Ето пролетта дойде, радва й се АВГУСТоВСКОТО дете !

  • 25 896
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
МАРТИ, ЧЕСТИТОООО! ВСЕ В СГОВОР И ЛЮБОВ ДА Я КАРАТЕ И СЛЕДВАЩИТЕ 70 ГОДИНИ!

Ади, честито ти пълзящо!  Heart Eyes Е, сега вече става интересно.  Crazy
Енита, аааа, с двамцата за кола не тръгвам. Че лудницата ще е пълна.  Mr. Green
Иначе си харесах едно коле, което ще ми върши точно нужната работа, ама да видим дали ще стане.  Thinking 

# 721
  • Мнения: 243
Лулу, моя мъж с коли се занимава, да не сте минали и покрай него вчера  Wink Ама явно не сте, защото Яни виси по цял ден с него в автокъщата и определено щеше да го забележиш бяса  Mr. Green
Днес съм почивка, поспах си, чакам пералнята да я простра и излизаме навън  Party

# 722
  • София
  • Мнения: 5 752
аааа Или щом се занимавате с коли ще ми трябва помощ за продаване на една драси ми на скайп като можеш Hug

# 723
  • Мнения: 564
Димяни, погледнах ти лентичката и  Shocked  Laughing Те скоро принцесите ще правят годинка  Party Crazy Кога мина това времее  Crazy

Неди преговаря за братче, обаче се замисли какво съм щяла да правя аз, тъй като братчето той щял да го гледа  Mr. Green За това реши, че най-добре би било да родя две бебета едно момче- за него и едно момиче - за мен, да не би да ми било мъчно  Mr. Green Crazy Laughing Heart Eyes

# 724
  • София
  • Мнения: 5 752
Фети,минава си времето да Simple Smile
Вече се оглеждам за интересни тирти за РД на който ще направим и кръщене  Heart Eyes Party
На теб да ти пожелая тогава двойно чудо а?
Много е хубаво но и много трудно! Grinning
Да са ми живи и здравички и яко ми дупе пък нали за това живея за тях  Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 564
Супер трудно ми се струва на мен погледнато отстрани  Peace
С риск да ми стане мъчно  Whistling май предпочитам още едничко, не че ако са 2 ще ги връщаме Wink

Ама докато дойде момента с бебетата мисля, че Неди отдавна ще е спрял да се интересува  Crazy

Тук застудя нещо, загадня времето  Tired Неди болен с 39  Tired Много неприятно  Outta Joint

# 726
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен  Hug
Прибираме се за няколко часа и изчезваме на другото село при майка, че утре имаме сбор Wink
Викам да надникна при вас, а то мнооого новини бе
Елис - ЧЕСТИТ ТИ СИН ТОДОР!!! ЖИВ И ЗДРАВ!!!
Марти - Честита годишнина и на вас! Мноого щастие, любов и сбъднати мечти
http://beautifulpictures--spam146-/2009/07/blog-post_5453.html
Ади - пораства това момче ей....  bouquet
Фета - стискам палци да се оправяте по-бързичко Praynig

Чао от мен до сряда  Hug

# 727
  • Мнения: 498
БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ МОМИЧЕТА! ДА ВИ СЕ ВРЪЩА/ НА КОЙТО Е НАВИТ ОЩЕ  Wink/!

Не сте ме издебнали, знаете че много си ви обичкам, но този път беше много тежко раждане и съответно болезнено и бавно възстановяване, но ЗДРАВЕ ДА Е, снимки пускам във Фейса.
Единствено мога да кажа, че съм многООО щастлива и пак готова, но този път секцио  Crossing Arms.

Последна редакция: пн, 23 май 2011, 17:16 от elissee

# 728
  • София
  • Мнения: 1 724
Димяни, уааау, страшно мого работи съмч изпуснала тука- цели двама близнаци. Да са ти живи и здравиииииииииииииииии!

# 729
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

# 730
  • София
  • Мнения: 5 752
Честиот празник мами!   bouquet

Енита,хаха ми всключвай се по честичко де! Party

# 731
  • Мнения: 564
Честит празник!

Аз искам да попитам как протича гнойна ангина? Неди снощи ме побърка буквално с температура. Два часа след нурофен вдигна 39.6  Tired Оцетени чорапи, оцетени ръкавици, бе осмърдяхме къщата, но Т си седеше  Tired..Та 3 часа борба, смъкнах я, по-късно дадох още нурофен и заспа. Спа 12 часа и сега е с 37.6, жизнен, с апетит горе долу добър. Единствените симптоми са, че гъгне като говори и са му силно зачервени сливиците, налепи не виждам  Rolling Eyes , ама и той не ми дава много да гледам..

# 732
  • Мнения: 530
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

Елис честито ти синчи .Да ти е жив и здрва.
Марти честита годишнина1Много любов и щастие.

Нашия празник за завършването на първи клас мина прекрасно.Е Ицко не пропусна да се разреве ама това си му е в кръвта Joy.Ето малко снимчици.http://www.facebook.com/media/set/?set=a.226861283996966.73420.100000192875344

# 733
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, НАРОДЕ ВЪЗРОДЕНИ!

Елис, бързо да се възстановяваш, пък те неприятните моменти ще останат само в миналото. Hug
Или, не съм мяркала татко с дете, което да прилича на Яни. Но пък и ние не обикаляхме на много места - само на няколко, където бях набелязала някакви коли. Къде се подвизава мъж ти? Grinning

# 734
  • Мнения: 361
Ние пък сме болни.Ивон е  с 38 градуса Т и едвам крета,милото.Болят я костите,гърлото,главата....Не ни подмина гадният вирус,пфуууу Sad
Пазете се момичета,че предричат епидемия ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт