На кой ден от закъснението видяхте 2 чертички?

  • 129 149
  • 195
  •   1
Отговори
# 135
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
От всичко прочетено до сега,разбрах ,че може и да не отчете правилно Confused
Но....не се знае при мен как ще е. На 27 години съм от една година съм женена,и това са първите ни опити за бебче,затова можеби се притеснявам толкова Blush

Теста може да се окаже дефектен и да не отчете правилно във всеки един момент...
Ако не си направиш тест и не си бременна няма да си по-малко разочарована...

# 136
  • Мнения: 23
Ще изчакам ден два и ще си взема тест.
Ще споделя обезателно,стискайте палци Wink

# 137
  • Мнения: X
Завиждам ти за здравите нерви.

# 138
  • София
  • Мнения: 10 705

Кога най добре да си направя теста за да съм сигурна...?
След като вече си решила,защо питаш? newsm78

# 139
  • Мнения: 23
Има по опитни дами от мен и вече майки. Затова питам кога е най сигурно да се направи теста?  Нищо лошо не виждам в това.

Последна редакция: пн, 14 юли 2014, 17:41 от ys8988

# 140
  • Мнения: X
Е, явно ние не сме от опитните дами.  Joy

# 141
  • София
  • Мнения: 10 705
Е, явно ние не сме от опитните дами.  Joy
мдаааа 2 деца и общо 5 бременности никакъв стаж не са! Joy

# 142
  • Мнения: 154
Има по опитни дами от мен и вече майки. Затова питам кога е най сигурно да се направи теста?  Нищо лошо не виждам в това.

Ако уринаъа не е сутрешна, хормона може да не е достатъчно наситен и да отчете негативен резултат, а да има бременност.Най-добре със сутрешна урина.Има тестове за ранно диагностииране, които хващат по ниски стойности на хормона и по ранна бременност.Могат да те уловят и 3-4 дни преди закъснението, но ще е доста по- бледа втората чертичка.Стискаме палци

# 143
  • Мнения: 102
На четвъртия ден сред закъснението, видях втора бледа чертичка , беше със сутрешна урина и мислех, че не се е получило, но факт бледата чертичка спи до мен  baby_neutral

# 144
  • Мнения: 55
На първият ден от закъснението теста удари 2 ясни алени черти Simple Smile

# 145
  • Мнения: 356
На 5 ден,не със сутрешна ,показа ясно  EFP

# 146
  • Мнения: 23
Вчера си взех тест,и сутринта го направих с първата урина,но теста не показа нито една черта  newsm78
А бях взела само един ......нямам думи,останах си с чакамето. Днес ще взема 2 и пак ,ще пробвам. И нямам представа защо така се получи.... Confused

# 147
  • Мнения: 154
Вчера си взех тест,и сутринта го направих с първата урина,но теста не показа нито една черта  newsm78
А бях взела само един ......нямам думи,останах си с чакамето. Днес ще взема 2 и пак ,ще пробвам. И нямам представа защо така се получи.... Confused

Може да е бил стар или да е държан в на прекалено топло, все тая Wink дано видиш две чертички, стискам палци, пиши после

# 148
  • Мнения: 23
Направих си още един тест,са съжаление е отрицателен   EFN WearyCrying or Very sad
Вече ми закъснява с 4 дена. Дали е възможно теста да не е отчел правилно...? Или проста на мен така ми се иска . Ще изчакам още малко ,ще си направя още един тест, и ако лелката не ме е навестила ,
ще си запиша час при лекар.

# 149
  • Мнения: 7 995
Вероятността теста да не е отчел правилно клони към 0.

Общи условия

Активация на акаунт