страшно неориентирана, няма никога нищо за ядене вкъщи вечер, кочината е пълна и винаги всичко забравям. Все пак половинката се включва малко по-активно, та ще се справим някак, започна май да схваща, че не съм майка му и никога няма да се примиря да върша всичко вкъщи, а той да е като на гости, че ако трябва всеки ден ще вдигам скандали, но ще сме с равни права, отговорности и задължения, та имаме напредък де  Mr. Green
Ох, да се оплача - за 2 седмици на работа съм 2 кг отгоре - ужас - чувствам се дебела  Sad
Никикол, кои са рак и телец у вас, че ми стана интересно? Майка ми е теле, баща ми е рак и са страхотна комбинация Simple Smile
Аз пък съм близначе-въздухарче, ама ми се разказва играта с 2 рогати създания - Телец и Козирог  ooooh!
Добре дошли на Неви и Нели  Hug
Ири, възхищавам ти се, мацка - разни нощни изпълнения с Ели - как издържаш в 38 седмица??? Аз тогава по 15 мин ставах от леглото, а сега като знам с дребното как трябва винаги да се реагира в рамките на 2 наносекунди, не мога да си го представя просто... Чакаме с нетърпение хубавата новина, но нали знаеш, че с второто е по-вероятно да добуташ близо до термин, че и да преносиш...
Адели, с второто съм сигурна, че ще ни е много по-спокойно - друго си е вече да си утъпкал пътеката - половината стрес няма да го има и според мен ще видим много красоти на майчинството, които с първото са ни убегнали покрай всички тревоги  Peace
Тарти, идея си нямам защо не пишеш, но каквато и да е причината, не е уважителна  Mr. Green  Crossing Arms
За подсичането - и Камен тези дни леко се подсичаше, но той 2 седмици изкара с нещо като разстройство, та беше и на диета горкият, а тооолкова обича да яде, че жал да ти стане  hahaha
Аз пак си цикля нещо на темата за отбиването и се чудя кога да пробвам - мислех още месец най-много да свикне съвсем в яслата и хайде, обаче реших да се разровя за статии за отбиване информативно и веднага попаднах на някаква, в която се говори за "инволюция на кърмата", която се случвала м/у 1.5 и 2.5 години и едва ли не вълшебна била тогава и страшно полезна и т.н. - някой знае ли нещо по въпроса - има ли истински такива проучвания или някой си е измислял глупости?
Иначе тази седмица Камен пак беше болен, но много по-леко го изкара и беше във върхова форма през цялото време - понеделник и вторник аз си взех болничен, останалите дни - баща му, та успяха и те по мъжки да се опознаят - много полезно и за двамата мисля аз !!! Утре пак е на ясла, да видим дали ще помни, че тъкмо беше свикнал и вече изобщо не ревеше и сега ще ме е яд да започваме от нулата  Tired

# 42
  • Мнения: 432
Иха, най-после малко раздвижване в темата! newsm44 Само така! Съвсем забравихте с този фейс, пък аз нали недолюбвам... Mr. Green Ама ще влизам да ви подсещам за тука. Laughing Радвам се че ви харесва оформлението, но повече се радвам че пак настана оживление.
Болните много  Hug от нас и да се оправят!
 Искам хубаво време пък. Crossing Arms Цяла зима студ, че и сега. Ааа не може така.Хайде на закуска..

# 43
  • Мнения: 620
renxy   страхотна закуска- от всичко си взех  Whistling
Аз пък напоследък съм поотсвирила ФБ незнам защо- по-редовно тук се разписвам Crazy
Adelly за подсичането - още от родилния дом педиатърката му изписа едно кремче, което се приготвя в Аптека. Аз му казвам "вълшебното кремче"- невероятно е, изобщо не се е подсичал от него. Само леко му се е зачервявало дупето и като го намажа 2-3 пъти с кремчето и нищо му няма. Отделно лятото се беше обринал по ръцете от топлото- но зверски обринато, целите ръчички- и като го мажех на следващият ден нямаше и помен от пъпчиците. Страшно е добро кремчето- и много други майки познавам които го ползват, всички са доволни.  Като ми е свършвало съм пробвала с мострички от други кремчета- ами никакъв ефект не виждам от тях. Ако иска някой ще изпратя по пощата  Simple Smile Това кремче го иписват и в Майчин Дом, и в АГ-то, че и от Окръжна болница тук във Варна- в смисъл не го ползваме само ние  Crazy
Анди снощи заспа в 19:30- но беше много уморен де, не беше спал от сутринта и днес се събуди в 6:00ч.- като тук разбирайте, че и вечерта се буди 2 пъти поне- и аз сътветно съм доста сънена  Crazy
Пожелавам ви хубав ден- болните дечица да оздравяват бързо  Praynig

# 44
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Честита Пролет момичета.

Общи условия

Активация на акаунт