Къде да отседнем в Трявна?

  • 174 895
  • 787
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 351

Ммм- много добра оферта. Хотела е супер, близо е до санаториума  Peace За вечеря-разнообразявахме с Бръшлян- страхотни питки правеха  Peace
Хотела и мен ме грабва но цената е доста солена , като се има в предвид че трябва да поседим 11 дни... Crazy

# 331
  • Мнения: 1 351
Някой ходил ли е в тази къща - пише че по посока на Санаториума , но няма снимки на стаите и легловата част  newsm78 http://pochivka.bg/o-21793-%D0%BA%D1%8A%D1%89%D0%B0_t%D1%80%D1%8 … D0%B2%D0%BD%D0%B0 Всъщност по адрес на улицата на която се намира е до болницата ....

И аз се интересувам също,ако някой е ходил,вчера я разглеждах като локация в бг мапс ,че е точно под комплекс Бръшлян,ако не се лъжа нещо И В ПОСОКА САНАТОРИУМЪТ!!
Любезната мама ми писа че е едно байрче до болницата и изглежда така както на сайта НО немогли да влязат във къщата защото хазяйката била на работа...та разгледали отвън само. Освен да се обадя и да питам какви са цените , стаите и дали баните са самостоятелни.....ще пиша после



Вече говорих със собственичката по телефона - резервирах за 07-18 .07.2013г. Ще пиша като се върна . Даде цена от 35 лв . за тройна стая. Каза че къщата е обзаведена със всичко - печка , тв , пералня ........


А някой да знае дали има обществен транспорт Варна- Трявна  newsm78

Последна редакция: пт, 28 юни 2013, 18:07 от klem4e

# 332
  • Мнения: 59
А самостоятелна ли е ?Или се настаняват и други гости в тоя период в къщата.
Ние пътуваме от Балчик с автобусите на Юнион ивкони,Балчик-Велико Търново и после се качваме на влак за Трявна.И аз търсих директен влак ,автобус ,но за съжаление няма!!

# 333
  • Мнения: 59
P.S. Между другото и аз планирам да сме в Трявна между 14-24 юли,може да се засечем,ако всичко мине по график! Grinning

# 334
  • Burgas
  • Мнения: 214
Здравей Рибка , къде сте отседнали и как са условията , с кола ли сте .......Предварително ли се обаждате по телефона или отивате направо във Санаториума....

Здравей! Ние сме с кола и сме отседнали извън Трявна във Вила Арена, условията са добри , стаите са чисти и хубави, има обща кухня, пералня, съдомиялна, футболно игрище, децата са по цял ден навън. На мен лично ми харесва.

Ако не се спи в санаториума не се записвате предварително, отивате направо в приемен кабинет.

Калина Палас е близо до санаториума, върви се пеш по стълби по пряко или по пътя за около 20 мин.
Дано съм била полезна, ако има нещо питайте!

# 335
  • Мнения: 1 351
А самостоятелна ли е ?Или се настаняват и други гости в тоя период в къщата.
Ние пътуваме от Балчик с автобусите на Юнион ивкони,Балчик-Велико Търново и после се качваме на влак за Трявна.И аз търсих директен влак ,автобус ,но за съжаление няма!!

Има директен влак Варна - Трявна , тръгва се в 5.05ч сутринтта и си в Трявна във 10,00 ч. , но за вас няма да ви е удобно . Как ще пътувате от Балчик до Варна през ноща Crazy Crazy
Иначе цената за влак първа класа е 19 лв , за втора е около 15 лв . , за децата незнам как стоят нещата , но при това скъпо гориво само в едната посока ще ни излезе около 100лв. транспорта. Вие къде ще отседнете , че се обърках съвсем кой къде ще е .... Rolling Eyes

За къщата , собственичката ми обясни че няма да пуска други почиващи - по принцип така правила , за да било по- спокойно. Каза че къщата отскоро започнала да я дава под наем .
 
Къща Арена и на мен ми хареса  от сайта , но за нея си трябва задължително автомобил под ръка . Каква е цената в момента там и какво ползвате... newsm78
Калина палас е хубав хотел , но е доста скъп за нас на този етап , преди можехме да си го позволим , но сега..... Sad

Последна редакция: сб, 29 юни 2013, 00:25 от klem4e

# 336
  • Мнения: 59
За влака мисля,че е с прикачване в Орявовица!!!Билетите са доста скъпи,имайки предвид че с автобусите на Ивконито мин.година купихме за 36 лв, двупосочни за Търново!!Отиване и връщане за 2 цели 1 половин и 1 нулев,с място за детето ни излезе всичко 90лв.
Къща Арена ,мисля че студиото със спалня и диванче е 25лв.
Ние мислим да отседнем ето тук:http://izvora.tryavna.biz/index.php?home,в момента има ваучери за двама ,две нощувки за 55лв.,звънях,казаха че ще ни настанят в апартамент с две спални и ,че за децата е безплатно,т.е. нощувката идва по 27.50лв. на вечер за всички!!Точно на центъра е хотелчето,изглежда чисто и спретнато!!

# 337
  • Мнения: 15
Морска рибка, и аз се заинтересувах от Арена. Има ли в близост гора, защото ми се стори, че е на много голо място, дали е голям пек, има ли сенчици? Има ли наблизо магазин? Кои стаи са по-подходящи- на втория или на третия етаж, стават ли за трима души? Има ли много хора и удобно ли е от другите да си готвим там например? Сори, че те заринах с въпроси, но досега не сме ходили на планина, а ще стоим 14 дена  Simple Smile

# 338
  • Мнения: 59
А някой отсядал ли е във вила Бими до басейна?

# 339
  • Мнения: 1 351
А тук някой отсядал ли е http://bolyari.tryavna.biz/  newsm78  . Ние ще сме във друга къща , но ако нещо не ми харесва събирам мнения за евентуална смяна.

# 340
# 341
  • Мнения: 674
За влака мисля,че е с прикачване в Орявовица!!!Билетите са доста скъпи,имайки предвид че с автобусите на Ивконито мин.година купихме за 36 лв, двупосочни за Търново!!Отиване и връщане за 2 цели 1 половин и 1 нулев,с място за детето ни излезе всичко 90лв.
Къща Арена ,мисля че студиото със спалня и диванче е 25лв.
Ние мислим да отседнем ето тук:http://izvora.tryavna.biz/index.php?home,в момента има ваучери за двама ,две нощувки за 55лв.,звънях,казаха че ще ни настанят в апартамент с две спални и ,че за децата е безплатно,т.е. нощувката идва по 27.50лв. на вечер за всички!!Точно на центъра е хотелчето,изглежда чисто и спретнато!!
Извора е на Иван Желев от Хидрострой Варна.
Той хотела е на Хидрострой. Както и Астория на Златни пясъци.

# 342
  • Мнения: 1 351

Страхотно е това местенце - не съм ходила там но непременно ще го посетя . Друг път , защото сега ще сме без кола.
Много привлича гостите един що годе добър детски кът - пързалка , люлка , пясъчник .....детска беседка или къщичка ........Аз си мисля че дори и на по- скъпи цени семействата ще ги предпочетат , за да има спокойствие за всички и забавление за децата , още повече че Трявна е предпочитана дестинация заради здравето на децата . /защо не го разберат повече собственици на къщи за почивка и семейни хотели......незнам / newsm78

# 343
  • Варна
  • Мнения: 1 576
А някой отсядал ли е във вила Бими до басейна?

Преди две страници писах за престоя ни от 10 дни там.

# 344
  • Мнения: 1 351
Някой ходил ли е в тази къща - пише че по посока на Санаториума , но няма снимки на стаите и легловата част  newsm78 http://pochivka.bg/o-21793-%D0%BA%D1%8A%D1%89%D0%B0_t%D1%80%D1%8 … D0%B2%D0%BD%D0%B0 Всъщност по адрес на улицата на която се намира е до болницата ....
Тръгнахме за тази къща и като я видяхме избягахме. На тази къща е хубав само дворът и то на пръв поглед. Има непотребни дивани сложени са сядане , но аз не бих седнала на тях никога. Къщата е от три стаи със обща баня ,които се намират на вторият етаж и едната от които се използва от собствениците . Кухнята се оказа лятна кухничка в едно кише на двора , но тя не е чистена и използвана от доста месеци - мухи , паяжини , косми.....Другите две миришат на мухъл и застояло чак детето като влезе  веднага каза че му мирише и че иска да излезе.
Сега сме отседнали във чудесна хотелче на центъра  и имаш на разположение всичко необходимо  и цената е по- ниска.

Общи условия

Активация на акаунт