Пролет пукна, януарчето по разходки хукна!(6)

  • 21 384
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • някъде
  • Мнения: 979
А колко ще получава детегледачката от борсата

# 46
  • София
  • Мнения: 561
Благодаря за информацията tuty  Hug

# 47
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Val_t, благодаря ти за отговора в предната тема Hug

# 48
  • Мнения: 411
А колко ще получава детегледачката от борсата
минималната

# 49
  • София
  • Мнения: 598
Момичета, нормално ли е акото да мирише много лошо след пет дни неакане? Иначе консистенцията и цветът са ок. Бебка е само на кърма.

# 50
  • София
  • Мнения: 116
Бубе   bouquet

# 51
  • Мнения: 2 590
Бубе   bouquet

# 52
  • Мнения: 295
Ние вече трети ден не сме акали-както се казва:"На печелившите-Честито!".Май ще вкарвам Дуфалака.

# 53
# 54
  • Мнения: 493
Да не изтърва сеира  hahaha

# 55
  • Мнения: 119
За плюнченето - четох, че е нормално след два месеца да се плюнчат - няма връзка със зъби и колики. И Рая се плюнчи и прави балинчета, че даже се е научила и да плюе  Laughing А от една седмица си откри ръцете, сега не мога да и ги извадя от устата - така ожесточено ги смуче и такива мляскащи звуци издава. Голямо тъпчене пада и двете едновременно  baby_neutral Не слагам ръкавици - мисля, че е временно. Сега и е още интересно какво може да прави с тях. Вече и дрънкалката хваща и дрънка, ама като се цапне по главата прави сладка нацупена муцунка и аха да ревне. А на мен много смешно ми става  Joy
Кърменето и за мен е удоволствие (вече  Mr. Green)
Цитат
Купи си слинг шал -  6 кг ги усещам като 3 . По 7 часа съм се разхождала все едно нямам бебе вързано за мен.
Бебеш - то това добре, ама ако имаш бебе, което няма нищо против да стои в слинг.  Wink
И моята кърма вечер намалява, бебка яко протестира, но в крайна сметка заспива. Досега не съм давала АМ  Mr. Green Ама едва ли стои гладна, просто по-често се събужда през нощта. Ама аз съм 100% available  Grinning и винаги на една ръка разстояние. И аз се притеснявах по едно време като само ревеше дали и стига, но док каза докато има достатъчно напишкани памперси, значи е ок - няма нужда нито от АМ, нито от вода. Ако не пишка 6-8 часа - тогава вече има проблем.
А тези, които не кърмят по здравословни или психологически причини - затова хората са измислили АМ - по-добре здрава и щастлива майка, отколкото измъчена и депресирана. Не се чувствайте виновни - децата пак получават най доброто от мама - любов.
За режима - Рая си ляга рано - към 8 - 8.30 е заспала и става към 5.30 -6 - готова за игра, ама след час-два пак заспива за малко. След като сме си "поговорили" и поиграли естествено. Най-често сме с три, ако имам късмет с две нощни кърмения (ако не- може и повече)
Ггъбка - аз мисля, че Симонка си расте отлично. И на снимката си изглежда супер. Защо трябва да има норма за растеж, нали качва, а не сваля. А и всички са различни. Аз докато качва не се притеснявам. Не и меря колко и кога яде. Рая сега е около 4200 и никой док не ми е казал да и давам повече и че е недохранена.
Бубе - само ни караш да ти завиждаме. Много мисли за мама сладката Влади.
Дейзи - напълно споделям твоето мнение  Hug И аз ще си вися тук. Това, че съм на другия край на света прави удоволствието ми от форума още по-голямо.
Елч - аз лично, без да искам 1 или 2 пъти като съм тикала бибата и съм предизвиквала повръщане. Ама то май повече от ината на Рая да не я смуче и да се напъва да я плюе (и от ината на майка и да я набута обратно)
Е как без анкета и спорове - то ще настане скука  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 56
  • Мнения: 58
Здравейте всички!  Hug
Бубе, за теб   bouquet
Пепита, писах ти на лични.
Нямах интернет няколко дена, но прочетох всичко(като някоя клюкарка  hahaha)
Бяхме на ДК: наддал 1200гр и 5см за 1м. Сложиха ваксина,после дадох Панадол,че имаше малко Т.
Заспива към 12-12.30ч вечерта,нощем се буди към 3ч гладен или направо в 6ч.  
Адис, май ти питаше дали се изцеждаме нощем. Няколко нощи се събуждах от тежест и болка в гърдите,изцеждах се малко за да олекне,после малкия се будеше и го кърмех.
И ние се плюнчим,не слагам ръкавици.
Борим се с много упорит обрив на дупето и има и малки ситни пъпчици.
........
Бубе, преди година и повече ,си бях направила система от подбрани упражнения,специално за седалището ,и малко бедра и корем,приложими в домашна обстановка(преди това ходих на фитнес). Сега не ми се правят,пак мисля да почвам фитнеса. Прочетох интересни неща от теб по въпроса за трениране на корема. Имаше доста интерес и от другите мацки. Ако се сетиш нещо относно тренирането на седалището,сподели,че само то в момента ми е проблем след раждането.

ааа, сетих се. Еднократната помощ ми я изплатиха.но БНД е оставил(те са му искали) оригиналния акт за раждане на Емил. И днес ходих и казаха,че мога да го взема чак началото на април. И при вас ли е така-да го държат почти 2 месеца? Почвам да се притеснявам че не е в мен.

Последна редакция: чт, 24 мар 2011, 22:02 от chopi

# 57
  • София
  • Мнения: 1 819
Ха, и аз веднъж да съм будна по това време, че да се включа Laughing Laughing

Днес голяма разходка - от Манастирски ливади до Южния парк (който прилича на полигон на Стоке Експлори), през Сити центъра (обиколихме магазините), НДК, Витошка, Графа, парка пред народния театър, Софийския университет, возихме се на метро, после вече се сдобихме със шофьор и обратно в Сити центъра. И пак не отслабвам да му се не види.... Но пък Ива спи като разстреляна.

Предлагам да спрем със споровете и да започнем да си говорим за секс. Някак по-забавно е.

Бубе, мерси за темичката  bouquet

Чопи, нашият акт за раждане казаха да си го вземем след като получим парите. Друг е въпросът, че аз се организирах месец по-късно  Mr. Green

За залъгалката да кажа - Ива вече я изполва само когато й се доспи и се успокоява и заспива с нея. През останалото време е толкова нахилена, че не се задържа в устата й.

За плюнченето - и ние сме в кюпа.

Оставям ви със здраве и се изнасям към леглото. Сладки сънища на всички. Hug Hug


# 58
  • Мнения: 295
Мацки,Дуфалака как  се дава-в млякото ли или само сиропчето?

# 59
  • София
  • Мнения: 1 819
Мацки,Дуфалака как  се дава-в млякото ли или само сиропчето?

Направо сиропа.

Общи условия

Активация на акаунт