Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV - Тема 100

  • 32 783
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 156
Благодаря ви за инфото за каубоите.    bouquet   bouquet   bouquet

# 46
  • Мнения: 3
А този дето МЙ му връчи наградата , не беше ли кларнетиста които се появи за няколко серии. Знам че той е играл в този филм "Космос", но тук мялко артиста ми се видя сега друг.

Точно той е.
А нашто момче си тежи на мястото и няма излишни приказки. Ха дано да има повече предложения за него, но с това произношение. newsm78
Абе , момичета, защо си мисля, че нашият оджа е дошъл директно от снимки. Все ми се струва, че имаше едни такива дрешки и там.

# 47
  • Мнения: 15
Колко ли е упражнявал да произнесе фразата без акцент, че каквито са настроенията срещу Франция сега в Турция  покрай кризата в Либия... ох,  Джансел хич не ти е лесно. Praynig

# 48
  • Мнения: 2 156
Абе , момичета, защо си мисля, че нашият оджа е дошъл директно от снимки. Все ми се струва, че имаше едни такива дрешки и там.
Не бих се учудила. Тези проверки по принцип траят по една седмица /поне в България са толкова/. Ако са приключили с проверките, сега ще трябва да наваксат пропуските.  

# 49
  • Мнения: 84
Дориана,ако е дошъл от снимачната площадка барем да беше взел със себе си и Туба.Цвета на турското кино са събрани на едно място,връчват се престижни награди а тя-не престижно това за нея,най-вероятно?

# 50
  • София
  • Мнения: 5 334
Колко ли е упражнявал да произнесе фразата без акцент, че каквито са настроенията срещу Франция сега в Турция  покрай кризата в Либия... ох,  Джансел хич не ти е лесно. Praynig
Не съм гледала Оскарите, че в момента уча, ама си представям... hahaha Риминче Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 15
Тя разучава режисьорската книга за бъдещия си филм, с кого ли? Joy hahaha

# 52
  • Мнения: 3
Дориана,ако е дошъл от снимачната площадка барем да беше взел със себе си и Туба.Цвета на турското кино са събрани на едно място,връчват се престижни награди а тя-не престижно това за нея,най-вероятно?

За Туба няма столче с бележка, че и в близост до някой друг, ще стане страшно. По добре тя да си гледа кучето.

# 53
  • Мнения: 2 156
Колко ли е упражнявал да произнесе фразата без акцент, че каквито са настроенията срещу Франция сега в Турция  покрай кризата в Либия... ох,  Джансел хич не ти е лесно. Praynig
Наистина не му е лесно, но така се калява характер. Всяко зло за добро.  Peace
Ако му предложат в някой арабски игрален филм с френска реч ще е перфектен. Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 0
Дориана,ако е дошъл от снимачната площадка барем да беше взел със себе си и Туба.Цвета на турското кино са събрани на едно място,връчват се престижни награди а тя-не престижно това за нея,най-вероятно?

И доста други, известни ги няма - Берен, Къванч, Кенан, Еркан Петекая и т.н

# 55
  • Мнения: 84
Очевидно е,Римини! Понеже била много срамежлива,притеснителна та има нужда,за да се поотпусне малко.

# 56
  • Мнения: 4 535
По стилен от Джансел не видях на фона на тези буфани, костюми до смокинги, вратовръзки до папионки. Доста има докато ги стигнат американците Grinning МуратЙ. малко прекали с вниманието, което  привлече към себе си на сцената, но пък Бурчин ме смая с хубав тоалет.

# 57
# 58
  • Мнения: 56
Дориана,ако е дошъл от снимачната площадка барем да беше взел със себе си и Туба.Цвета на турското кино са събрани на едно място,връчват се престижни награди а тя-не престижно това за нея,най-вероятно?

И доста други, известни ги няма - Берен, Къванч, Кенан, Еркан Петекая и т.н
Ринка,благодаря ти за 100-та темичка.


Елма, Hugвъв форума Аси аз съм писала същото като съм изпуснала Еркан Петекая,а ти Нургюл. hahaha Joy Joy

# 59
  • Мнения: 15
папПо стилен от Джансел не видях на фона на тези буфани, костюми до смокинги, вратовръзки до ионки. Доста има докато ги стигнат американците Grinning МуратЙ. малко прекали с вниманието, което  привлече към себе си на сцената, но пък Бурчин ме смая с хубав тоалет.
[/b] newsm10 newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт