Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 434
 Joy Joy Joy

По-конфликтна личност отдавна не бях срещала. Мнението на никой не беше достатъчно добро за теб. Злобна, истерична и нетолерантна към никой и нищо. Човек би помислил, че дететот ти е било вързано и изтезавано с дни от инквицизията.

Относно правото...хич и не ми е интересно и не разбирам нищо от него. Но за твой лош късмет, има хора, които разбират. Скоро ще разбереш какво имам в предвив.

# 61
  • Мнения: 60
Аз не съм работила като учителка. Имах стаж като такава (по време на следването ми).

За 300 лв, две лели на 22 деца (някъде четох и за над 30 дечица)... Хайде преди да ги кълнем, да им се поставим леко на мястото.

Да, не са цвете условията в държавните ясли и градини, но не за това са винови учителките.


anntonia, ако ми кажеха истината нямаше да се ядосам толкова, повече допускам друго дете да го е ударило, въпреки че си познавам детето и едва ли е предизвикало с нещо, но ако той сам си го е направил, просто немога да си представя какво би го накарало да се нарани така и то в различни посоки ( не е било едно одраскване в една посока). Знам че децата се бият, НО НЕКА МИ КАЖАТ ИСТИНАТА, защо ми казват различни версии.... Това е детето ми и аз съм загрижена за това какво се случва с него?

# 62
  • София
  • Мнения: 9 517
а при директорката ходи ли? Отиди при нея и я помоли да събере двете сестри и да си поговорите - може като се съберат всички да изкочи истината  Peace

ПП Не е нужно детето ти да предизвика друго дете, за да го одере

# 63
  • Мнения: 60
Съжалявам, че в БГ хората пропускат през ушите и очите си важни неща ! Затова всеки си прави каквото си иска и няма закон който да спре всичко това !!!!!!!!!!

а при директорката ходи ли? Отиди при нея и я помоли да събере двете сестри и да си поговорите - може като се съберат всички да изкочи истината  Peace

ПП Не е нужно детето ти да предизвика друго дете, за да го одере

Днес трябваше да отида но тук вече грешката е моя че не успях ... и двамата ми родители вчера влезнаха в болница и тази сутрин пропуснах срещата. Както и да е, ще уредя втора среща ... Но наистина е много лошо да незнаеш какво се случва с детето ти.

Последна редакция: чт, 24 мар 2011, 15:41 от AnMary

# 64
  • Мнения: 3 715
Да, бе, изписа купища с главни букви и удивителни, кълна, заплашва и не знам какво още, пък после ни изкара децата ненормални, при положение, че една голяма част се опитаха да те разберат и ти влязоха в положението.

Да не говорим, че някои от нас са с повече от едно дете и имаме малко повече опит.

# 65
  • Мнения: 1 749
Независимо дали детето е наранено от друго, или само се е наранило... леличките там само за украса ли са?
Ей, това примиренческо поведение, начи! "Ми то в ДГ и яслите е така - това е нормално!". Оф.. Tired

# 66
  • Мнения: 2 811
Искам да ти изразя съчувствие за преживяното - бях в твоята ситуация. Получих същите н-брой варианти на случката.
Срещах се с директорката, която се опита да ме изкара малоумна, че си измислям ожуленото коляно и ръка и разкъсан чорапогащник... Просто исках да ми кажат - имала е конфликт с др дете ли, сама ли е паднала - някаква версия. Техния отговор - няма никакви ожулвания - ние я оглеждахме.
Е тогава просто влязохме при спящото ми дете и показах белезите - те пък сега вече не личали/след 5 дни естествено, че ще зарастнат/.
Така, че не си единствената с неясни обяснения. Аз нямах проблем със самата случка - нормално е да стават такива неща, вбеси ме липсата на откровеност.

# 67
  • Мнения: 60
Искам да ти изразя съчувствие за преживяното - бях в твоята ситуация. Получих същите н-брой варианти на случката.
Срещах се с директорката, която се опита да ме изкара малоумна, че си измислям ожуленото коляно и ръка и разкъсан чорапогащник... Просто исках да ми кажат - имала е конфликт с др дете ли, сама ли е паднала - някаква версия. Техния отговор - няма никакви ожулвания - ние я оглеждахме.
Е тогава просто влязохме при спящото ми дете и показах белезите - те пък сега вече не личали/след 5 дни естествено, че ще зарастнат/.
Така, че не си единствената с неясни обяснения. Аз нямах проблем със самата случка - нормално е да стават такива неща, вбеси ме липсата на откровеност.



Точно за това се боря. Искам ли това да се повтори ? Защо нацията ни е толкова смачкана - защото : "Наведена главичка, сабя не сече!"  Ей, така е народа ни - ПРОПУСКАЙ БРАТЕ ВСИЧКО ПРЕЗ УШИТЕ ....

# 68
  • София
  • Мнения: 9 517
абе жена, ти нямаш спирачка - какво направи ти до сега за да не си с наведена глава, освен да пишеш по форумите и фейсбук? Отговорът е прост - нищо!

Аз като имам проблем в детската, първо говоря с учителките, ако не се реши проблема, отивам при директорката, а ако и там не стане - оплаквам се в инспектората, не пиша по форумите - ха свърши поне гореизброените, пък после мели по форумите  Peace

# 69
  • Мнения: 1 749
Никой не е длъжен да се отчита пред форума какво прави и какво не.
Имаше тема - една жена смяташе, че упояват детето й в ДГ. Към средата на темата форумките мили стигнаха до обвинение и присъда - или сама е дала на детето си от въпросното "лекарство", или е била мноого разсеяна и безотговорна и е пропуснала да забележи кога детето е посегнало само към него. И то защо? Защото жената беше в болница с детето си и не можеше да се отчете достойно в темата...
Аз самата съм имала съмнения, че на дъщеря ми й се даваше нещо в ДГ. Слава Богу, вече не сме там.

Последна редакция: чт, 24 мар 2011, 13:47 от Китана

# 70
  • Мнения: 60
Да, бе, изписа купища с главни букви и удивителни, кълна, заплашва и не знам какво още, пък после ни изкара децата ненормални, при положение, че една голяма част се опитаха да те разберат и ти влязоха в положението.

Да не говорим, че някои от нас са с повече от едно дете и имаме малко повече опит.

А кой ме нарече неадекватна? Кое ми е неадекватното , че съм експанзивна и че неискам да ме шантажират нек'ви лелки ли ? И естествено че ще питам едно и също нещо в разговора с учителката - аз искам да знам само едно, какво друго трябва да я питам ??? А тя колко различни отговора даде на един и същи въпрос ? Освен това това не е подсъдимо! Подсъдимо е когато съм заснела лице, което се вижда или записала име, което се чува с презиме и фамилия и съм писала неверни или накърняващи личността думи, които подронват авторитета на личността. Освен това ЕДНА алинея не прави закон ! Закона е съвкупност от алинеи, членове и каквито там други имат. Т

# 71
  • Мнения: 3 715
Никой не е длъжен да се отчиа пред форума какво прави и какво не.
Имаше тема - една жена смяташе, че упояват детето й в ДГ. Към средата на темата форумките мили стигнаха до обвинение и присъда - или сама е дала на детето си от въпросното "лекарство", или е била мноого разсеяна и безотговорна и е пропуснала да забележи кога детето е посегнало само към него. И то защо? Защото жената беше в болница с детето си и не можеше да се отчете достойно в темата...
Аз самата съм имала съмнения, че на дъщеря ми й се даваше нещо в ДГ. Слава Богу, вече не сме там.

Съмнения имаше, защото излезе друга съфорумка и даде информация от болницата. Сама разбираш, че не всичко, писано в интеренет е вярно. Не визирам майката със съмненията, а говоря по принцип. С информация само от едната страна не могат да се правят изводи. И не винаги майките са прави за много от нещата.

И не говорим за даване на отчети, а за това, че информация за дадени действия, предприети от майките по определени проблеми, може да бъде полезна за други майки.

На мен в това отношение форумът ми е бил безкрайно полезен. Обаче не съм кълняла по форумите, все пак съм разумен човек. Да не говорим, че лично аз, за другите не мога да говоря, разбрах авторката защо е афектирана и се опитах да й вляза в положението, предположих, че в момент на афект пише по този начин, но тонът си продължи да е същият, което мен ме навежда на мисълта, че си имаме работа с неуравновесен човек и за мен темата е изчерпана.

# 72
  • Мнения: 1 749
Т.е.се набляга и се обръща внимание само и единствено на държанието и тона, а не на самото събитие? Първично и леко ограничено ми се струва. С една дума - неправилно...

# 73
  • Мнения: 1 743
Т.е.се набляга и се обръща внимание само и единствено на държанието и тона, а не на самото събитие? Първично и леко ограничено ми се струва. С една дума - неправилно...

Събитието много зависи от участниците в него

# 74
  • Мнения: 1 749
Т.е.се набляга и се обръща внимание само и единствено на държанието и тона, а не на самото събитие? Първично и леко ограничено ми се струва. С една дума - неправилно...

Събитието много зависи от участниците в него
И все пак може да съществува само за себе си. Чисто и просто като факт.

Общи условия

Активация на акаунт