Отговори
# 615
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Здравейте и от мен!  Grinning

Наистина много бързо се изписват темичките ни, все не смогвам, но пък това е хубаво...  Grinning

Мименцето, ти вече навярно имаш отговор, но и аз да ти кажа, че при мен даде отражение върху стойностите за плацентата точно това кървене, което го имах, отлепване на плацентата и приема на Утрогестан и Но-шпа. Когато правих БХС нямах вече кървене и не пиех лекарства, но написах, че съм имала вагинално кървене. При взимане на резултатите даже ме попитаха дали съм имала кървене и кога е било. Не е нищо страшно, просто с това си обясняват различните стойности, които им дава за плацентата.
За жълтеникавото течение мисля че не трябва да се притесняваш. И аз си мисля, че е просто по-обилно заради бременността, но доки утре ще ти каже.

Моят док също е против взимане на витамини, просто ми препоръчва разнообразно и здравословно храненен, за да си набавям необходимите витамини и минерали от храните.

Дезъртче, имаш много сладко момченце!  Hug

Съни, честито ти бъдещо синьо вързопче!   bouquet Мъжка майка ще бъдеш ти!  Grinning

Супермам, аз също мисля че щом лекар ти е дал лекарствата, няма място за притеснение. По-добре е да ги пиеш, отколкото без тях. Понякога се налага по време на бременност да взимаме какво ли не ...  Wink

Хубав и слънчев ден от мен!   bouquet  sun

# 616
  • варна
  • Мнения: 1 228
все още нямам резултатите от бхс ,но разбрах ,че би дали леко на резултата.
Единственото което ме претесни при течението е, че е като вода жълта вода и беше само 1 път стана.

# 617
  • Мнения: 20
Lacrimaaa браво че не повръщаш вече!! Аз с нетърпение чакам този момент и се надявам скоро да дойде че не мога и хапчетата да задържа сутрин. Продължавам да поставям рекорди  Sick А ми даваш надежда че и аз съм 12с и 1 ден като теб Simple Smile Иначе за коремчето - споко - мойто е по-плоско и от преди  Laughing Ако ти е първа бременност особено е нормално - най много расте в последните 3 месеца

# 618
  • Мнения: 24
Да, явно за всичко се иска ужасно много търпение, ми аз като не съм от теб търпеливите  newsm78, най много да  откача  до края Simple Smile Шегувам се полагам големи усилия да мисля позитивно както всички ме съветват. Ще се държа, за да не вредя на шушулката.

# 619
  • Варна
  • Мнения: 441
lacrimaaa, ще порастне без да се усетиш  Hug. Аз първия път бях много нетърпелива и притеснена, че не расте този корем  Blush. Ама тогава бях 53 кг и първите 4 месеца не можех да хапна нищо  ooooh!. Като ме приеха в болницата за раждането и акушерката ми каза голямо бебенце, а? И аз ама как разбрахте? И тя ами този огромен корем  hahaha. Сега определено имам корем, обаче съм в 14 г.с., обаче пък се чудя какъв ще е накрая  Crazy, щом отсега не е малък   #Crazy.

# 620
  • Мнения: 0
 sun sun Хубав ден скъпи мами! Аз искам да се похваля,че от ден вече нямам болки newsm03 и се радвам,че мога отново да се върна към задълженията си.Радвам се ,че малко по малко започнахте да научавате пола на бебчетата ...моят преглед е на 21.04. така,че чакам добри новини:). Вчера да ви кажа реших да изляза за малко на кафе и познайте ...щях да припадна-това ниско кръвно ще ме побърка...пребледнях,стана ми черно пред погледа и ми се пригади oops така,че кафето артиса. Док ми каза да го лекувам с кафе,но не винаги помага...хайде стига лоши работи...желая ползотворна седмица на всички дами!  bouquet

# 621
  • Мнения: 102
Здравейте и от мен  smile3503
С беби се чувстваме добре като цяло  Wink. От днес много се притеснявам утре в 9 сутринта сме на преглед.  Blush Ще мъча докторката ако може да каже вече за пола,защото трябва да съм 11.4 г.с.  Embarassed дано да види и да види момиченце   Laughing
Стискайте ми палци утре сутрин   bouquet

# 622
  • Пловдив
  • Мнения: 108
Здравейте,сладурки и от мен   bouquet Аз много не пиша, ама нямам с какво да се похваля.Иначе съм добре, днес при нас е страхотно слънчево време и отивам да се насладя на слънчицето newsm68
 labella ,  стискам палци, не се притеснявай излишно за утрешния преглед,всичко ще е наред  Hug Hug Hug
 Хайде за сега от мен хубав ден и целувки  Hug Joy

# 623
  • Мнения: 2
Здравейте Момичета-кокичета! Радвам се ,че на повечето вече лошото е поотминало.
Днес ми излязоха резултатите за БХС и не ми изглеждат толкова зле,но утре вдругиден ще ги занеса на наблюдаващата ми лекарка да ги види все пак.
 На 15.04 съм на консултация и се надявам и да не видим буба ,както предположиха на ФМ в 12-та седмица,искам момиченцеееее stork-girl.
Нямам време да раждам трето,не че не искам,ама на 43-44 още по-не ми  се ражда. Както казва свекърва ми като разбрала ,че пак ще имаме дете ,че за бала ще съм на 60 #2gunfire,а моя мъж и казал,че тогава може и да изглеждам и на 40  newsm62,а аз после му викам,що не и каза,че може и тя да не е жива на бала  Mr. Green

Ша им се незнай на всички роднини недробонамерени #2gunfire
искам и аз парола за снимките и да кача и аз и за Фейса
   успешна седмица на всички

# 624
  • Мнения: 484
Момичета, май само аз не разбрах как да намеря албума във фейсбук, а уж имам паролата Sad

# 625
  • Мнения: 556
Не е във фейсбук, а в snimka.bg  Simple Smile

# 626
  • Варна
  • Мнения: 441
Смуси, и аз бях в постоянен транс и все спях, обаче май ме е хванало продуктивното и пълно с енергия състояние на второто тримесечие  hahaha, както не спах цяла нощ така не съм спряла от сутринта, свърших 100 неща  Shocked. Отделно и във форума регистрирам завидна активност  Laughing. Снимах се сега, ще сложа снимките в албумчето да се видят разликите  Blush.
galia.ko,  Laughing тези свекърви  Crazy.
Ивка, радвам се, че нямаш болки, дано и кръвното се нормализира вече  Praynig Hug.
labella, раничко ми се вижда за пола в тази седмица, но може да има предположение.

# 627
  • Мнения: 484
явно съм много смотана-на мен ми пише "няма албум с това име", може би някой да ми прати линк?

# 628
  • Мнения: 0
здравейте мами:)
като чето виждам,че вече повечето са минали БХС,а на мене ми предстоят и ФМ И БХС другата седмица.и аз се надявам всичко да мине добре,да нямаме проблеми и дано разберем пола.На мамите,които повръщат много им пожелавам по-бързо отминаване на този период.Аз съм вече 12.1 г.с и нито един път не съм повръщала.
labella,стискам ти палци за момиченцеее:)Simple SmileSimple Smile

# 629
  • София
  • Мнения: 2 082
Здравейте момичета!

Lynette пратих ти линк на лични, най-вероятно ще се наложи пак да въведеш паролата Simple Smile

labella стискам палци за прегледа и дано да е момиченце, макар че едва ли ще се види толкова рано...

Аз днес съм на ФМ при Марков, много съм нетърпелива вече, ако види пола на бебо ще каже той Simple Smile

lacrimaaa не се притеснявай, от раз ще порасне, както каза една приятелка - легнах си без корем събудих се със  Crazy Пък и ти е първа бременност - рано е.

supermum радвам се, че си се успокоила!

Спорна седмица на всички и саааамо хубави новини  Flowers Bouquet

Общи условия

Активация на акаунт