Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 84-та тема

  • 158 779
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 296
Запис в темата със сърчица от гофрети и крем от маскарпоне, масло, чесън и риган.

# 31
  • Мнения: 6 472
Оооо, вече си имаме нова темичка:)

Записвам се съвсем символична с една салата, която правих с цел проба на разни странни зеленяши, които се срещат по магазините.

Салата с Цикория, портокали и синьо сирене

# 32
  • Плевен
  • Мнения: 602
[
Изглежда страшно вкусно Peace
Би ли споделила рецептата Hug

Aми... рецептата е малко на око и според наличните продукти в хладилника, търпи всякакви импровизации.В случая задуших около 1 кг нарязани картофи , след това ги подредих на 2-3 слоя в йенската тенджера с 3-4 нарязани на ситно кисели краставички, около 150  гр.шунка на кубчета, по около 50 гр. пушено и топено сирене и залях с разбити 2 яйца, 1 ч.чаша прясно мляко и 3-4 л.брашно.Най-отгоре сложих няколко парченца кр.масло и пекох на около 200 гр.Малко преди да е готово прибавих няколко тънки филийки кашкавал.Това е - да ви е сладко!

# 33
  • Мнения: 1 777
Пепика благодаря за нова тема!!!

За днес банички със сирене и яйца и лятна манджа.



# 34
  • Мнения: 1

 Hands Clap - за всички пишещи в темата   bouquet

При нас от вчера:

- омлетчета

- зелена салатка

- руска салатка

# 35
  • varna
  • Мнения: 676
Ilieva,предполагам прибавяш желатин за бисквитената торта.Може ли рецептата?  bouquet

# 36
  • Мнения: 901
 много вкусно нищо общо с купеното от магазина. Та за закуска здравословно

Домашно приготвено мюсли с тиквено пюре

# 37
  • София
  • Мнения: 6
mari_eta , бобецът изглежда много апетитно
t_ilieva , супер идея за бисквитена торта
ilrai78, ммммммммм, обожавам пенкейкс
mama Tin , сладоледът е невероятен
3xi , Гуинет, plamsy, много вкусно
  ЗИЧЕ , страхотни тестени изкушения
Apr  , супер пилафче
Mitonela , тази запеканка направо вика "Изяж ме!"
tzarina , браво за идеята. Аз до сега все със сладко поднасях гофретите. Ще пробвам и солени.
Pety , и баничките и лятната манджа - мммммммммм
от мене - кюфтета по чирпански


и качамак с разни изостанали продукти з дояждане

 
 

 

 

# 38
  • Мнения: 63
Adelinche, може ли рецептата ти за кексчето със сладко от края на предишната тема?

Аелис, това е твоя Сладкиш с мармалад  Laughing. Да не забравя да ти благодаря за рецептата.Мармаладът в къщи бе изяден, сложих домашно сладко от сини сливи.Стана много добре.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 125
Ако позволите да се включа в прекрасната ви тема с един скромен орехов кекс. Още топъл: и след 30 мин. Mr. Green.
Следя кулинарните ви шедьоври от доста време. Възхищавам се на майсторството на всички ви.   bouquet  bouquet  bouquet

# 40
  • Мнения: 146

При нас Ориз със свинско месенце, салвия и соев сос.
(понеже не ям много месо в моята чиния няма )  Laughing Laughing Laughing

# 41
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Елексир, Benita, Delicate, Пеп-4о, Apr, Megansg, Tutulina, Angellove, Madla,  Hug благодаря ви много от мое и от името на майка ми за сърдечните ви пожелания за рождения и´ ден.   bouquet

Plamsy, Nordina, Пепика, Роца,  Hug благодаря ви за милите комплименти, за показаното от мен.

Впечатлиха ме много мъфините на Delicate, всичко което е показала Пеп-40, тортата, кифличките и козунака на Angellove, тутманика на Lindita, салатата от авокадо на Лулу, менюто на Lina dm, пудинга с кафе на Гуинет, Chocolate Crazy Cake на Nolita, менюто на Megansg, прекрасната торта на Ditsan,  измислената манджа с месо и броколи на Madla, лучника на Marieta, канелони със спанак и сирене на Deneris, козунака на ММ, менюто на Plamsy, разкошният козунак на Mari.eta, кокосовия сладкиш с бял шоколад на Nordina, еклерите на Nudel33, глазираните крилца на Иланг-Иланг и още много други кулинарни красoти, които не ми е възможно да изброя, поради това, че поста ми ще заеме половината тема Simple Smile.

От мен съвсем скромно, че нямах никакво време миналата седмица.

Сладкиш с карамелизирани ябълки, който беше за подарък.



Хлебчета с кашкавал,



и солен кекс.



Не мога да се сдържа, да не покажа подаръка, който получих вчера от моя приятелка от BG.
Cладко от горски ягоди.  Безкрайно съм и´ благодарна. Вкусът е вълшебен.



PMS+ в този форум и в тази тема има правила и когато някой публикува рецепта на друг, поcoчва източника. Става дума за ето тази рецепта, която си публикувала като своя, но рецептата е на Yoli, нали така Wink!?

Последна редакция: ср, 23 мар 2011, 13:33 от Venetta

# 42
  • Мнения: 74
Venetta, прочети добре написаното най-отдолу. Пише : Рецептата не е моя, но е страхотна!

В случая не нарушавам правилата на форума?

# 43
  • Мнения: 186
Привет на всички домакини!!!От мен скромничко:,най-обикновенната и вкусна торта от моето детство - наричам я тортата на Баба,защото рецептата е от нея,тиганички от закуската и моята първа розичка от дъвчащи бонбони Peace

# 44
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
 poxy 80, ще споделиш ли рецептата за тортата?

Общи условия

Активация на акаунт