Аква сорс треволяци

  • 51 464
  • 155
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 839
Айдееее  box box box box box box
argue argue argue argue argue
#2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Много забавно взе да става по някой форуми. Някой са доста докачливи, други май лесно палят, трети пък по традиция напускат най-демонстративно.
Аз мисля да си я карам както майка ми, баба ми прабаба ми и другите назад са я карали - да си папаме месце и мляко и сиренце (без да прекаляваме), че така сме си живички и здравички (е, някои от тях отдавна не са живички, ама то не е щото не са хрупали водорасли). Водораслите засега ми остават в групата на "ония гнусни неща дето ми лепнат по краката на плажа" до доказване на противното. Ще си давам лекарствата от аптеките, че на тях поне производителите са си написали честничко на кое помагат и на кое вредят.
Живота ме е научил, че всичко което е добро за някого или за нещо, вреди на някой друг или на нещо друго. Та затова им нямам вяра на Aquasource-овите капсулки дето на нищичко не вредят пък за всички имат лек. Гледам даже, че са вкарали и нов продукт, за отслабване! Браво!!! Похвално!!! Някой ако смята че детето му има опасност да понапълнее, да дава смело! Макар че няма такава вероятност ... то не се пълнее от треви, семена, корени, лишеи и мъхове ...

# 91
  • Мнения: 1 497
Цитат
Та затова им нямам вяра на Aquasource-овите капсулки дето на нищичко не вредят пък за всички имат лек.


Ха-ха-ха! Grinning  Grinning  Grinning Това ми хареса.

# 92
  • Мнения: 195
Цитат на: DiVA
Ще си давам лекарствата от аптеките, че на тях поне производителите са си написали честничко на кое помагат и на кое вредят.
/quote]
да не дава Господ да разбираме колко честничко са си написали...

By the way, права си, че ако я караме като бабите и прабабите всичко ще е ок, само че те са яли месо веднъж седмично, карали са два пъти годишно дълги пости, не са пушили , не са пили ракия като за последно, яли са чиста храна и месо без хормони, дишали са въздух... И ги е нямало "болестите на цивилизацията". А и думата "стрес" тогава вероятно е означавала да си паднеш на главата;). А и имунната система друго си е казвала...

Предлагам темата да се заключи, защото има някои направо грозни неща:

"кумата ми 5 години пие и пробутва тоя хербалайф на де що види народ, и сега я оперираха от рак на гърдата"

Много достоен аргумент, няма що.

# 93
  • Мнения: 2 839
Ааааа това не съм го писала аз  Laughing

# 94
  • Мнения: 1 497
И все пак в сайтовете, които разгледах  единственото, което пише за водораслите е, че са суперхрана за мозъка (brainfood). Никой не описва такива фантастични лечебни цели, каквито аз срещам тук. Те са една проста хранителна добавка. (Както Бифудуса, Ензима Кю10, които ги има в масово производство и са на свободно разпространение на пазара- в местния ни супермаркет ги има.) Произвеждат се от много фирми. Технологията не е никак сложна, нито пък е патент на Аквасорс. Аквасорс е една многото фирми за хранителни добавки, които просто са протегнали ръчички към източния пазар. Няма нищо лошо, но не са уникални, както Айлийн си мисли, а са съвсем обикновена фирма, която не само, че не е "водеща" на европейския пазар, но е и съвсем непозната на него.  И те много правилно са се ориентирали. Не казвам, че водораслите не са хубава добавка. Казвам, че те лъжливо биват представяни за повече от това, което са и затова се продават на такива цени.

# 95
  • София
  • Мнения: 13 228
Цитат на: bobolenta

Значи ще си позволя да направя едно сравнение, дано излезе неуместно. Цялата работа обаче на мен ми прилича на едновремешната "мания" по едни треви, които май /надявам се/ изчезнаха от пазара - Хербалайф.


Бобо, сега ме подсети за една история. В Русия се появил един негър и започнал да рекламира лекарство за удължаване на крака... Shocked  Гарантирал 12 см за 6 месеца  Grinning . Един буркан от лекарството струвал 500$. Ама това било само за 1 месец. Пиело се месец и после след 3 месеца взимаш втора доза и след 6 месеца имаш крака с 12 см по-дълги. Бая женки си купили от лекарството. Да, ама след 6 м. нъц... пак са си със същите крайници  Shocked . Тръгнали да издирват "лечителя", ама той вече бил отпрашил.... Дали за анализ течността и знаеш ли какво се оказало "лекарството".... сок от кисели краствички  Shocked  Laughing  Laughing  Laughing . Вместо да го употребят с водка примерно, те чакали да им порастнат краката. Ами като им е къс акъла, така става!!!!

Да не се прави никаква аналогия с Аква сорс... просто се сетих за тая история  Laughing  Laughing  Laughing

# 96
  • Мнения: 2 839
Абе какви ракии, какъв стрес!? Да не давате на децата си и ракия???  Laughing

# 97
  • София
  • Мнения: 13 228
Цитат на: Taneto
Мога да ти дам примери, като се опитам да вляза в ролята на психилог, но пък ще отклоня темата.
...


Хора, осъзнайте се... как може да се сравнява прахосмукачка или кутии за хладилник с хранителни добавки... Shocked
А вие наясно ли сте какво има в тия добавки. Знаете ли, че братята ми изпращат от САЩ и Канада на майка ми най-различни хранителни добавки и витамини и от тях знам, че пазара е залят с добавки тъпкани с генно-модифицирани продукти. Ако човек не си отваря очите няма да си купи това, което търси. От цялата тема дотук още повече се убеждавам, че ще си имунизирам детето с Рибомунил, ще й давам чай с мед, ще й давам сиропчето от черен бъз дето леля го приготвя и няма да си правя опити с Аква Сорс. И като лекува толкова неща ще ви кажа нещо. Имах приятелка, която си отиде от рак преди 2 години. Беше на 31. Когато й правиха химиотерапията беше страшно важно да са в норма кръвните показатели. Тя пиеше водораслите, зелените енергии и разните му там кламатски треволяци... и какво... нищо, паднаха й показателите. Ще кажете, нормално за химиотерапия. Е, да ама като й забърках един "котейл" от медни продукти (по специална рецепта) и веднага се оправи, защото вече пропускаше поредната химиотерапия. така че хич не ми ги хвалете. Видях ги какво представляват. Тя ги пиеше водораслите много преди да има и да открият тумора. Пиеше и Хербалайф. Е, сега ако разсъждавам малко по-елементарно нали мога да си помисля, че точно тези продукти са й докарали рак!!!!

# 98
  • Мнения: 2 839
Цитат на: Vache
Цитат на: Taneto
Мога да ти дам примери, като се опитам да вляза в ролята на психилог, но пък ще отклоня темата.
...


Хора, осъзнайте се... как може да се сравнява прахосмукачка или кутии за хладилник с хранителни добавки... Shocked
А вие наясно ли сте какво има в тия добавки. Знаете ли, че братята ми изпращат от САЩ и Канада на майка ми най-различни хранителни добавки и витамини и от тях знам, че пазара е залят с добавки тъпкани с генно-модифицирани продукти. Ако човек не си отваря очите няма да си купи това, което търси. От цялата тема дотук още повече се убеждавам, че ще си имунизирам детето с Рибомунил, ще й давам чай с мед, ще й давам сиропчето от черен бъз дето леля го приготвя и няма да си правя опити с Аква Сорс. И като лекува толкова неща ще ви кажа нещо. Имах приятелка, която си отиде от рак преди 2 години. Беше на 31. Когато й правиха химиотерапията беше страшно важно да са в норма кръвните показатели. Тя пиеше водораслите, зелените енергии и разните му там кламатски треволяци... и какво... нищо, паднаха й показателите. Ще кажете, нормално за химиотерапия. Е, да ама като й забърках един "котейл" от медни продукти (по специална рецепта) и веднага се оправи, защото вече пропускаше поредната химиотерапия. така че хич не ми ги хвалете. Видях ги какво представляват. Тя ги пиеше водораслите много преди да има и да открият тумора. Пиеше и Хербалайф. Е, сега ако разсъждавам малко по-елементарно нали мога да си помисля, че точно тези продукти са й докарали рак!!!!


  202uu   202uu   202uu   202uu   202uu   202uu
А, благодаря ти! И аз досега това се опитвам да обясня. НЯМА лошо да се пият водорасли, лошото е че не знаем какво друго има в тях.

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 4 229
Боже... На какво е заприличала темата ми.
Ами аз сега какво - да продължавам ли да давам аква сорс или не? Shocked
Ами ако вярно докарат някой рак на детето ми ???????   Imp  Shocked  Bulb  #Crazy  Banghead  Rolling Eyes  Rage  Rage Close

# 100
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Vache
Бобо, сега ме подсети за една история. В Русия се появил един негър и започнал да рекламира лекарство за удължаване на крака... Shocked  Гарантирал 12 см за 6 месеца  Grinning . Един буркан от лекарството струвал 500$. Ама това било само за 1 месец. Пиело се месец и после след 3 месеца взимаш втора доза и след 6 месеца имаш крака с 12 см по-дълги. Бая женки си купили от лекарството. Да, ама след 6 м. нъц... пак са си със същите крайници  Shocked . Тръгнали да издирват "лечителя", ама той вече бил отпрашил.... Дали за анализ течността и знаеш ли какво се оказало "лекарството".... сок от кисели краствички  Shocked  Laughing  Laughing  Laughing . Вместо да го употребят с водка примерно, те чакали да им порастнат краката. Ами като им е къс акъла, така става!!!!


Ааааа, това го знам /съмняваш ли се Laughing? /, ама май са се мазали, а не са го пили, щото тоя вкус не е труден за отгатване! Wink И един виц се сещам по случая, ама айде, че е нецензурен, а и темата е за водорасли, не за човешки "крайници"...

# 101
  • София
  • Мнения: 13 228
Цитат на: dodo_dodo
Боже... На какво е заприличала темата ми.
Ами аз сега какво - да продължавам ли да давам аква сорс или не? Shocked
Ами ако вярно докарат някой рак на детето ми ???????   Imp  Shocked  Bulb  #Crazy  Banghead  Rolling Eyes  Rage  Rage Close



Ееее, додо стига бе... какъв рак... аз това го казах, защото тук се разсъждава доста елементарно та пробвах и аз.... никой не може да е сигурен кое какво ще му причини, но от колко години хората ползват Аквасорс, достатъчно ли е това време, за да се докаже, че няма странични ефекти.... правени ли са статистики... за мен тия неща са съмнителни.
Сега ще си призная каква глупост направих. Купих си от аптеката едни хомеопатични хапове Цефамадар се казват. За отслабване. Вярно свалих 2-3 кг. за месец, обаче освен суперлативите не пише какво съдържат. НИЩО НЕ ПИШЕ по въпроса за състава им. иначе имат разрешително. Е, аз реших да си ходя дебела, но да не ги пия повече  Embarassed Така седят за мен лично и нещата с водораслите, още повече пък да ги давам на детето. Но всеки сам си преценява  Grinning

# 102
  • София
  • Мнения: 13 228
Цитат на: bobolenta
Ааааа, това го знам /съмняваш ли се Laughing? /, ама май са се мазали, а не са го пили, щото тоя вкус не е труден за отгатване! Wink И един виц се сещам по случая, ама айде, че е нецензурен, а и темата е за водорасли, не за човешки "крайници"...


Да бе, май наистина се бяха мазали Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 103
  • София
  • Мнения: 13 228
Цитат на: palmira
Цитат на: Vache
, ще й давам сиропчето от черен бъз дето леля го приготвя


как го прави и за какво е сиропчето?


Ами не знам точно как се прави. Четох една рецепта, че се слагат листа от орехи, разни други неща, но основно плодове от черен бъз. Слага се захар и преседява няколко месеца май... трябва да я питам, но не знам дали ще мога скоро да го направя. Това сиропче засилва имунитета.

# 104
  • Мнения: 1 497
Не мога да говоря за водораслите без да съм прочела какво съдържат. Мисля, че е добре дистрибуторите да дадат тази инфо.

Общи условия

Активация на акаунт