Златни пясъци - 2011

  • 31 381
  • 197
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 153
Камбичка ... ами не но мога да ти го покажа ето го
от това което виждам определно е в границите на Златни Пясъци,точно до хотел Вива (също обсъждан тук) иииии си мисля че понеже е доста на височко ще има гледки море   grinning039 а и цените му са добри и в сайтовете в които аз го следих вече не се продава което значи че е желан хотел
Поли ...относно храната и стаите .... Златните не са всеобщо достъпен курорт като Слънчев Бряг да речем  Laughing ... той е тузарски и относно стаи и храна (пък независимо на каква база) можеш да си сигурна че всичко ще е на ниво .А и не съм засичала никъде подобен род оплаквания точно пък от Златните  Simple Smile еле пък в Голдън Явор

п.с. сетих се за още един хотел не лош но басейна муу е малък и много много не се използва - Златен Рог (зад полицията)  , чист е , стаите с климатици,от плажа го делят онези стълби от полицията надолу . Има база на изхранване НВ и алл инклузив

Последна редакция: чт, 26 май 2011, 14:31 от Ashanti79

# 31
  • Мнения: 336
Ashanti79  bouquetНие направихме резервацията, но аз все пак да попитам Simple Smile

# 32
  • Мнения: 153
Ashanti79  bouquetНие направихме резервацията, но аз все пак да попитам Simple Smile
е честито   bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 4 397
Някои ползвал ли е услугите на тези вип оферти , че нещо ме съмняват леко.
Доста евтини цени , а през агенциите излиза доста повече от реалната цена на която вип оферта прави тези 50 %  newsm78

# 34
  • Мнения: 123
Някои ползвал ли е услугите на тези вип оферти , че нещо ме съмняват леко.
Доста евтини цени , а през агенциите излиза доста повече от реалната цена на която вип оферта прави тези 50 %  newsm78


Аз си закупих такъв ваучер за тази оферта
http://www.vipoferta.com/offer.php?offer_id=196
другата седмица заминаваме на почивка чрез Вип Оферта. Като се върна ще пиша дали нещата описани в офертата отговарят на действително полученото. Засега съм много доволна от отношението и вниманието и от страна на Вип Оферта и от страна на хотела.

# 35
  • Мнения: 153
пътувала съм чрез Колектива ...нямаше проблем

# 36
  • Мнения: 153
пускам това съобщение по молба на наша съфорумка
"Здравейте,
Тъй като не мога да пиша в темата искам да помоля, ако някой може да даде отзиви за Иберостар Обзор бийч, тъй като ще почиваме там в началото на юли.
"
 

# 37
  • Мнения: 2 401
Той в Златните ли е (предвид това Обзор)?  Ако да, то наши съфорумци ми го препоръчваха с четири ръце миналата година.

# 38
  • Мнения: 153
да в Златните е

# 39
  • Мнения: 2 401
Е, тогава предвид това, че познавам съфорумците лично, мога да го препоръчам и аз, без да съм била там.

# 40
  • Мнения: 153
аз пък искам да предупредя за тази оферта http://www.vipoferta.com/offer.php?offer_id=232
в предишни постове споменах че ходих да видя един хотел и по пътя видях хотел Детелина
е хотела който ходих да видя беше точно този от Випоферта ...на много лошо място е ,завъртяно (15-20 мин с кола) #Crazy ....някак подтискащо,морето е абсурдно далеч и е достижимо само с кола  .
Но за самия хотел нищо не мога да кажа хубав е , когато аз питах на рецепция ми казаха че предлагат нощувки само на база закуска а вечери на свободна консумация ... сега виждам че има включена вечеря ... ноо дали ще е на шведска маса/бюфет или порционно незнам  Rolling Eyes
все пак вие си решавате   Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 4 397
Ами то някой по напред писа , точно това да проверяваме къде се намира Хотела, че имало много такива навътре в нещо като гора и не били близо да плажа  Peace
Може и в другата тема да го четох това  newsm78

Ние сме с две малки деца и ще дебна нещо близо до плажа  Peace

# 42
  • Мнения: 153
 Wink

скоро някъде из тези сайтове мярнах добра сделка ,хотела беше на плажа но беше за по малко дни .. ама сега Луна ли бешеее или Люляяк не помня  doh

# 43
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз за първи път от тази тема разбрах за тези оферти с %.
И само във вип си зяпам и чакам да пуснат нещо за 1-10 юли.
Иначе досега не сме почивали на Златните и ми е пълна мъгла  ooooh!

# 44
  • Мнения: 153
Иначе досега не сме почивали на Златните и ми е пълна мъгла  ooooh!
ще ти хареса   Kissing Heart .. аз как искам да намеря в тези сайтове една евтина междинна почивчица през юли но само със закуска ... неща вечеря ...искам наново да обиколя уютните кръчми на плажа  amiiii

Общи условия

Активация на акаунт