Чакат с трепет пролетта СептемврИЙСКИТЕ деца!

  • 23 716
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Здравейте, честити месечинки на всички бебета, родени на 22-ри Simple Smile

Мен също ме вълнува въпросът дали сте сменили АМ от 1 с 2-ка?

Хубав ден на всички Simple Smile
купувам вече двойка- грамажа ,който се дава е повече , не съм чела за съдържанието дали има промяна, защото не ми остана време bowuu

# 31
  • Мнения: 73
Цоп и аз!
Благодарим за новата темичка и за пролетното заглавие!

Мен също ме вълнува въпросът дали сте сменили АМ от 1 с 2-ка?

Ники е на Фризовом, а като гледам, пише че е от 0 до 12 месеца. Та ще си караме с него.
И малко да се оплача - Ники повръща по малко вчера на последните 2 хранения и днес на второто. Иначе добре се чувства, няма и следа от неразположение. Не е повръщал от мноооого време,почти от 2 месеца. Затова ми е някак странно!

# 32
  • Мнения: 2 222
geryaleksandrova, аз пък си признавам, че готвя само и единствено откакто имам деца за тях. Преди да имам деца, не съм пипвала тенджера. За мен и баща им ако не ми се готви, просто не го правя. Винаги можем да караме на салати или нещо друго, без да има готвено. Когато големия ми син беше бебе, готвех само и единствено за него, покрай него и ние почнахме да ядем супа и др. такива Laughing Сега като имаме деца, винаги има сготвено у дома. Но ако идат някой уикенд при баба си, никой не може да ме накара да сготвя. Почивам си и това е. Та аз пък винаги съм се учудвала как жените имат време да сготвят за себе си и мъжа си, а за детето не успяват.  Peace Hug На мен стимула за готвене са ми децата, за себе си абсурд да подхвана манджа, а мъжът ми е вегетарианец и лесно може да мине без готвено.

Сега се сетих и друго - ако ще имам гости и сме само възрастни, никога не готвя също. Слагам мезета, разни салати и т.н. Но нямам никакаъв навик да готвя, ако наоколо няма деца да го хапнат.  Wink

Последна редакция: вт, 22 мар 2011, 11:48 от _Dana_

# 33
  • Мнения: 282
Добро утро.

И ние сме на 2-ка. Не забелязвам разлика. И него го яде като 1-цата. Simple Smile

За пюретата - редувам домашни с купени. Да свиква със всичко, че след някой друг месец като започнем кухнята кой знае какво и как ще готвят там. За яслата и детската градина да не говорим Simple Smile.

М/у другото записахте ли децата на ясли? (Основно към софийските мами ми е въпроса? ). Аз го вкарах във системата, ама като видях, че за 20 места има над 200 чакащи и малко се ужасих....

За белега от секцио - моя си се вижда доста, голям е, леко изпъкнал и още червенее. Също на места още нямам чувствителност над белега. Незнам на какво се дължи, но дано се оправи някой ден.

За линеа негра - почти изчезна, ама не съвсем. Остана ми пигментация по пъпа, която се надявах да изчезне ама засега никакви признаци.

# 34
  • Мнения: 282
А и забравих - мойта докторка ме пита дали Ивайло може да чука две играчки една в друга. Той не може. Вашите мишоци могат ли?? Това било по някаква таблица за развитие. Аз и казах, че той не може, тя нищо не каза, но се зачудих, не са ли малки за това? Той засега каквото хване в ръце го яде Simple Smile.

# 35
  • Мнения: 413
М/у другото и на домашните зеленчуци ,не бих се предоверила.
Това в какъв смисъл?
В смисъл ,че незнам какви торове и препарати са използвани.На баба ми и дядо ми доверие нямам в това отношение и те са едни химици ,че думи нямам  Grinning !
Разбирам. Simple Smile
Aissa80, това нещо за координацията ли е?
И Теди всичко пъха в устата. Peace

# 36
  • Мнения: 33
Здравейте,
aissa80, ами Боби може да чука с играчки по масата пред него, по главата си и където намери за добре , но две една в друга  точно не може.
Ние сменихме Аптамила 1 с 2. Нямаше проблеми със смяната. Не знам дали споменах,но сме 9,150 кг. и 70 см.

А иначе сега сме на вълна море. Гледаме разни оферти за ол инклузив да си резервираме от сега,че почти навсякъде дават до 20 % отстъпка. Харесах едно хотелче до Созопол - Блу Ориндж се казва, някой ходил ли е да каже дали е подходящо за деца и изобщо как са условията? И другото, което ми допадна беше Бела Виста в Синеморец, но и там не сме ходели и да ви питам за впечатления?

А и ако някой има впечатления от някой добър хотел за дребосъци на морето,моля да сподели.

# 37
  • Мнения: 282
Ember - незнам за какво е. Просто изреди какво трябва да може на тази възраст и товА не го можеше. NKI -  да, и Ивайло удря по масата, започна и да хвърля. Но определено две играчки една в друга не иска и не може.

# 38
  • Мнения: 95
Дани,   bouquet

# 39
  • Мнения: 15
akspet, аз вдигам ужасно тежко, но болка нямам. Даже онзи ден мъкнах куфара на майка ми три етажа пеша, че трябваше да го носим на друго място, а мъжа ми е зает с неговата майка, че тя е с операция.

Аз предпочитам купешките пюрета или да правя сама ако имам домашни зеленчуци. Да купя от пазара или магазина и да и правя  Naughty Преди една седмица казаха за опасни партиди от зеленчуци, които са заляли Бг пазара и, че тук няма никакъв контрол, така че не ми се рискува. Да, скоро ще започне да яде кухня и тн, но хайде да и ги спестя тия отрови още някой друг месец. То по тази логика защо перем дрешките с бебешки прах? Защо не им слагаме сол в яденето? Нали в един момент и дрехите ще перем с нашите прахове и сол и пипер ще ядат?! Виж ако бяхме в някоя по-друга държава определено щях да и правя домашни, както и правя де стига да ми донесат зеленчуци отгледани в нечия градинка.  Grinning

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 6 640
Привет от слънчев Пловдив Hug
А другата седмица към края ще въведа някои плод, ама се чудя кой  newsm78. Май съм навита да дам парченце, а не пюренце. Мъниче, давай съвети   bouquet А видеото и аз не успях да видя  Thinking
Избери такъв, който се държи лесно Simple Smile Аз избрах банан за първи плод и се прие много добре Simple Smile Сега чакам да ми донесат и домашни ябълки и засега това ще са плодовете, освен, ако не изпадне от някъде домашен Simple Smile
Наблягаме на зеленчуците и бисквитките, пък плодовете - като узреят в градинките на бабите ми Laughing
За клипчето - от настройките на фейса е - само приятели могат да гледат newsm78
Krasi Zhelqzkova и аз теб важи горното Wink

LITA, банана има хистамин и затова някои избягват да го дават, но пък другаде го препоръчват дори като първата твърда храна Peace Всеки сам си решава Simple SmileАз го въведох вчера Simple Smile
Относно "качеството" на пюретата, били Хип или някакви други - не се доверявай много, много на етикета, особено, ако са закупени в БГ Hug

Илианка, аз съм маниак на тема кисело мляко (изяждам поне 3 кофички на ден) и ако не мога аз да си го подквася, (тук на паркинга на ТЦ Сани идва една кола от някаква ферма, та си взимам прясно от там) си взимам На баба по БДС - вкуса е като от едно време Heart Eyes

iv4i_79, теб все те забравям Embarassed Hug И мен ме интересува какво става с отказа от ваксини Simple Smile Ако не те затруднявам, моля да споделяш   bouquet

Palmirka, относно клипчето - очакваме включваме от aissa80 и Ивайло Laughing Laughing Laughing

За готвенето и аз съм като _Dana_ - ако не е малкият, да му правя нещо на него, едва ли ще се въртя из кухнята Simple Smile Особено сега, както и мъжа го няма Laughing

NKl, не, за да те плаша, но имай предвид, че обикновено храната на офертите ол инклузив е такава с изтичащ или още по-зле - вече изтекъл срок на годност Naughty
Ние и тази година ще ходим с Сарафово. За сега мислим да е след Кръщенката, но до тогава има време още Simple Smile

Дани, темата е с чудесно пролетно настроение   bouquet  

# 41
  • София
  • Мнения: 1 193
Както казах и за нас не готвя всеки ден ,нямам тази възможност.Готвя два или три пъти в седмицата.Може би ако някой ми помагаше в гледането на малката щях да го правя по-често ,сигурно и на нея щях да готвя.Аз много обичам да готвя.Преди да заживеем заедно със съпругът ми не го правех често /веднъж ,два пъти месечно най-много  Mr. Green / ,но от както сме заедно за мен е истинско удоволствие да готвя.Много е приятно ,когато има кой да оцни и да се възхити /а смея да кажа ,че съм много добра готвачка  Mr. Green /.Другата причина заради ,която не й готвя е тази ,която изтъкна Яничка-контрола на пазара.

# 42
  • Мнения: 2 222
Както и да ги храним, ще си пораснат без проблеми  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 897
И другото, което ми допадна беше Бела Виста в Синеморец, но и там не сме ходели и да ви питам за впечатления?
А и ако някой има впечатления от някой добър хотел за дребосъци на морето,моля да сподели.
NKl , на мен Синеморец ми е голяма слабост. Heart Eyes
За Бела Виста сме чували само хубави отзиви и сме резервирали там за почивните дни около 24 май. Тогава ще имам отзиви от първа ръка. Иначе, отвън хотела е доста кичозен, но е на самия бряг и се слави с един от най-добрите ол инклузиви. Единственият му недостатък е, че няма анимация на български език, но дочух, че от тази година и за това е помислено.
Блу Ориндж беше един от вариантите за тазгодишната ни лятна почивка, но отпадна защото нямаше свободни места в началото на юли и предпочетохме Албена.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 193
Както и да ги храним, ще си пораснат без проблеми  Simple Smile
така е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт