ЕВРОВИЗИЯ 2011 - 3-та тема НА ИНАТ " Силата ще бъде с мен... "

  • 22 069
  • 574
  •   1
Отговори
# 570
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Някой сравнявал ли е резултатите от нашата точкова таблица доколко се покриват с реалните финалисти?  Grinning

Ще направим нова тема за финала още днес! smile3521

# 571
  • Мнения: 376
Дино изглеждаше уморен, но това е нормално за неговите години. Тази година нищо не ме изненада, всичките ми фаворити отидоха на финал. Визията на Полито беше много зле, на нашият финал и гримът, и прическата, и облеклото бяха по-добре, иначе песента си я изпълни, но не е нищо особено.  Щяхме да имаме шансове за финал само, ако бяхме избрали Якоб... Но това вече е минало, нека да гледаме напред. Сега ми е интересно да разбера нашата държава на кой колко точки ще даде.

# 572
  • Мнения: 1 765
Aбе голяма анархия с тези две теми, чак сега виждам, че е  писано и тук.  newsm78
Искам да се включа с наблюдения за предишни победители. Наблюденията ми са, че когато се завърнат за участие в Евровизия повечето певци нямат същия успех. Е има и изключения като Джони Логан. Но през 2009 Киара от Малта се върна, песента и беше по-слаба от тази през 2005, когато завърши втора след Гърция. Тогава гледях и я подкрепях, бях много впечатлена от невероятния и глас. Миналата година за втори път участва Niamh Kavanagh, koято печели победа за Ирландия през 1993. Песента и беше по-добра от тази през 1993, но остана на 23 място. Тази година Дана е огромното разочарование за феновете. И Молдова сигурно ще имат по-слабо класиране на Сдоб си Сдуб от предишното им участие. Rolling Eyes

# 573
  • Мнения: 9 206
Да си доизпишем,а и снощи в другата беше  Stop
Дино Мерлин не участвали за втори път?

Провирих Mr. Green Участвал е и през 1999
http://www.youtube.com/watch?v=ecvnRqovv7k
Да видим той как ще завърши в събота.

# 574
  • Мнения: 703
3 пъти тамън.. HugВеднъж като текстописец през 1993 със "Sva bol svijeta"
и два пъти/с този като текст и изпълнение
Аз не занех,но вчера водещата спомена,че той е написал текста на националния химн на Хърватия.Проверих..Оказа се много вярно.Дино ще има подкрепата на абсолютно всички бивши републики на Югославия/как далечно ми звучи вече Crazy/,защото е уважаван и много тачен навсякъде из тия земи...

Общи условия

Активация на акаунт