Д-р Константин Маленов-мнения

  • 14 634
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 444
Моя позната се е насочила към раждане и следене на бременността при него.
Моля да изкажете вашето мнение и работи ли със ЗК?
Благодаря ви предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 7
Здравей,
Мога да кажа само хубави неща за д-р Маленов. През 2008 година родих дъщеря си при него. Ходих на консултации на частно в 29-та поликлиника. Тогава не работеше със здрана каса, за сега не мога да кажа.
Мога само да кажа, че в негово присъствие съм се чувствала абсолютно спойна и без никакви притеснения. Страхотен професионалист, винаги се държи мило и внимателно, много добре обяснява и човек го чувства някак близък.
Когато дойде време за раждането той не беше на смяна. Уговорихме си среща в отделението, постъпих в 9 сутринта, до 15 часа след обяд той не ме остави за повече от 10 минути, излизаше да обяснява на съпруга ми какво се случва и вдъхваше спокойствие и на двама ни през цялото време.
Аз хич не исках да раждам секцио и той го знаеше, но към 15 часа ми каза, че вече не може да се чака и може да стане опасно за тоновете на бебето, излезе да обясни и на мъжа ми и точно за 10 минути беше сформирал екипа си и ме подготвиха за операция. В 15 и 20 минути вече я бяха извадили. Simple Smile
Пъпната връв се беше омотала около врата й и ако не беше човек, който си разбира от работата можеше да стане лошо.
След раждането идваше в стаята  ми по два пъти на ден да ме вижда, даже и през почивните дни. докато бях в реанимация дойде 2 пъти  и ми се обаждаше по телефона през 2 часа да ме чуе как съм.
Много съм доволна, платих си но имаше защо, направо съм възхитена от цялото му поведение като личност и като професионалист. Познавам поне още 6 жени раждали при него и те са на същото мнение като мен.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 004
Още едно положително мнение от мен  newsm10
Следих си бременността при него в 29-та поликлиника. 2008-ма не работеше със ЗК, предполагам и сега е така. Раждах при него и съм супер доволна от вниманието и отношението. Със сигурност пак бих отишла при него за втора, трета, пета бременност и раждане.

# 3
  • София
  • Мнения: 749
Още един фен на Маленов  Peace
Два пъти съм раждала при него - прекрасен човек и професионалист е  Peace

Втория път той ми следеше и бременността. До един момент работеше със ЗК, после си "скъса" договора с тях.. Сега не знам как е.

Иначе в ТК си платих за избор на екип и той ми каза, че това е всичко, което дължа.

И първия път, когато раждах при него (1998 - годините на зараждащата се корупция, когато всеки дереше по 100 кожи от пациентите си) той нищо не си поиска.

Изключително коректен и отговорен човек е! Препоръчвам го на всеки!

С него винаги съм се чувствала спокойна. Вторият път го повиках в 21:30 в събота. Веднага се отзова човека, при положение, че на следващата сутрин застъпваше 12-часова смяна.

И ангажимента му не се изчерпваше само с раждането - всеки ден докато не ме изписаха той минаваше да ни види как сме с бебчо ( и двата пъти ).

Много и само добри думи мога да кажа за него.

# 4
  • На село
  • Мнения: 873
За maria_msb разбрах, че е раждала секцио, но за другите две момичета не разбрах - моля, споделете.

# 5
  • София
  • Мнения: 749
И двата пъти нормално раждане. Втория път със спинална упойка.

Втория път аз исках секцио, но той ме разубеди.

# 6
  • На село
  • Мнения: 873
Благодаря за бързия отговор!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 004
И аз нормално раждане, с упойка. Анастезиолог беше д-р Войнова. Също много внимателна и симпатична жена. Нямах абсолютно никакви оплаквания от упойката, при положение, че ми се е случвало два дни да ме боли глава като са ми правили зъб.
На всички желая бързо и лесно раждане като моето - 45 минути след като бях влязла в болницата  Grinning Май повече време отнеха формалностите по приемането отколкото самото раждане.

# 8
  • София
  • Мнения: 749
И аз нормално раждане, с упойка. Анастезиолог беше д-р Войнова. Също много внимателна и симпатична жена. Нямах абсолютно никакви оплаквания от упойката, при положение, че ми се е случвало два дни да ме боли глава като са ми правили зъб.
На всички желая бързо и лесно раждане като моето - 45 минути след като бях влязла в болницата  Grinning Май повече време отнеха формалностите по приемането отколкото самото раждане.

Това все едно аз съм го писала Peace Само не си спомням името на анастезиоложката, но мисля, че той Маленов си работи с една и съща в тандем, понеже я извика и нея в събота вечерта от вкъщи. Висока, сравнително едра жена с къдрава коса. Много внимателна и мила.
Предупреди ме за евентуални последствия от упойката и ми каза да пия повече вода. Никакви проблеми не съм имала.

# 9
  • Мнения: 7
Да д-р Маленов работи само с д-р Войнова. На моето раждане, когато трябваше да се пристъпи към секцио я извика и аз също съм с много добри впечатления и от нея.
Сестра ми беше планово секцио  и с нея беше същата докторка.
След секциото ми обясни, че трябва да изпия 2 -3 литра вода до вечерта, на другия де и 1 литър ябълков сок и не съм имала никакъв проблем с упойката.

# 10
  • Мнения: 63
Здравейте!
Опитвам се няколко пъти да намеря д-р Маленов в 29-та поликлинника, където има частен прием - в понеделник, сряда и петък между 16:30 - 17:30 (поне така пише на вратата), но него все го няма.  В цялата поликлинника никой не може да ми каже кога е на работа. Моля Ви ако някой има по точна информация къде и кога мога да го открия да сподели. Много спешно ми трябва.

Предварително благодаря!

# 11
  • София
  • Мнения: 2 004
Мисля, че приемът му е от 14 или 14,30. Поне аз отидох по това време преди десетина дни. Обади му се по телефона, за да не се разхождаш напразно.

# 12
  • Мнения: 63
Благодаря ти много!
ще пробвам пак да му звънна днес. Издирих телефона му по интернет, звънях му вчера, но ми се включваше само гласова поща,  дано да няма промяна в номера.

# 13
  • Мнения: 4
Някакви нови мнения за д- р Маленов?

# 14
  • Мнения: 85
 В момента следя 2рата си бременност при него.2010 когато бях бременна той следеше бременността ми и раждах секцио с него и екипа му.Той на 1во място е един от най добрите гинеколози в България, второто нещо което ми направи впечатление е че е страхотен човек обяснява каквато и да го попитам мил е отзивчив посреща изпрща без някой да те е изпратил да имаш връзки и т.н...Когато ми направи секцията бях единствената която нямаше шевове на разреза а бях лепена като пластична хирургия...всеки ден идваш и при мен и бебка да ни види изключителен доктор.мога само да кажа че го препоръчвам с 2 ръце ....И със сигурност там ще бъдете в сигурни ръце...респект

Общи условия

Активация на акаунт