Пораснаха АПРИЛските деца, пет свещички духат с лекота!!!

  • 67 534
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 605
Хайде, малко остана да изпишем темата!  Peace

Днешния ден, макар че е още млад, е доста запаметяващ за Милена: Отидохме да вземем ученическата раница, след това на фризьор и сега е с 20см по-къса коса  Grinning И за финал й купихме ново колело - Ренка, ето това, в бяло (розовото било, цитирам, бебешко  ooooh!) http://www.bikesngps.de/img/specialized-hotrock-20-6sp-girl-white-2012-b.jpg

# 721
  • Мнения: 1 147
Зарче, много мерси за идеите Wink
В градината не искат, питала съм, предпочитат те да си купуват играчките. В яслата на Дамян занесох някои. Wink
Татянка, колелото супер  много ми хареса Peace
Хайде не остана да изпишем темата Wink
Ние днес бяхме почти цял ден навън, времето е прекрасно, от кога го чаках това време само ...
Така ми се вдигна настроението sun

# 722
  • София
  • Мнения: 1 252
Пропуснах да поздравя първата ни пораснала априлска красавица.  Embarassed

 baloni Честити 6 годинки на Рая!  baloni newsm67
Да расте здрава, умна и красива, любознателна и щастлива! Честито ти пораснало момиченце, Жени!


Днес заведох Весето и Емо на театър и след това открихме велосипедния сезон в парка. Колко е хубаво като се затопли! Вече си мислех, че тази зима няма да има край Simple Smile

За РД на Емо мислех да вземем ролери, но човекът ни иска wavebord. Ако някъде из София сте се сблъскали с тия "счупени" скейтбордове казвайте къде да ги търся Simple Smile

И тъй като скоро не съм ви гризала за Пленум, има ли желаещи  Mr. Green


# 723
  • Мнения: 357
Хайде и аз да допринеса за изписването на темата, макар че ще се включа набързо. Мен от вчера ме тръшна някакъв вирус и цял ден съм като пребита, с налепи и температура. Изпробвам компреса с извара , да видя дали ще помогне. Та така за съжаление не можахме да се възползваме от хубавия ден. Децата ги пратих при бабата , дано това ги подмине. Иначе и те си седяха цяла седмица вкъщи и другата така се очертава. Подули са им се лимфни възли и днес им взеха кръв да видим.

Раче , видях в един от немските магазини , на Мадрид мисля , че беше. Виж и в Спортс Директ.

Честити придобивки на Миленка, със здраве да ги ползва  Hug.

Легото в нас си седи, никакъв интерес. Сега са на вълна пъзели и Нора вече реди някои по-малки. Най-вероятно ще вземем за рождения ден още и това ще е подаръка.

# 724
  • София
  • Мнения: 958
Ехе, браво на вас за активизацията! Да се включм и ние с едно "агууу"  Laughing
Честито на Раичка! Откри сезона на рождениците малката фея.

Раче, в Джъмбо съм виждала уейвбордове.

Заговорили сте се за ТВ, компютър... това ми е болна тема, най-вече защото с тоз моя мъж нещо не можем да се разберем по въпроса. Телевизията не ни е никакъв проблем, може въобще да не гледа, но компютъра му е страшна мания. Лятото за една седмица научи всичките букви и да пише марките на любимите коли, за да може да си търси клипчета на състезания и краштестове в ютюб. Наскоро се научи и да събира числа, за да може да разбере колко и какви състезания в NFS още трябва да изкара, че да събере пари за не-знам-си-каква кола. Страшен стимул му е да учи разни неща, но може да не стане цял ден, ако не му се скарам, щото вече от ограничения с часовника не разбира. Пепи не ме подкрепя никак, според него децата от сегашното поколение така или иначе нямало да имат друго освен виртуално общуване и забавление и било безсмислено да роптая с/у неизбежното. Въобще, доводите му са много и типично мъжки.  Close

И ние сме взели Лего за РД, от серията с Маккуин.
Не съм се сещала да споделя за най-успешната ни играчка - в Джъмбо има вратички за домашен футбол, всякакви размери (нашата е съвсем малка). Вече втора зима Валката рита всяка вечер след градина.

В нашата детска взимат играчки, само плюшковци не искат. За съжаление, при нас почти нищо не оцелява достатъчно дълго.

Татянка, много е хубаво колелото, добре, че е избрала този цвят! Да кажеш после как се справя с превключване на скоростите!

Раче, ние сме ЗА пленум!

# 725
  • Мнения: 7 605
Стигнахме до 49страници и половина, хайде в новата тема! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=648011.new#new  (казвайте ако имате идея за по-хубаво заглавие)

Общи условия

Активация на акаунт