вирусна чревна инфекция

  • 12 052
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 318
vesi1vesi - извинявай, но първо чревните вируси не са летни инфекции дето минават за 2-3 дни. 
Второ виж си заглавието - ВИРУСНА чревна инфекция...не бактериална...няма как  да не се учудя...ако е била бактериална, а не вирусна е съвсем друго положение естествено.

Щом Т вече не вдига, явно няма проблем...просто от горните постове изглеждаше все едно си я има все още Wink което за мен е притеснително...но явно такова нещо няма....

Не се сърди...просто...явно това, което си писала, не е съвсем точно..от това и объркването идва... не се и съмнявам, че  не си си оставила детето на произвола...

Все едно - пожелавам да ти е здрава Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2
ne skapa az ne se sardia prosto i az mnogo sam iznervena i obarkana poneje vsi4ki lekari govoriat samo i edinstveno za pari i ako ne im dade6 kakto si e po zakon ne ti obra6tat koi znae kakvo vnimanie da ti kaja 4estno i az ve4e neznam kakvo to4no i ima6e dnes 6te si vzema epikrizata i 6te vidia tam kakvo pi6e i togava 6te vi kaja s to4nost vsi4ko.A za temperaturata ve4e naistina ne vdiga no sega ot dnes sme s ka6lica leko vlajna i nosleto i e zapu6eno.Imam 4as pri doktorkata v 5 4asa 6te vidim kakvo 6te kaje.Omrazna mi ot tova lo6o vreme i ot virusi.

Общи условия

Активация на акаунт