Ето пролетта дойде, радва й се АВГУСТоВСКОТО дете !

  • 25 850
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 564
elisse струваш ми се бременна от цяла вечност  Crazy Хайде да идва времето вече да се похвалиш с младеж  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 3 388
Elisee, кога стана 32-ра седмица, сякаш в4ера писа, че си бременна  Crazy Чакай си май месец, рано ти е на Великден  Wink  Виж аз се давам ве4е  Whistling  , скъсвам се от бач, ама ефект няма, още сме 2 в 1. 

# 32
  • Мнения: 1 554
Бързо оздравяване на дечицата Praynig

Или,разпиши се,моля те Praynig Hug

Сонита ,не бъди нетърпелива пак ще преносиш Laughing

Елисе,стискай мацка Hug


ние сме добре,горе долу,Теди ходи на градинка,научил нови песнички,всяка вечер ми изнася мини концерти,много е щастлив,определено му се отразява много добре,само да ми е здрав,пу,пу,пу Елица е "малко" сополива,не се търпи,голяма кривотия,само реве,пищи Crazy другоо за Елица хапва вече кухня да отбележа НЕ ПАСИРАНА,много съм доволна,че Теди до преди 2 месеца ядеше пасирано ooooh! ....а,да..и аз съм сополива Laughing

# 33
  • Мнения: 338
здравейте, да не ме абравихге, все още имам проблеми с лаптопа, с една ръка го държа леко  открехнат а с другата пиша. живот и здраве другият месец ще ми пуснат интернет на работа и обещавам да прочета всичко, чао, че ме заболя вратът, защото го кривя за да виждам екрана

# 34
  • Мнения: 514
zdr!i vi kanq na po kaive

BLAGODARQ NA VSI4KI ZA MILITE POJELANIQ !!!

elissee --STISKAI MILA,O6TE MALKO EI SEGA 6TE MINE TOVA VREME!
sonita-HAIDE SKORO DA SE POHVALI6 S MALKO VARZOB4E!STISKAM PALCI VS. DA E NARED!

BOLNITE BARZO DA SE OPRAVQT I VE4E DA SVAR6VA TAZI ZIMA 4E LI4NO NA MEN MI SE STORI CQLAAAAAA VE4NOST!

LEK I USPE6EN DEN MOMI4ETA-KOKI4ETA!

# 35
  • Мнения: 1 554
DiVeNА ,защо не пишеш на кирилица?

# 36
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здрасти. Удъртях  Crazy

Почерпете се за мое здраве  Simple Smile



# 37
  • Мнения: 514
DiVeNА ,защо не пишеш на кирилица?
MI ZA6TOTO QVNO IMAM PROBLEM ---
NE TE ZADALJAVAM DA 4ETE6 MOITE POSTOVE!
--bOb4ENKA--
4ESTIT PRAZNIK S NAI ISKRENNI POJELANIQ ZA MN.ZDRAVE ,6TASTIE I LOBOV!

Последна редакция: ср, 23 мар 2011, 09:17 от DiVeNА

# 38
  • Видин
  • Мнения: 685
Бобче, честит рожден ден мила. Пожелавам ти само хубави емоции да ти се случват от тук натам. Нека всичко лошо остане зад гърба ти
Какво стана с мъжа ти? Има ли развитие по въпроса.
Момичета, вече много сериозно се безпокоя за Или. Някой няма ли и номера да се свържем с нея? А може и скайп или фейсбук Confused

# 39
  • Мнения: 1 554
DiVeNА ,защо не пишеш на кирилица?
MI ZA6TOTO QVNO IMAM PROBLEM ---
NE TE ZADALJAVAM DA 4ETE6 MOITE POSTOVE!


използвай кредора на форума,то твоя проблем е откакто си се появила тук.....

Бобче,честит рожден ден и тук Hug Heart Eyes

Последна редакция: ср, 23 мар 2011, 09:58 от Морска

# 40
  • Мнения: 514
DiVeNА ,защо не пишеш на кирилица?
MI ZA6TOTO QVNO IMAM PROBLEM ---
NE TE ZADALJAVAM DA 4ETE6 MOITE POSTOVE!


използвай кредора на форума,то твоя проблем е откакто си се появила тук.....
mnogo ti e kasa pametta macko--ne e lo6o da se varne6 nazad v temite predi da pi6e6 gluposti

# 41
  • Мнения: 3 388
А Морска, недей така! Ако ще е пак предизвикано, предпочитам цезарово направо  Crazy ве4е си ми е време, какво пък  Crossing Arms всичко ми е готово, пък и времето се постопли.
Теди здрав ли е от градината? видях, че имате една бележка с името на блузката? защото сте нови ли?

Боб4е, честито мила и тук!!! всичко най-най   bouquet

# 42
  • Мнения: 1 554
хахха,Сонита,там е на детски рд Flutter здрав е,пу,пу Heart Eyes

DiVeNА,пиши на кирилица,за теб съм госпожа Морска,не съм ти мацко Joy

# 43
  • Мнения: 564
Момичета стискайте ми всичките си палци днес, спешно е много.  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 44
  • София
  • Мнения: 1 374
Бобче, чести рожден ден! Да си жива и здрава, много щастлива и обичана и скоро цялото семейство да сте си заедно вече!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт