Къде да отседнем в Трявна?

  • 174 926
  • 787
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 142
Този уикенд бяхме в Атанасова къща- възхитени сме от  чистотата   на  къщата ,обзавеждането ,любезността на домакините и  тяхната честност ,вкусните гозби в механата.Със сигурност ще повторим и през летния  период.

# 286
  • Burgas
  • Мнения: 214
Toва лято ще ходим на санаториума в Трявна, но искаме да отседнем на близко до него.
Ходили сме няколко пъти в Трявна, но сме отсядала все в центъра. В коя част на града се намира болницата и къде може да се отседне близо до санаториума?

# 287
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Toва лято ще ходим на санаториума в Трявна, но искаме да отседнем на близко до него.
Ходили сме няколко пъти в Трявна, но сме отсядала все в центъра. В коя част на града се намира болницата и къде може да се отседне близо до санаториума?

Като посещавахме санаториума бяхме в Калина Палас  Peace

# 288
  • Мнения: 2 005
Като по - близко местенце сме отсядали в Парк хотел " Панорама " ...Беше невероятно Simple Smile

# 289
  • Мнения: 108
Момичета решили сме от 1-ви до 5-ти май да прескочим до Трявна и след голямо лутане къде ми попадна Комплекс "БРЪШЛЯН". Тъй като сме с бебе, 5годишно и 6годишно дете си мислих да наемем една еднофамилна къща. Какво ще кажете за тях, някой отсядал ли е в тях?
Ние сме отсядали в Калина Палас, но сега ни излиза скъпичко, и в къща за гости Галенци, но сега гледам, че я отдават само цялата!
Очаквам вашите впечатления Simple Smile

# 290
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Момичета решили сме от 1-ви до 5-ти май да прескочим до Трявна и след голямо лутане къде ми попадна Комплекс "БРЪШЛЯН". Тъй като сме с бебе, 5годишно и 6годишно дете си мислих да наемем една еднофамилна къща. Какво ще кажете за тях, някой отсядал ли е в тях?
Ние сме отсядали в Калина Палас, но сега ни излиза скъпичко, и в къща за гости Галенци, но сега гледам, че я отдават само цялата!
Очаквам вашите впечатления Simple Smile
Прочети предишната страница за Бръшлян. Много от къщичките са пострадали от силния вятър. Най добре се обади по телефона и питай.

# 291
  • Мнения: 108
Момичета решили сме от 1-ви до 5-ти май да прескочим до Трявна и след голямо лутане къде ми попадна Комплекс "БРЪШЛЯН". Тъй като сме с бебе, 5годишно и 6годишно дете си мислих да наемем една еднофамилна къща. Какво ще кажете за тях, някой отсядал ли е в тях?
Ние сме отсядали в Калина Палас, но сега ни излиза скъпичко, и в къща за гости Галенци, но сега гледам, че я отдават само цялата!
Очаквам вашите впечатления Simple Smile
Прочети предишната страница за Бръшлян. Много от къщичките са пострадали от силния вятър. Най добре се обади по телефона и питай.
Много ти благодаря, а хотелската част предполагам е добре!?

# 292
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Не мога да ти кажа, не съм ходила там. Аз имам къде да спя в Трявна  Heart Eyes Направи ми впечатление поста от предната страница и затова го написах  Hug

# 293
  • Мнения: 108
Не мога да ти кажа, не съм ходила там. Аз имам къде да спя в Трявна  Heart Eyes Направи ми впечатление поста от предната страница и затова го написах  Hug
Разгледах снимките и е ужасно, толкова много красота е унищожена!! Едва ли нещата са се подобрили, за такъв кратък период трудно се отстранява такава разруха! Ще търся други места за отсядане Simple Smile
Принципно не желаем в хотел да отсядаме, че с толкова деца ще вдигаме шум, по клоня да сме в къщичка с двор та децата да са навън, когато не сме на разходка, а и бебо да спи навън Simple Smile

# 294
  • София
  • Мнения: 1 365
Не мога да ти кажа, не съм ходила там. Аз имам къде да спя в Трявна  Heart Eyes Направи ми впечатление поста от предната страница и затова го написах  Hug
Разгледах снимките и е ужасно, толкова много красота е унищожена!! Едва ли нещата са се подобрили, за такъв кратък период трудно се отстранява такава разруха! Ще търся други места за отсядане Simple Smile
Принципно не желаем в хотел да отсядаме, че с толкова деца ще вдигаме шум, по клоня да сме в къщичка с двор та децата да са навън, когато не сме на разходка, а и бебо да спи навън Simple Smile
Погледни тази къща
http://www.house359.com/offer/3056/
Мисля, че отговаря на това което търсиш. На практика е в центъра /не се катериш по баирите/, има прекрасен слънчев двор. Има сигурно и много други, но от тази имам преки впечатления.

# 295
  • Мнения: 108
Не мога да ти кажа, не съм ходила там. Аз имам къде да спя в Трявна  Heart Eyes Направи ми впечатление поста от предната страница и затова го написах  Hug
Разгледах снимките и е ужасно, толкова много красота е унищожена!! Едва ли нещата са се подобрили, за такъв кратък период трудно се отстранява такава разруха! Ще търся други места за отсядане Simple Smile
Принципно не желаем в хотел да отсядаме, че с толкова деца ще вдигаме шум, по клоня да сме в къщичка с двор та децата да са навън, когато не сме на разходка, а и бебо да спи навън Simple Smile
Погледни тази къща
http://www.house359.com/offer/3056/
Мисля, че отговаря на това което търсиш. На практика е в центъра /не се катериш по баирите/, има прекрасен слънчев двор. Има сигурно и много други, но от тази имам преки впечатления.

Мами21 много ми допадна предложението ти ще се консултирам с милото и ще отправя запитване за цените, дали ще има отстъпка за повечко дни престой Wink
Благодаря ти много  Hug

# 296
  • Мнения: 1 167
От хотел Уника иамтели някакви впечатления, че сега имат някакви оферти да знам какжо е положението. newsm78

# 297
  • Мнения: 1 299
Здравейте!Има ли почивали в комплекс"Престолът на Мария"? Много ми хареса, още повече че има и вътрешен басейн.Собственичка е лекарка,която предлага безплатни консултации и лечение на деца с белодробни заболявания в санаториума.Дали наистина е така?Ще се радвам на всякаква информация за този комплекс.

# 298
  • Мнения: 164
Ивалина за този хотел ли говориш http://complex-panorama.tryavna.biz/ ?
искаме да заведем децата там скоро,най-вече заради чистия въздух,че с тези вирусни пневмонии ни писнаа #Cussing out

# 299
  • София
  • Мнения: 9 910
Прочетох последните няколко страници и имам нужда от съвет.
Търсим самостоятелна къща за гости в трявна, две семейства с пет деца. Нещо евтино ни трябва, не държим на кой знае какви екстри, освен да е чистичко и приятно.

Общи условия

Активация на акаунт