лятни занимални 2011

  • 23 914
  • 127
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 47
И още нещо:
 - прочетох нещо за 30-35 лв. на месец????? Моля Ви, има ли човек с глава на раменете, който ще даде детето си там, освен ако наистина мястото не побира поне стотици деца? Че то в общинските училища е по-скъпо, където учителките дежурят, за да ги гледат!

# 46
  • София
  • Мнения: 3 824
И още нещо:
 - прочетох нещо за 30-35 лв. на месец????? Моля Ви, има ли човек с глава на раменете, който ще даде детето си там, освен ако наистина мястото не побира поне стотици деца? Че то в общинските училища е по-скъпо, където учителките дежурят, за да ги гледат!


Както писах, това е спортен клуб, а не занималня.

# 47
  • Мнения: 11
Хм, доста се учудвам от този коментар за Медиа. На нас нещата, които ни разказаха, са точно противоположни. Много съм държала винаги още от малка дъщеря ми да започне да има досег с природа и да е колкото се може повече време на открито, а не пред екран на компютър или телевизор, и за това ми харесаха нещата, които ми разказа една позната, която миналата година е записала сина си през лятото в Медиа. Водили са децата на пикници в планината, в зоологическата градина и в ботаническата градина, а и ми хареса, че самата им сграда на Витоша си имала двор, където децата могат да си играят.

# 48
  • Мнения: 47
За Медия - да, на пикници и екскурзии ги водят, просто ние не хванахме такъв момент, но за "двора" на Витошка съжалявам! То е силно казано двор, защото е едно много малко пространство зад сградата, но когато ние бяхме там децата го гледаха само през прозорците. И изобщо не приличаше на място, което се обитава, излиза, играе и т.н. Имаше дървета мисля, които обаче по-скоро затъмняваха стаите вътре, наиситна си беше доста мрачно. А на Ботев ИЗОБЩО нямаше такова нещо, водеха ги по районните градинки. Така че...съжалявам, ако съм подвела някой, това е нашето впечатление, може би не сме имали късмет точно в този период. А и нямам за цел да заблуждавам никого в крайна сметка. Хора разни, вкусове и изисквания също. Всеки сам избира. Успех.

# 49
  • Мнения: 639
И още нещо:
 - прочетох нещо за 30-35 лв. на месец????? Моля Ви, има ли човек с глава на раменете, който ще даде детето си там, освен ако наистина мястото не побира поне стотици деца? Че то в общинските училища е по-скъпо, където учителките дежурят, за да ги гледат!


Както писах, това е спортен клуб, а не занималня.

Спортен клуб е, да, но таксата не е (тоест не беше) 30-35 лв. на месец, а 8 лв. на ден. Уточнявам - от личен опит, понеже и синът ми ходеше там миналото лято. 30 лв. беше таксата им за шах в училище в рамките на учебната година.

# 50
  • Мнения: 70
съжалявам, ако съм подвела някой, това е нашето впечатление, може би не сме имали късмет точно в този период. А и нямам за цел да заблуждавам никого в крайна сметка. Хора разни, вкусове и изисквания също. Всеки сам избира. Успех.

Разбира се, всеки сам преценява Peace
Сестра ми вчера записа племенницата ми в Медиа, но в Младост. Започван сега след почивните дни. Хубавото е, че е от 8 до 6, т.е. за работещи хора е прилично работното им време.
И наистина се надявам времето да се оправи, за да могат да ги водят напред-назад. Нашето гардже е хипер активно и добре ще му дойдат пикници, игри и изобщо всичко, различно от училището, нас и познатите му забавления Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 14
Здравейте мами.Интересува ме лятна занималня в района на кв. Слатина или Гео милев.Ще бъда благодарна  да споделите мнение.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 824
И още нещо:
 - прочетох нещо за 30-35 лв. на месец????? Моля Ви, има ли човек с глава на раменете, който ще даде детето си там, освен ако наистина мястото не побира поне стотици деца? Че то в общинските училища е по-скъпо, където учителките дежурят, за да ги гледат!


Както писах, това е спортен клуб, а не занималня.

Спортен клуб е, да, но таксата не е (тоест не беше) 30-35 лв. на месец, а 8 лв. на ден. Уточнявам - от личен опит, понеже и синът ми ходеше там миналото лято. 30 лв. беше таксата им за шах в училище в рамките на учебната година.
Съжалявам, ако съм ви подвела, но това бяха моите спомени. Тази година пак ще има лятна школа и мойто дете най-вероятно ще ходи. Не съм питала за таксата, но сега, като прочетох това, ще питам.

# 53
  • Мнения: 162
Здравейте мами.Интересува ме лятна занималня в района на кв. Слатина или Гео милев.Ще бъда благодарна  да споделите мнение.

Медиа имат занималня и в Слатина - намира се в читалище Светлина.

# 54
  • Мнения: 2 037
http://grabo.bg/sofia/65-otstapka-za-liatna-ezikova-shkola-za-de … entar-media-05vzm

Ако за тази занималня става дума, има ваучери за месец юни.
Но преди да купите обадете се, питайте каквото ви интересува и тогава плащайте.  Peace

# 55
  • Мнения: 2 534
Нещо за родителите от Овча купел  Grinning  и района
Тези дни и аз притеснена от това как ще се справя до започването на учебната година , оставяйки детето в ''Джунглата'' се изненадах приятно от цената на седмичната карта
до 4 ч на ден - ако не бъркам  беше 40 лв
над 4 часа на ден - 60 лв
... та мисля , че те ще ми помогнат да се справя до първия ни учебен ден  Grinning

# 56
  • София
  • Мнения: 6 102
http://grabo.bg/sofia/65-otstapka-za-liatna-ezikova-shkola-za-de … entar-media-05vzm
Ако за тази занималня става дума, има ваучери за месец юни.
Но преди да купите обадете се, питайте каквото ви интересува и тогава плащайте.  Peace

Регулярната месечна цена е 538лв. и то без храната. Shocked

# 57
  • Мнения: 1 734
Ужасена съм! Какви са тези цени на занимални Shocked Абсолютно съм сигурна, че е нереалистично скъпо и ненормално. Явно искат да печелят максимално за сметка на родителите, които нямат друга алтернатива. Но пак е безобразие!

# 58
  • sofia
  • Мнения: 8 943
http://grabo.bg/sofia/65-otstapka-za-liatna-ezikova-shkola-za-de … entar-media-05vzm
Ако за тази занималня става дума, има ваучери за месец юни.
Но преди да купите обадете се, питайте каквото ви интересува и тогава плащайте.  Peace

Регулярната месечна цена е 538лв. и то без храната. Shocked
Що вЕрваш  Wink
Вчера им звънях (в клон Младост), ако предплатиш месеца е 12 лв на ден без храна. Ако решиш да пращаш детето само за определени дни 15-16 лв. Става въпрос за дневна занималня. Предложиха ми допълнително английски за 5 лв. на ден (колко учебни часа не запомних)
За въпросния ваучер не съм питала, защото не съм решила къде и как....

# 59
  • Мнения: 23
В Гео Милев се намира детски център Доверие. Мойто дете ходи там по-миналото лято и бях доволна. Госпожите обръщаха много внимание на децата. Беше лятото преди първи клас и всеки ден пишеха, решаваха лесни задачки и много игри, и учудващо детето не мрънкаше че учи.

Общи условия

Активация на акаунт