® E-bay - тема 67

  • 39 485
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Smallville
  • Мнения: 994
Някой да си е купувал коса(екстенжъни)? Моля препоръчайте ми продавач,да не попадна на  изкуствени. Трябва ми естествена коса.

# 16
  • Мнения: 868
И аз с молба да ми препоръчате продавач на очила. Конкретно ме интересуват такива за тийн на 11-12 години.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 214
Момичета имам проблем .На 6.03 спечелих ето този търгhttp://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2806366 … X:IT#ht_500wt_949
и веднага платих като адрес за доставка е на посредник Donesimi.com.След като 3 седмици  в кутията ми не се появи пратка  писах на продавача и той ми отговори че не е изпращал нищо до България .Аз му писах че съм му дала адрес за доставка в UK и той ми отговори ето това

You requested this item to be sent to a dif address didn't you? what account did u buy it on?
Какво означава ?Използвам преводач ама тука зациклих.
На всичкото отгоре ми е поставил положителна оценка за бързото плащане.
Дано някой ме забележи ,че предните пъти когато писах изобщо не ме забелязахте

Danibaby дъщеря ми си поръча от този търговец
http://cgi.ebay.com/20-8pcs-HUMAN-HAIR-CLIP-EXTENSION-12-613-34- … 178#ht_3743wt_698
много добре  стои с нейната коса .

Последна редакция: нд, 27 мар 2011, 08:57 от suzana63

# 18
  • Варна
  • Мнения: 18 168
Момичета имам проблем .На 6.03 спечелих ето този търгhttp://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2806366 … X:IT#ht_500wt_949
и веднага платих като адрес за доставка е на посредник Donesimi.com.След като 3 седмици  в кутията ми не се появи пратка  писах на продавача и той ми отговори че не е изпращал нищо до България .Аз му писах че съм му дала адрес за доставка в UK и той ми отговори ето това

You requested this item to be sent to a dif address didn't you? what account did u buy it on?
Какво означава ?Използвам преводач ама тука зациклих.
На всичкото отгоре ми е поставил положителна оценка за бързото плащане.



Не съм от най-опитните, но какво казват от посредническата фирма?
нека продавача ти даде тракинг номер на изпратените неща и потвърди още веднъж адреса на който ги е пратил.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 214
Питах ги нищо не са получили. днес му писах пак дано да се разберем че беше за синът ми и той е студент и през ваканцията работи на -20 градуса на една автомивка да си изкара паричките .

# 20
  • Мнения: 346
anny_много ти благодаря за помоща Heart Eyes,отивам да меря

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
Благодарности за темата, Пате!  bouquet

И на мен ми се иска да си взема очила, но се притеснявам да не дойдат на сол до тук. Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 976
Някой дали е купувал играчка от тези дето летят из стаята. Малката иска един такъв Мечо Пух, но аз дори и реклама не съм гледала, за да се ориентирам...

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Хайде да следя и аз кой какво е взел и да се похвалвам аз когато взема Flutter Другата седмица чакам едно миничувалче от посредника smile3508

# 24
  • Мнения: 307
И аз тук , мерси за темичката  Hug
Чакам няколко блузки за мене , като ги получа ще се похваля  Peace

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 214
Никой ли няма да ми преведе това
You requested this item to be sent to a dif address didn't you? what account did u buy it on?

# 26
# 27
  • Варна
  • Мнения: 18 168
Никой ли няма да ми преведе това
You requested this item to be sent to a dif address didn't you? what account did u buy it on?

Ами добре е да знаем преди това какво си му писала. Човека пита дали наистина си му писала да ги прати на друг/различен адрес и  от кой акаунт си ги поръчала

# 28
  • Мнения: 1 030
Това с уведомяването и отбелязването на нещо, че вече е шипнато, е малко..бош-лаф понякога.
Миналата седмица ми се случи - плащам нещо в неделя вечер, понеже седях до късно пред ПС, посред нощ получавам известие, че вече е шипнато..Е, как става номерът не разбрах #Crazy/освен пощите им да работят денонощно Joy/

# 29
  • Мнения: 167
Най-вероятно тогава е отбелязано, че е изпратено. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт