От кога плодови млекца и какви???

  • 1 388
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 344
От два-три месеца давам йогурт на Данон(и трите вида), а също и кремче Данет (предимно ваниловия).Много ги харесва.Има и на българска фирма,май беше "Герма"- кисело мляко за деца (което е с вкуса на някогашната Снежанка) и плодови-кайсия и ягода.Не са лоши и те.

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Плодовите млека за мен са нишесте с боклуци, не виждам защо да давам и не давам  Grinning
Ей, веднъж да сме на едно мнение!
Ми то няма вкус на кисело мляко... И по принцип избягвам всичко, което съдържа оцветители.

# 17
  • Мнения: 46 520
Ей, веднъж да сме на едно мнение!.......

Миии, да  Laughing
Да го полеем на срещата викам   Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 645
Аз пък давам такива млекца,и малкият много ги харесва.Въведох ги след годинката,а преди това давах от тези на Нестле.
На Данон не ги харесва SickВзимам му от тези на Campina Frutis или на Ehrman - И двата вида са четворка по 125 гр.Има ги в Метро и Била

# 19
  • Мнения: 3 537
Яде Данисимо на Данон с парченца плодове или без.Това с горските плодове е много хубаво.Понякога настъргвам и допълнително плод вътре ябълка или банан Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 38 522
Аз почнах да давам от около месец - Данон но само плодово мляко, дето е с есенция, или има едни български. Гледам поне да са без нишесте и сметана.

# 21
  • Мнения: 779
Има едни мънички плодови на Данон, за деца се водят, продават се във всеки супермаркет, по четири са залепени в една опаковка. По-поносими са като цена и мисля че щом вече си давала кисело мляко, няма да имате проблем и с тях!  Wink
Ей, тези са му любими  Laughing . А иначе съм му давала всички видове плодови млека, йогурти и си ги хапва с кеф. Чисто кисело мляко не яде, а като сложа нещо вътре хпва 2-3лъжички
Плодовите млека за мен са нишесте с боклуци, не виждам защо да давам и не давам  Grinning
И по принцип избягвам всичко, което съдържа оцветители.
Почти всички пакетирани продукти съдържат оцветиели ( за жалост).

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Почти всички пакетирани храни съдържат не само оцветители, но и куп други ненужни и нездравословни субстанции. За това се опитвам да ги избягвам.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз давам от едни дето ги има в Билла.Пише детско кисело мляко.Има натурално със захар,ягода и кайсия.

# 24
  • Мнения: 106
Йогурт на данон. От седмия - осмия месец. Харесва ги  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт