Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 13

  • 31 062
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 115
То много Иекшъни се задават, та незнам. Дано Керим не подава жалба, че ще има Ердуан отвръща на удара, а тва ми се струва адски лошо като вариант.  Naughty Naughty Naughty
Най ще ми е интересен Иекшъна Фатмето отвръща на удара след появата на Кристин.  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 61
  • Мнения: 0
въпросният инцидент се отнася за Вурал,можеби ще опита да се самоубие,но не мисля че ще умре

# 62
  • Мнения: 9 798
ООО,несъмнено Кристин ще освежи много отношенията им Grinning искам да видя ревнивата Фатма- най вече,защото от ревност ще позабрави болката Praynig

# 63
  • Мнения: 115
а аз така се размечтах над картинката - Фатме лежи над леглото на болния Керим.... Laughing Laughing Laughing

# 64
  • Мнения: 0
Кристин щяла да се появи в този епизод,такива са коментарите във фейсбук

# 65
  • Мнения: 115
и аз с мойте 5 думи и гуглето тва разбрах. Понеже в тази серия явно много неща ще се случат , та най-вероятно ще е за финала - Фатмето ще я види и ще припадне... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing.

# 66
  • Мнения: 1
Съмнителна ми е появата на Кристин в този епизод Rolling Eyes...къде ще да я вмъкнат - Керим и Фатмето се карат,той отива към полицейското,Вурал пък изведнъж -  в дома на Фатмето...нелогично ми е, ама като се поуспокоят нещата в следващата серия и хоп в пълния си блясък застава пред Фатмето Thinking

# 67
  • Мнения: 115
..... и Фатмето се вмъква в първия МОЛ за тунинговане.  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 68
  • Мнения: 1
Какво изпълнение...и как само я е хванал Енгин...

# 69
  • Мнения: 12


             Гери , това ще се случи след като си вземе изпитите - така мисля .. newsm78

# 70
  • Мнения: 12


        bonobo , къде откри тези кадри , всички сме гледали клипа за новия сезон , но тези моменти сме ги пропуснали - видяхме само преплетени пръсти..!? Joy Joy Joy

# 71
  • Мнения: 12


        Това като че ли е монтаж - наистина са неговите дълги пръсти , но аз като се загледах по-внимателно , уаууу   Embarassed Embarassed Embarassed

# 72
  • Мнения: 12


          Монтаж е - той я целува по рамото даже... newsm78

# 73
  • Мнения: 1


          Монтаж е - той я целува по рамото даже... newsm78

Може и да е - не знам Rolling Eyes взех го от един сайт и просто го поуголемих Mr. Green

# 74
  • Мнения: 1


             Гери , това ще се случи след като си вземе изпитите - така мисля .. newsm78

Дано успее да ги вземе,че в последно време не може да се съсредоточи - особено разговорите м/у Керим и Кристин много и пречат Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт