Аква сорс треволяци

  • 50 799
  • 155
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 195
Цитат на: DiVA
Доста порових из нета и от това което намерих (или по точно НЕ намерих) оставам с впечатление че тия водорасли съвсем не са на "световно известна англиска фирма" ами съвсем си ми прилича на "типична български измама". Дано греша ама някой може ли да ми посочи къде в интернет има информация за тази фирма AquaSource? Защото http://www.aquasource.net си е баш нашенски саит. И ако наистина съм права, то не бих ги близнала и аз, пък какво остава за децата ми.




http://www.health4youonline.com/s_aquasource.htm
http://www.aquasource.ru/
http://www.aquasourcealgae.co.uk/

Има още много - не си поровила добре. Напиши в някоя търсачка aquasource и ще те зарине.Аз пробвах google.

# 46
  • Мнения: 3 927
Цитат на: DiVA
Доста порових из нета и от това което намерих (или по точно НЕ намерих) оставам с впечатление че тия водорасли съвсем не са на "световно известна англиска фирма" ами съвсем си ми прилича на "типична български измама". Дано греша ама някой може ли да ми посочи къде в интернет има информация за тази фирма AquaSource? Защото http://www.aquasource.net си е баш нашенски саит. И ако наистина съм права, то не бих ги близнала и аз, пък какво остава за децата ми.


миличка, сайта си е наистина баш български, защо пък трябва да е чужд??????? знаеш ли откога фирмата е в българия????? и колко други страни едва сега откриват нейните продукти???
аквасорс си е много световна фирма. акциите й се продават на финансовата борса (май беше лондонската). какво повече искаш от това???
и никой не те кара да ги близваш....само че така ощетяваш детенцата си....

# 47
Цитат на: DiVA
Доста порових из нета и от това което намерих (или по точно НЕ намерих) оставам с впечатление че тия водорасли съвсем не са на "световно известна англиска фирма" ами съвсем си ми прилича на "типична български измама". Дано греша ама някой може ли да ми посочи къде в интернет има информация за тази фирма AquaSource? Защото http://www.aquasource.net си е баш нашенски саит. И ако наистина съм права, то не бих ги близнала и аз, пък какво остава за децата ми.


"AquaSource е компания за директни продажби, която разпространява хранителни добавки

Продуктите на AquaSource се разпространяват в Европа чрез мрежа от над 40 000 независими дистрибутори, регистрирани в офисите на фирмата във Великобритания, Финландия, Гърция, България, Швеция, Хърватска, Естония и Русия.
Продуктите се произвеждат основно във Великобритания."

# 48
AquaSource е компания, регистрирана на фондова борса във Великобритания, която осигурява максимална сигурност на Европейския пазар.

# 49
  • София
  • Мнения: 18 679
А какви са горе-долу цените на продуктите/в сайта не пише/?И от колко месечна възраст ги давате/по-конкретно коластрата, нали е от крава/?

# 50
  • София
  • Мнения: 18 679
опа, вече видях в другата тема Embarassed

# 51
  • Мнения: 4 458
Цитат на: belinda
А какви са горе-долу цените на продуктите/в сайта не пише/?И от колко месечна възраст ги давате/по-конкретно коластрата, нали е от крава/?


цените са различни от 30 лв. до 180 лв. могат да се дават от  момента на раждане а даже и преди това Wink

# 52
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Taneto
и никой не те кара да ги близваш....само че така ощетяваш детенцата си....


МОЛЯ Shocked ???

# 53
  • София
  • Мнения: 1 101
Вече поканих, тези от вас, които искат да чуят и едни от лекарите, препоръчващи продуктите. Информацията ще бъде предоставена на 30,09 от 18,00 часа на сградата на БАН - Зоологическия институт /отстрани на РУСКАТА ЦЪРКВА - за София/ Ще говори д-р В. Михайлова.

 Rolling Eyes  А за тези, които твърдят, че всичко е измама и една ли не пирамида - могат ли да ми посочат други лекарски екипи, препъръчващи добавки на други фирми? Защото тези се препоръчват!!

А ако искате да си направим среща в понеделник в удобно за вас време и да си поговорим на място. Ще отговоря максимално точно на поставените въпроси. Все пак имам четиригодишен опит на употреба и то по доста горчива причина!!!

Само моля ми се обадете по телефона 02/ 857-67-27 ако решите да се срещнем и ми кажете къде ще бъде и от колко часа. Могат да идват всички - и съгласни и несъгласни - таман ще стане интересно.

А на модераторите - защо не си направим специално инфо, където ще могат всички интересуващи се да прочетат и да се информират за новостите. Няма проблеми да съдействаме. Както разбирам много сме тези, които ползуваме и трупаме опит в различни насоки.

# 54
  • Мнения: 1 497
Абе колко е английска фирмата не зная. Оригиналния сайт на Аквасорс е поддържан от българка, имената на всички получили подобрение от Аквасорс са на българи и основния им пазар е източноевропейския- Русия, България, Македония, Полша. Тук никой не е чувал за тези продукти. На рекламата на сайта въобще не вярвам просто, защото ако бяха такъв супер хит, големите супермаркети и фирми като Hollands&Barret щяха набързо да ги налапат и да изкупят лиценза и да почнат производство.Самият им начин на дистрибуция на мен лично ми е съмнителен. Чувала съм хубави неща за водораслите, но все още им нямам доверие. Между другото писах на българката, която е в Англия и не получих никакъв отговор. ConfusedСмятам да ги опитам в бъдеще, но за сега все още проучвам.

# 55
thumbsup   202uu   202uu   202uu
Точно това имах предвид Теди! Не че нямам вяра на водораслите, напротив! Но точно в тези продукти някяк си нищо не може да ме убеди че има водорасли. Пък и да има водорасли, не знам какво друго има. Просто начина на дистрибуция е твърде съмнителен. Това не са червила и лакове все пак. А и се представят за някой, който май не са. Цялата история твърде много ми напомня на истерията с финансовите пирамиди преди години.
Айде и ако някой намери други по-надеждни водорасли от някое още по-дълбоко езеро, да свирка  Wink

# 56
  • Мнения: 2 839
Извинявам се, последния гост съм аз  Grinning

# 57
  • Мнения: 1 497
Само искам да добавя, че във всички сайтове, които разгледах на Аквасорс няма кой е основал фирмата, нито къде е основана, нито подробности за разработката на тези хранителни добавки. Няма никакви научни сведения, нито приложени изследвания, лицензи или сертификати. Те всички започват с хвалебствия за водораслите и след това как да станеш дистрибутор. Ако някой намери инфо, моля да я предостави.
За това, че имат акции на Лондонската Борса, това поне за мен не е кой знае каквъ показател.Съкращението PLC означава ООД, което показва, че фирмата не е нещо мащабно.

# 58
  • Мнения: 1 497
Мила, недей да се паникьосваш. И аз смятам да ги опитам, понеже чувам много положителни неща от различни източници. Аз мисля, че хората, които са дистрибутори ще ни предоставят тази информация. Във никакъв случай не са вредни, защото иначе не биха ги допуснали на БГ пазар (всички лекарства и хранителни добавки минават през някакъв контрол), но на мен би ми изглеждало много по-професионално ако всичко това беше изложено на уеб сайтовете им. Може аз пък да не съм го видяла. Даже си спомням, че имаше тук преди време един мъж, който също рекламираше някакви "вълшебни" добавки. В сайтовете имаше информация, сертификати, даже снимки на заводите и технологията. (Забравих им името). Просто да изчакаме Дино и другите момичета да се включат. Все пак моя поглед е от позицията на скептик, но те имат информация от първа ръка.

# 59
  • Мнения: 1 497
Ето конкретно нещата, които ме карат да бъда скептична:

Първото изречение от първия линк:

Цитат
Founded in 1994 by noted UK homeopaths, AquaSource is now acknowledged to be one of Europe's leading natural nutrition companies.



"Фирмата е основана през 1994 г. от английски хомеопати и е призната за една от водещите европейски натуропатични компании в областта на храненето"

Кои са тези английски хомеопати? Къде е основана фирмата? Кой ги знае като "водещи", освен самите те?


Втория сайт- е руски и няма достъп в момента.

Третия сайт- се води официалния.какво включва той:

1. Разходка- представяне на всички продукти.

2.Често задавани въпроси.- дали е лекарство( не, не е-хранителна добавка и пр.), може ли да се взема от бременни и пр. Има бележка под линия, за което не съм убедена дали дистрибуторите ви казват, но можеш да върнеш продуктите до 60 дни, с касовата бележка и ще ги сменят за някакви други работи.

3. Анализ- какво съдържат продуктите с някаква графика. Ама под този анализ нито има подпис кой, къде го е правил и пр. И аз мога да направя такъв.

4. Формуляр поръчка за принтиране от дистрибутора.

5.Телефони и имейли за контакт, които са следните:

Galia or Nevena Georgieva,
29 Hoppett Road
Chingford
London
E4 6HA

Телефони:

UK:  +44 (0)208 524-2063  
Bulgaria:  +359 (0)2 56-00-09  


Телефоните са в Англия и България. Не казвам нищо лошо, но това е за световноизвестната фирма, което ме кара да бъда внимателна. Прекалено много неща са скрити.

Общи условия

Активация на акаунт