ОКТОМВРИйското юначе иска вече да седи и мама с поглед да следи!

  • 22 895
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 270
Запис!

Димяни, ти не спиш ли бе, човек! Мерси за темичката!  bouquet


Честити месечинки на бебоците, родени на тази дата!

 
Иван го захраних на 6 месеца и 3 дни направо с два зеленчука- морков и картоф. Към края на седмицата ще му дам тиква към картофа. Много му харесват зеленчуците, давам му ги на парчета, приготвени на уреда на пара. Днес обаче ще  дават пюре на Хип- Био ранни моркови и картофи, защото аз отивам на лекции, а баба му я е страх да не се задави от парчетата.  Crazy


Толкова са сладки всички бебчета- и във Фейсбук и тук, най-готините!  Wink

# 31
# 32
  • София
  • Мнения: 5 713
Зеленоочка,има няма по 2,3 часа дремвам! Mr. Green

# 33
  • Мнения: 99
Здравейте мамчета и бебчовци.
Честито на месечинките сладички!Да слушкат и папкат!
  bouquet
Димяни мерси за темичката.
Дълго не сам писала, ни нищо интересно нямаше излизаме, разходки захранваме се бавно.
Нооооо вече пълзим на заден ход, много е сладка, умираме си от смях като я гледаме, като чъсеничка само че назад.Прекатурва се вече и по корем и обратно, растем и това си е.Скоро и аз ще сменям коша с летния вариант.
Връщам се да чета, че много изпуснах.
Лек ден!

# 34
  • Мнения: 99
Здравейте мамчета и бебчовци.
Честито на месечинките сладички!Да слушкат и папкат!
  bouquet
Димяни мерси за темичката.
Дълго не сам писала, ни нищо интересно нямаше излизаме, разходки захранваме се бавно.
Нооооо вече пълзим на заден ход, много е сладка, умираме си от смях като я гледаме, като гъсеничка само че назад.Прекатурва се вече и по корем и обратно, растем и това си е.Скоро и аз ще сменям коша с летния вариант.
Връщам се да чета, че много изпуснах.
Лек ден!

# 35
  • Мнения: 144
Здравейте в това облачно и мрачно временце! Simple Smile

Май нашето наборче ще хапва, ммм.. Успех, Арим!  Peace

Краси, благодарско за закуската. Аз малко я проспах.

През нощта, докато маймунчето кротко си спи, въртящата се играчка му падна на главата...  ooooh! Как извика от стряскането, милия... И се разплака, че се беше и понаакал, та го смених и малко цокна (за успокоение) и заспа. И чаааак в 9 се събуждам АЗ (разбира се в наводнение...), а той кротко, кротко си лежи. И пак скачам и бам ц---та в устата. Хапна си човека най-спокойно.

Лелееееее...  ooooh! ooooh! ooooh! няма такова акане ви казвам (извинявайте, че така осрах навсякъде днес, ама това беше уникум). Нали пробвам и аз ЕБХ-то, ама при мен мина повече от неуспешно. Хванах го да си ака (че беше и пуснал вече) и го слагам над легенчето, но така се извиваше и плачеше (не мисля, че му е било неудобно). И не пожела повече. Та го върнах на памперса, ама без да го залепвам и той си досвърши работата, че и върху леглото. Аз измивам, той пак поаква.... и така сигурно 15 минути.  ooooh! Crazy Къде го беше побрал, никаква идея. Та, аз май ще пропусна ЕБХ. Той си отмъщава, че го тормозя така и оаква всичко навсякъде....

Извинявайте още веднъж, че така ви оаках и вас....

# 36
  • Мнения: 186
Аник  hahaha hahaha hahaha hahaha



 smile3521

# 37
# 38
# 39
  • Мнения: 144
След сутрешните приключения да взема да кажа и аз едно МНОГО благодаря на Тони за новата тема.   bouquet

Честити месечинки на бебешоците! Да растат големи и здрави!!!

Аз посъбрах малко акъл от нашата лекарка (идваме от контролен днес). Каза, че Пентаксим са обещали за следващата седмица, ама да видим колко е вярно това. И понеже нали имаме малко слуз от време на време с малко кървави нишки, я питах защо така. И тя каза, че слузта се образувала като защитна реакция между стената на червата и ...  newsm78 (забравих какво беше), за да не се дразнят. И при акането се изхвърля и че било нормално. Е, плюс увеличеното слюноотделяне. А нишките кръв вероятно заради по-крехки стени на кръвоносните съдове на изхода. (голямо обяснение направих и аз)  Blush Изписа ни вит. Ц за 5 дена по 1 ампула (2 мл) на ден на гладно.  newsm78 Питах я дали няма да му се раздразни стомахчето така, а тя каза не, ама не ми се вярва. Ще видим как ще го давам...  Thinking

За статистиката: за 2 седмици сме качили близо 400 грама и вече сме 10,200 кг. Явно кокалчето ни е по-едро. Докторката каза също, че е много нормално, когато започнат повече да се движат и проходят, да смъкнат малко теглото (някоя мама се притесняваше, че детенцето е смъкнало 300 гр).

# 40
  • Русе
  • Мнения: 904
Хоп и аз в новата тема
ДИМЯНИ мерси за хубавата темичка Hug
При нас захранването върви добре и вече с акането нямаме проблеми
Писе желая ви успех с ресторанта дано да не се отървете от клиенти  Hug

# 41
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен.Честита нова темичка,мерси на Дамяни за хубавата тема и заглавието си го бива.Нашето сладурче вече има  две долни зъбчета.Със пюренцата сме супер всичко си хапва,само карфиол и картоф не е много вкусен но той го яде без да плюе.

# 42
  • Русе
  • Мнения: 904
ние нещо закъсняваме със зъбките май  newsm78

# 43
  • София
  • Мнения: 5 713
Защо да закъснявате Simple Smile
НА сина ми му избиха на 11 мес първото ззъбче при това Simple Smile
Малките също още нямат ,а са на 8 месеца и половина независимо,че са недоносени това е без значение! Peace

# 44

Общи условия

Активация на акаунт