Пролетта е тука вече, ходи февруарското човече! (30)

  • 21 512
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 210
Юху, и моята майка е безпричинно мила като твоята Mr. Green В събота й звъня да я питам как е Ради а тя " Добре е, с хрема е и кашля, от притеснение й излезе афта, много е тъжна, липсвате й, само пита за теб  Laughing Кога е концерта?", - Беше снощи. "Че защо не се прибирате днес а чак утре?"  Joy
Вчера дойде, за да види Мартин и да купи панталон от Мола на сестра ми (от тук е по-евтино таксито Crazy), пет пъти ми обясни, колко е трудно да гледаш Радина и как "трябва да говорим със специалист". защо казала на едно дете "слез от люлката, ще те убия"  Mr. Green

# 721
  • София
  • Мнения: 110
Ооох, Любезна, добре, че е майка ти - тази мила и наблюдателна женица, да ти каже от какво има нужда ДинкаMr. Green Иначе по отношение на разговорите със специалист... тук ми намирисва на една бъдеща евентуална конспирация със зетко ѝ.  Crazy

# 722
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
 Twisted Evil На нашата сватба никой не беше поканен, дори родителите, но рокля си купих, и чанта, и обувки....

Последна редакция: ср, 06 апр 2011, 12:37 от Мяуче

# 723
  • София
  • Мнения: 110
П.П. На нашата сватба никой не беше поканен, дори родителите, но рокля си купих, и чанта, и обувки....

И аз тъй исках, ама с мъжа ми решихме да сме политически коректни (да се разбира прости) тогава.  Crossing Arms

Иначе само като чета за перипетиите ти с твоите две плюс едно, ми става лошо.  ooooh! Хващай си чантичката и излез, горещо препоръчвам, още повече щом има кой да гледа зверовете...  Hug

# 724
  • Мнения: 210
Айде и тук да кажа, излезе момичето  Praynig благодаря за палчетата  Heart Eyes
Да подкарвам вече домакинството и децата аз  Embarassed

# 725
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
 Twisted Evil

Последна редакция: ср, 06 апр 2011, 12:37 от Мяуче

# 726
  • София
  • Мнения: 6 011
Добро утро, девойки!  Grinning
Току що ставам, свежа кът марула, отпочинала и щастлива и кви неща чета!  Sad

Мии, миличка, много ми е мъчно, че ще оперират Преско. Sad Сигурна съм, че всичко ще мине леко и скоро няма и да помните. Прегръщам те силно и ти пожелавам много кураж!  Hug
Любезна, ама и вашто обкръжение е за чудо и приказ!  Mr. Green Mr. Green
Мяуска, дано се поуспокоят страстите у вас.  Hug Hug Hug

Както се досещате, мъжо е почивка днес, сутринта кран не можеше да ме вдигне от леглото.  Embarassed Сега отиде за кухнята.

# 727
  • Мнения: 210
Аааа, Ника , тъй ни дей  Crazy много ми е свястно обкръжението, но тези хора са създадени за едни по-добър свят, в таз бълвоч се бъгват...  На най-големите откачалки нищо им няма Thinking все читавите хора го закъсват newsm78 Майтапа на страна, басирам се, че много твои познати са на "Учет" , ма си трайкат... Миото и мен за малко да ме "запише"  Joy
Като ви чета, съм все по доволна, че нямахме сватба  Rolling Eyes

# 728
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Мда, сватбата обикновено е нож с две остриета, но то си е пак до нагласа. Ние сватба нямахме, но не съжалявам, че се оженихме, даже малко ми е криво, че поне родителите не поканихме, но това е явно, щот не съм видяла кво е.

Аре, приспах Калина, това е чудо на чудесата. От там е идел основния тормоз. Следобед ще я водя на раСоТка само ние двенките.

То аз такива чудеса наприказвах, добре че нищо не разбира, но тонът ми също беше потресающ, дано не изпадам повече в таквизи ситуации, че ич не ме бива в оправията. Outta Joint

Последна редакция: ср, 06 апр 2011, 12:51 от Мяуче

# 729
  • София
  • Мнения: 110
Любезна, дано жената се закрепи и да се радва на душевно здраве!  Hug

Иначе нидей говори тъй за сватбите, по принцип са много хубаво нещо, ма ний с мойто либоф, както и нашите родители, повече ни отива като че да сме гости по сватби, отколкото главни действащи лица.  Crazy Мен мЪ е яд най-вече за парите, дето потрошихме за банкета (щото не мога да го нарека това с чиста съвест сватба). Иначе ми беше много полезно да разбера някои хора (не само рода,) що за хора са. Дет' вика Бръмби, приятелите (в случая приятелите И роднините) се познават в благополучие, не в нужда.  bowuu Отделно сватбата (организацията и комуникацията с близки и далечни) мЪ напраЙ още по-голям темерут, отколкото бях, което ми помага да оцелявам в днешно време без странична (психиатрична) помощ.  newsm19 Пък и хубаво си изкарахме, не се оплаквам, нагласата ни беше за купон въпреки проблемите (а те не бяха малко).  Flutter

Мяуче, ееееей усеща се, че малко ти е попреминало.  Hug

# 730
  • София
  • Мнения: 6 011
Миланска, то верно, че всички вече сме за Учет /аз доказано не се водя де, нещо са ме изпуснали  Joy/, но некакси моите познати са положително луди.  Joy Т.е. щуротиите им могат да те разсмеят до сълзи, няма такива драматични събития около тях.
Мяу, поканвам те една седмица у нас на курорт!  Hug

Сватбата ни беше стра-хот-на! Без да се изтъквам нещо, но на по-весела сватба не съм била. Беше невероятен купон, започнал по обед, продължил активно до 7 на следващата сутрин, кратка пауза имаше за сън, и на обяд отново се събрахме!  Crazy Crazy Crazy Нямаше роднини /освен родителите/, а само млади хора, цял хотел бяхме напълнили, абе беше не-ве-ро-ят-но!  Crazy

# 731
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Аре ся след тия увертюри, Миланската да спрята една щура сватба, на която всички сме поканени. hahaha Аз щи доведа 2 броя шаферки, Миме.

Никич, стегам куфарето! В замяна щи гледам зетко на затворен прозорец.

# 732
  • София
  • Мнения: 110
Аре ся след тия увертюри, Миланската да спрята една щура сватба, на която всички сме поканени.
Айде!

# 733
  • Мнения: 1 067
ДД!
Мии силно ви гушвам и двамата!!! Hug
Теди ако знаеш как ме зарадва само  Blush Чак и на мен ми се добременя  Blush
Ние имахме прекрасна сватба с всичко  Heart Eyes Роклята обаче се бях запънала ,че ще си я купя и даже похарчих неприличната сума от 600 лв. за нея е и какво сега отлежава в един шкаф да ме пита човек що ми беше  Whistling
Мен ми е много скапано тези дни  Sad с мъжо предимно се караме или заяждаме и то заради тъпата му работа  #2gunfire Работи с брат си и се изпокараха ,защото брат му го караше да работи в неделя на вилата им ,а мъж ми отказа че искаше да е с детето и да си почине.В следствие брат му загуби всякакво благоприличие и започна да го третира все едно че е най -големия парцал и глупак и да му се прави на големия лош ШЕФ  #2gunfire И от тук почват  нашите разправии ,че аз настявам да му тегли една м* и да напусне ,пък баща му му набива некви депресии ,че и той е в същата фирма ....абе дълга и широка  Close
Отделно е оставил всички домашни задължения на мен,а аз нямам физическата възможност да правя всичко и ето пак поводи за драма.Пък и най нагло ми обяснява ,че детето е мой ангажимент ,ама и всичко останало,щото той бил изнервен и трябва да си почине .Така ме хвана яд ви казвам,че му казах че си мечтая да влезна в болница за 5 дни та да си почина ,а той да види добре ли е всичко да е задължение само на мен  Rolling Eyes Та сега сме на обидна фаза и тъй като гледам довечера май само ще си мълчим  Confused
Сериозно се замислям дали да не събера багажа и да идем при баба и дядо на вилата ,там хем ще ми гледат детето ,хем няма да имам никакви домакински задължеия,пък мъж ми да тъне тука в мърсотия и самосъжаления  Crossing Arms

# 734
  • Мнения: 210
СААААКЪННН, ЕЙ, НЕ СЪМ СИ ПРИСПАЛА ДЕЦАТА ЗАРАД ВАС И ВАЩЕ СВАТБИИИ  Joy Joy Joy
Концерти организирам, телефона си търся, полуделите бройкам, майка ми напира да ме осветлява в нещо, къщата вили на могили а аз се хихикам тука , Гадинчица ме стрелка с едно око през открехната врата и пак омотах една кутия руска салата... отивам да я хоризонтирам вече окончателно  Sad
Юхуу, аз знам че са хубаво нещо сватбите, но ако имаш читави родители, моите.. туй да се каже са на "Учет"  Mr. Green след като "гледах" тоз филм- на брат ми сватбата, някак всякакви щения ми се изпариха  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт