90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №133

  • 40 731
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Привет, фиданки!  Hug
Имам следното питане:  Praynig какъв хляб хапвате?
Тъй като от години не ям хляб, а слушам от всевъзможни диетолози колко жизненонеобходим е той, реших, че режимът е най-подходящият момент да го вкарвам в менюто си  Simple Smile
Слушам добри отзиви за "Вита"   newsm78

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 723
Аз си хапвам обикновен Бях хляб Peace

# 17
  • Мнения: 367
Аз по принцип обичам черен хляб. Сега си купувам грахам или пълнозърнест, но ако нямам и аз хапвам бял хляб.

# 18
  • Мнения: 15
Кети,и на мен на 4ти ми е първия воден,ще си плуваме заедно! Grinning

# 19
  • York
  • Мнения: 826
Отчитам един много приятен въглехидратен:

з: ябълка
о: филии с лютеница
в: филийка с лютеница, кис. краставички, салата и за десерт ашуре  Whistling

Нещо напоследък водата ми е проблемна, едва успявам до 2л да я докарам  newsm78
Килограми скоро не съм сваляла. Пак съм в застой, но вече не ми прави впечатление. Резултатът до момента без това е повече от добър  Peace
Преди малко се усетих, че съм пред два последователни плодови дни и огладнях наново  Laughing

Приятна и заслабваща вечер на всички!

# 20
  • Мнения: 12
И аз съм на бял хляб,понякога във въглехидратния си правя сама(много по вкусно е)

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 52
Здравейте!Досега само съм чела,но не съм писала.Спазвам диетата стриктно от месец и днес ми е първи воден ден.Ами много съм гладна,ама ще го устискам.Имам питане.Утре е белтъчен ден,но все пак какво хапвате,за да не натоварите много стомаха.Все пак си е вид захранване след два дни на почти никакви калории.Благодаря ви.

И все пак да напиша нещичко за мен-висока съм 168 и започнах от 83кг.Тази сутрин преди водния ден бях 75,8кг.

# 22
  • Мнения: 367
Кети,и на мен на 4ти ми е първия воден,ще си плуваме заедно! Grinning

Мдаааа и толкова се радвам, че е работен ден.  bowuu
Утре пък рано сутринта ще си забъркам спагетките с малко болярски сос, чушка и гъбки задушени в масълце Twisted Evil  (аз така си нося и си хапвам в работата)
А вечерта сме на детски рожден ден. Да го бях мислила, нямаше толкова точно да ми се падне - торта и заветния черен шоколад.
Ей това психиката е голяма работа. Толкова добре се чувствам, че дори между обяда и вечерята не се сещам за ядене, защото знам, че то следва между 18:30 и 19:30. Joy

# 23
  • Мнения: 7
Имам един въпрос, изключително ритуричен  Embarassed За начало да кажа, че си прочетах първата страница и видях,че там пише, че може да се смесват плодовете на едно хранене в плодовия ден , но преди малко се ровичках, за да видя дали може да използвам пикантина при приготвянето на яденетата и в един друг форум пишеше , че в плодов ден плодовете НЕмогат да се смесват..  newsm78
таа въпросът ми е  , утре като съм на плодов ден мога ли на обяд да си направя една плодова салатка от бананчета киви и портокали или да го карам само на един плод ?  Peace

# 24
  • Мнения: 367
По принцип повечето мацки тук смесват плодовете в плодов ден, само закуската е един вид плод. Т.е. закусваш например банан, в 12:00 може плодова салата.
Аз лично знам, че и в този ден плодовете не се смесват и така го и правя. Закусвам-един вид плод, за обяд - друг вид, за вечеря - трети вид.  

Нана и Борко браво, готини резултати. За утре можеш да си хапнеш например едно шишче + шопска салатка.  Laughing

# 25
  • Мнения: 601
В прегрешение съм днес. Правих едни ребърца на фурна и  вместо въглехидратен изкарах протеинов ден но режимен. Утре съм плодов.

# 26
  • Русе
  • Мнения: 3
Момичета зеления боб към варивата ли минава автоматично. Може ли да си го направя като гарнитура на месото?

# 27
  • София
  • Мнения: 12 554
Момичета зеления боб към варивата ли минава автоматично. Може ли да си го направя като гарнитура на месото?

да, към варивата е, не може с месо.

# 28
  • Мнения: 1 350
Момичета ,влизам да споделя какво ми се случи вчера ,направо съм потресена.
Значи беше ми въглехидратен ден  и реших да си направя обикновена питка ,с мая и малко кисело мляко и да ям цял ден питка с мед.Добре де ,ама на обяд много ми хареса питката и изядох почти половината Blush За вечеря обаче пак ме подгони глад и хапнах още едно парче към 19 часа + 3 шоколадови баклавички Blush Ужас направо ,сигурно съм погълнала килограм брашно (толкова използвах за питката).Сутринта нарочно се премерих за да видя каква ще е жестоката истина и О,чудо ,свалила съм 700 гр Shocked Имах зацикляне около 2 ,3 четворки ,но явно трябва по-големи порции ,лично за мен това е решението Rolling EyesНаправо не можех да повярвам на очите си ,а всичко вчера ме бъзикат ...каква била тази диета ,хем ядеш сладко ,хем отслабваш...
Това не е диета ,това е спасение за мен PraynigМного съм доволна  Praynig
Днес изкарах напълно режимен плодов ,доволна съм от себе си ,защото вече два поредни плодови все нещо прегрешавам ,а днес всичко си беше нормално  Flutter
Хайде,успех на всички!

# 29
  • Мнения: 3 214
Привет, фиданки!  Hug
Имам следното питане:  Praynig какъв хляб хапвате?
Тъй като от години не ям хляб, а слушам от всевъзможни диетолози колко жизненонеобходим е той, реших, че режимът е най-подходящият момент да го вкарвам в менюто си  Simple Smile
Слушам добри отзиви за "Вита"   newsm78


Препоръчвам ти "Вита" с 2 ръце  Peace Мноого вкусен ми е този хляб. Пробвала съм 3 разновидности (макар че първоначално мислех, че са само 2) - класик, с кълнове, и със семена. Най-много ми допадна този с кълновете  Peace

Общи условия

Активация на акаунт