можете ли да ми отговорите (рев по време на бременност)

  • 7 757
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 216
Пишете ме и мен при ревлите. newsm45Казват,че си е сьвсем нормално за бременните,но аз не мога да разбера кое му е толкова нормално както си седя и се сещам за нещо незначително и като надуя гайдатаааааааа ooooh! ooooh! ooooh!.А това за ревливото бебе зависи от толкова много фактори,че не ми се вярва да е само от това.То и кафе не трябвало да пием,че щяло да е нервно,да не седим много пред компа,че щяло да се обльчи и още многоооооо,многоооо неща.Па като толкова ти се плаче я си поплачи.И честито за бебчето.ПОжелавам ти лека бременност и безпроблемно раждане.  love001

# 16
  • Мнения: 5 103
и аз плача после се смея май е нормално:)

# 17
  • София
  • Мнения: 897
ту ревях, ту крещях, ту се смеех. И то още от първия месец.  JoyЛуда работа!!! от един месец на сам обаче се чувствам изключително спокойна. Явно ми е минало вече! За спането да не говорим- постоянно ми се спи!

# 18
  • Мнения: 2 381
Ооооо, значи не съм единствената ревла!Понякога направо не мога да се позная, незам какво ми става.Единственото хубаво е, че ми минава бързо.Незнам до кога ще ме изтърпи мъжа ми #2gunfire Laughing
А на теб ти пижелавам леко бременеене!Добре дошла на борда  bouquet

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Споко, и аз ревях като магарица, а бебето ми е кротко като ангелче!

# 20
  • Мнения: 2 910
И аз ревях много, без причина,но и много съм се смяла.Дори сама,когато се сетех за нещо не можех да се спра,захласвах се от смях,а иначе много рядко се смея с глас.По същия начин и с рева.Както са ти писали вече по-горе,от хормоните е .
Желая ти лека и щастлива бременност!

# 21
  • София
  • Мнения: 44 115
И аз също се късах от рев със и без причина - смешна работа, но си е нормално - споки  Party

# 22
  • Мнения: 8 505
Споко, и аз ревях като магарица, а бебето ми е кротко като ангелче!

Аз пък не съм ревала нито веднъж,а малката беше голяма ревла.Не мисля,че има връзка.
Честито и лека бременност!

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Няма страшно. Минава  Mr. Green
При мен не мина. Започна с първата ми бременност и си останах ревлива до ден днешен (особено ако става въпрос за деца). А как мразех сълзи и сополи преди това!  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 2 663
И аз в началото на бременността бях една ревла-мани мани newsm45,мъжа ми милия се е видял в чудо сега като се замисля newsm12,докато бях поболниците рев ,рев....и пак рев.Докторите все ме питаха за какво толкова плача,а аз като не знам...и пак надуя гайдата newsm45
Тука в последно време като че ли ми беше поминало,само се смеех и днеска от сутринта рева като щура с глас и не знам защо smile3518.Довечера съм на сватба и май ще съм подута като зелка smile3514

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Просто ставаш много чувствителна!!! Спокойно!!! МИНАВА! и аз ревях кат магаре!!! мъж ми в чудо се виждаше, горкия! а имай предвид, че въобще не плача...

УСПЕХ!!! СУПЕР!!!!

# 26
  • Мнения: 949
Мисля,че това с реването е нормално.При мен за най-малкото ми се насълзяват очите.Не е много приятно за бебето,това все пак са негативни емоции.

# 27
  • Мнения: 5 500
...ДЕянаЗ не знам дали е така, но моя син беше много ревлив и крив и още е такъв, но според мен се дължи на темперамента и характера му, а не на това, че по време на бременността съм се разстройвала лесно.
Тинка Mr. Green Деяна се шегува, както винаги hahaha

# 28
  • Мнения: 903
Аз също съм много по-чувствителна от преди smile3518. Лошото е че станах и много заядлива newsm48, а по принцип съм спокоен човек. На моят мъж лошо му се пише и колко много има ощеееее....

# 29
  • Мнения: 1 032
Като се сетя какъв рев ударих за една баница- не е за разправяне. На мъжа ми още му настръхва косата като чуе израза "хормонална буря". За протокола аз ревях и около месец след раждането за най- малката глупост. Като комбинация обаче бях и ужасно заядлива.
Приятно бременеене, не се натоварвай с глупости и се зареди с повечко носни кърпички. Всичко ще отмине.

Общи условия

Активация на акаунт