Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 13"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 20 739
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 8
s_miles_h
Хати е името ти ли? newsm78 newsm78 newsm78
Горе в дясно можеш да преминеш на кирилица....(до игри седи бутона)има бутон англ., фонетика и бг...бг свети в жълто...натисни докато се премести на него... изискване на сайта...е това....
Добре дошла !!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  

# 721
  • Мнения: 0
да разбира се д Hug

# 722
  • Мнения: 54
s_miles_h
Хати е името ти ли? newsm78 newsm78 newsm78
Горе в дясно можеш да преминеш на кирилица....(до игри седи бутона)има бутон англ., фонетика и бг...бг свети в жълто...настини докато се премести на него... изискване на сайта...е това....

Е и аз нещо ново да науча  hahaha не съм знаела, че от там може да се сменя.

# 723
  • Варна
  • Мнения: 8
 newsm10 newsm10 newsm10
Много бързо се справи БРАВО...

Сиси ти сериозно ли?

# 724
  • Мнения: 54
Ейй, ама мила ти май много си се мъчила , докато се ориентираш  Hug Трябваше по-рано да пишеш на някои от нас. Виж как бързо се оправихме.

Ти следиш сериалчето, разбрах. И на нас ни е много мъчно особено след ден, това, което видяхме.

# 725
  • Мнения: 0
да приятелите ми казват съкратено хати

# 726
  • Мнения: 54
Ами да  newsm78 не го бях видяла досега. Аз си го сменям от Language bar-a отдолу.

# 727
  • Варна
  • Мнения: 8
Приятно ни е...аз съм Дани (както ника ми....) Чувствай се като у вас....тук много ще ти хареса и аз съм от скоро тук....има, няма 5,6 теми  Joy Joy Joy JoyТази скоро ще я свършим...и ще видиш изписано НОВА ТЕМА...там ще продължим...най-вероятно ще е утре това...



Цитат
Ами да  newsm78 не го бях видяла досега. Аз си го сменям от Language bar-a отдолу.
Там отделно си го сменяш...понякога не ти дава от там да преминеш на английски и трябва отгоре само...

# 728
  • Мнения: 54

Цитат
Ами да  newsm78 не го бях видяла досега. Аз си го сменям от Language bar-a отдолу.
Там отделно си го сменяш...понякога не ти дава от там да преминеш на английски и трябва отгоре само...
Аз съм нямала проблеми досега, но все пак не е излишно да знам и тази подробност.  hahaha

# 729
  • Мнения: 54
Хати, много се умълча.  Hug Толкова време, докато се оправим, кажи ни нещо за себе си. В Турция ли живееш или тук? Разбрах, че си писала и на Тина и си знаела нещо, което ще стане във филма newsm78 Днес много ни ужасиха  ooooh! Ние тъкмо чакахме сдобряване.

Последна редакция: вт, 29 мар 2011, 01:11 от siiisiiitooo

# 730
  • Варна
  • Мнения: 8
Най-вероятно й е изчезнал нета на Хати...няма я...
Фемирки, Корайки и мили момичета от мен  newsm46 лека нощ...  Sleepingsmile3524до утре..



Появи се докато пишех....разкажи ни от къде си(кой град, село), на колко години си ако не е тайна разбира се...

# 731
  • Мнения: 0
аз съм от България,казват че емир щял да научи нещто зе фериха.чакаме приятелството на корай и на фериха Grinning

# 732
  • Мнения: 54
аз съм от България,казват че емир щял да научи нещто зе фериха.чакаме приятелството на корай и на фериха Grinning
Нещо за произхода й ли  Shocked или нямаш представа? Защото явно другата серия ще види Халил в университета, може това да са имали предвид.

# 733
  • Мнения: 0
незнам точно какво но може емир да отиде пред къщата на фериха или да види тази лара.дано нещто лошо да не учи Sad Cry Praynig

# 734
  • Мнения: 54
незнам точно какво но може емир да отиде пред къщата на фериха или да види тази лара.дано нещто лошо да не учи Sad Cry Praynig
Да, то напоследък все лоши неща стават. Пак няма да е нещо за добро.  Thinking А за Корай, той е много готин и със сигурност ще помогне на Фериха в каквото й положение да изпадне.

Общи условия

Активация на акаунт