Кюстендил!

  • 94 506
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 698
Днес ще съм на "Отворени врати" в Токуда, но е чак от 14.30ч. и сега си играем с Лори. Добре съм, даже колкото повече се приближава събитието, толкова по-спокойна и щастлива се чувствам. Имам си доста подготвителни контракции, ама то си е нормално.Забравих предишният път да попитам кога да спирам магнезия и още си го пия, дава ми една такава /...може би леко лъжлива Laughing .../сигурност, пък доколко мога да разчитам на него не се знае, но сама себе си убеждавам, че докато го пия нещата са под контрол Grinning.Иначе  на 7-ми ми е следващата консултация и тонове и ще питам докога да го пия.

На вас бързо да минава хремата Hug

# 61
  • Мнения: 722
Стеи, май трябва да госпираш вече магнезия... Той спира контракциите и трябва малко време, за да се изчисти организма. Иначе може да не са ти "качествени" контракциите. Все пак лекарите ще ти кажат по-добре  Peace Моето мнение е тук от форума. Аз си мисля Магнерича да го спра като вляза в девети месец и да го заменя с арника.
 Дали си имаме вече бебешко попълнение newsm78 Дано всичко да е наред!!!  Praynig Praynig Praynig

# 62
  • Мнения: 3 698
Да, май трябва началото на 36-та да спра, то е в другиден, но забравих да питам и реших още няколко дни до следващата консултация да го пия, защото сега събота и неделя ще се разхождама повече и не ми се иска да ме връхлетят болезнените контракции насред магазина  Laughing .

И аз мисля Ели, дано са наред нещата и скоро да се похвали Praynig!

# 63
  • Мнения: 722
Да, май трябва началото на 36-та да спра, то е в другиден, но забравих да питам и реших още няколко дни до следващата консултация да го пия, защото сега събота и неделя ще се разхождама повече и не ми се иска да ме връхлетят болезнените контракции насред магазина  Laughing .

И аз мисля Ели, дано са наред нещата и скоро да се похвали Praynig!
Щом сте планирали повече разходки си го пий още. 
Само да се появи Amazing след изписването ще я очаквам с хииииляди въпроси  Embarassed Mr. Green Вчера видях една бивша съученичка и съм я подложила на кръстосан разпит за нейното раждане /тя ражда секцио, но пак ми каза полезни неща/.

# 64
  • Мнения: 3 698
dinora1605, ама питай всичко което се сетиш за раждането  Hug, тук повечето мами вече сме раждали /поне/ веднъж и нещата са приблизително  Laughingясни. Ако нещо те интересува за тапа, видове контракции, изтичане на води, то в нета има инфо, но и тук може за всичко да питаш, нали сме за това да си помагаме  Hug

Ако е нещо за условията в Кн болница обаче ще трябва наистина Ели да изчакаш...

# 65
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Ехооо, ето ни и нас  Blush Малко се позагубихме, но сте вече в нова тема и не ми се появява в "Нови отговори"  Wink

Аз съм добре, корема вече доста ми личи (не съм го снимала още, но ще кача снимки като го снимам). От последния път когато писах не съм ходила на преглед. Феталната ми е на 5-ти. Докторката така го определи, разчитам много на нея и не следя вече толкова кое кога се прави.

Сигурна бях, че съм изпуснала новината, но май се включвам точно на време. Дано всичко да е наред  Praynig Сети, веднага да пишеш, като научиш нещо.

целувкииии

# 66
  • Мнения: 722
Ако е нещо за условията в Кн болница обаче ще трябва наистина Ели да изчакаш...
Точно за това иде реч  Peace
 Води и тапа- усетих и видях за какво става въпрос. Аборта ми започна по този начин- със едно лисване на вода по краката ми, последвани след известно време от обилен кръвоизлив... да не описвам.... Контракции си имам още от самото начало, защото съм с чувствителна матка. А и втвърдване на корема имам понякога, та и това ми е ясно. Общо взето за самия процес "раждане" съм запозната  Rolling Eyes Crazy Обаче имам сума ти въпроси за болницата- там имам доста неизвестни...

Радос, пиши по-често! По-лесно да се следим  Hug

# 67
  • Мнения: 11
здравейте как сте надявам се не съм пропуснала раждане newsm78ние сме добре и вече се престрашавам да се разхождаме СЕТИ мисля си че е ок нали понеже все ме е страх да не настинем и да те питам за храната -при недоносените от кога се включват сокове  newsm78може да си уредим среща вече с мамите хайде иначе хомеопатични продава  и аптека ЖЕНИ

# 68
  • Мнения: 3 698
mmm3333, то времето е страхотно, радвам се, че излизате и всичко е наред  Hug Много да нацелуваш малката от нас!
За захранване - захранва се по коригирана възраст, а сокове, аз включих много късно, нищо полезно, само колики може да й причинят.Ето една тема в която по-конкретно съм писала и аз и други мами с опит в захранването на недоносени бебочета има и компетентно мнение на неонатолог.Цитирала съм и една книжка на Лиляна Трифонова, може да си я купиш ако решиш има полезни неща, схеми за захранане...но винаги си гледай коригираната възраст.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=60723.0


От аптека Жени и аз съм много доволна!!!

Ради привет, пиши по-често !

Последна редакция: чт, 31 мар 2011, 15:51 от setony

# 69
  • Мнения: 3 698
Добро утро  Hug !
Ние днес сме на шопинг и разходки!
Аз нали ви споделих, че спрях да качвам килограми и сега като се премерих,даже малко съм отслабнала последните дни , това без да съм си променяла хранителните навици, хапвам си.Четох сега, че е възможна загуба на тегло преди раждането, било следствие на промяната в хормоналните нива, ама дали е 5 или 25 дни преди раждането ще видим  Joy

Момичета, доколкото си спомням Ели беше писала, че ако не роди до края на март ще влиза в болница, още нямам новини от нея, но се надявам всичко да е наред и скоро да се похвали с най-хубавата новина  Praynig

# 70
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
Сети и на мен докторката ми каза че един от признаците на скорошно раждане е задържане и сваляне на килограми, аз лично точно 5 дни след като за почнах да свалям родх Белослава, с Вики също беше там някъде 5-6 дни.  WinkТа стискам палци и ще чакаме хубавата новина и от теб. Laughing
Дано наистина всичко с Ели е наред и скоро да се включи или ти звънне. Praynig

# 71
  • Мнения: 722
Ей, и Сети вече е в девети месец!!! Искам и аз  Cry , но има още доста време.
В понеделник съм на преглед. Ще питам Томов за някои неща, стига да не забравя като вляза при него  Laughing

# 72
  • Мнения: 3 698
Момичета, днес съм най-щастливият вестоносец,много съм развълнувана да ви съобщя, за очакваното бебе  в отбораааа! Ели ми се обади, родила е! Бебе Владимир тежи 3, 750кг. и е висок 54 см! Всичко е минало много добре, родила е нормално, бързо, безпроблемно и са добре!!! Звучеше чудесно, много свежо и щастливо!И тук да й пожелая, много да ги радва Владимир, да е здрав и щастлив и усмихнат!


# 73
  • София
  • Мнения: 958

Много поздрави на Ели! Да се гушкат много и да бъдат здрави![

# 74
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Най-накрая се появи дългоочакваната новина!
Ели Честито рожба! Да е жив и здрав малкият Владимир, много да ви радва и слушка!

Общи условия

Активация на акаунт